0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Ben köy evinde yaşıyorum banyo soğuk oluyor hamileyim bide ... Acele acele yıkıyorum ... Bazen kaldırmak zorunda kalıyorum belim falan acıyor zorlanıyorum bebeye bişey olacak mı fiye endişeliyim ... Şimdi olmasa bile ilerleyen aylarda ne olacak bilemiyorum 

14 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Valla benimki sevmiyor banyoyu nasıl sevdirecem bilmiyorum 2 yaşına kadar çok severdi 1 senedir çığlık çığlığa banyo yaptırıyorum çok zorlanıyorum hamileyken daha zor oluyordu ama mecbur yaptiriyordum eşin yardım ediyorsa o banyo ettirsin sen kaldırma fazla
(91 puan) tarafından
Kız çocuğu canım bide kimseye güvenem temizlik konusunda
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Geçen sene eşimin köye gittik banyoda soba vardı eşim onu yakınca yıkayıp eşime verdim oğlumu hemen odaya götürüyor orda giydiriyorm
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Ben banyoya kuvvetini koyup içine oyuncak koyuyorum o oynarken yıkıyorum 3 yaşında kızım 
(91 puan) tarafından
Bende küvvete yıkıyorum ama en sonda kaldırıyorum
(2,155 puan) tarafından
Kaldırma canm büyük artık sen tut o da kendi çıksın bende 34 haftalık hamileyim anca böyle yıkıyorum ellerinden tutuyorum çıkartıyorum içeriye koşuyor hemen
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Bende hamileyim ama yeri gelince mecburen kucaklayip odaya kadar götürüyorum. Bugün artik taşiyamam kizim seni dedim. Havluya sardim kendi gitti odaya kadar. Banyonda soban yoksa soba yanan odada leğende mi yikasan acaba. Hem taşima mesafen az olur. 
(91 puan) tarafından
Yok canım ya su yetmez ki ne kadar saçı var
(13,806 puan) tarafından
Benimkininde saçi uzun. Yeri geliyor 3 kova su harciyorum.
0 oy
tarafından
Ayakta yıka ben öyle yapıyorum terlikleri var banyoda biri çok seviyor biri sevmiyor banyoyu eşimle yıkıyoruz biz eşin yardım etmiyor mu
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Banyoya tabure aldım biri 13 aylık biri 29 aylık ikisininde oturtup yikiyorum
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bizim banyo da soğuk hemen yıkıyorum hızlı hızlı giydiriyirum yine de hasta oluyor yapacak bişey yok 
0 oy
tarafından
Banyoda tabureye ben oturuyorum kızımda ayakta dikiliyor öyle yıkıyorum çok sever suyu :) sonra bornosunu giydirip çıkarıyorum kucağıma falan almıyorum yni 
0 oy
tarafından
Bende suan sobali evde kaliyorum atiyorum bataniyeyi koyuyorum üstüne leğen sobanin önunde mis gibi yapiyorum tabi önceden sobayi suyu kiyafeti hazirliyom herkesin sartlari esit deil o yuzden biz şartları alehimize çeviririz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Banyoya giriyoruz biraz suyu fıskiye ye veriyorum kızım kendi vücuduna tutuyor birazinida kendime göre ayalliyom kovaya akıyor ayakta durur hep bende kovaya akan suyla yıkıyorum o fiskiyeyle oynayana kadar :))
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende hamileyim ama kaldırmıyorum hiç yıkıyorum ayakta hemen saçları kıvırcık bide anca yıka durula sürtüyorum bide iyice sonra durular havluya sarar salona götürürüm elinden tutup hemen halıya oturur üzerini giydiririm çok hızlı bir şekilde saçını tarar kuruturum 
0 oy
tarafından
Bende köydeyim banyo kazanım var onu yakınca hem şopene hem de her yere sıcak su gidiyor zaten kışın hep yanar o yüzden soğuk olmuyor sorun olmuyor kızımın banyo terliği var giyer zaten suyu çok sever hade banyoya kızım dedim mi benden önce koşuyor üstünü çıkarıyor ayakta durur banyosunu yaptırırım bornozunu sarıyorum kendi yine odaya geliyor bazen de ben kucaklıyorum 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Bizim banyo küvetli tabure koyuyorum elinden tutup cikartiyorum. İnerken de ayni sekilde iniyor sagolsun hic kucağına al demiyor kuzum☺️❤️
0 oy
tarafından
Petek açıkken bile banyomuz çok soğuk oluyor bizimde. Elektrikli ısıtıcı iyi olur banyo iyice isinana kadar yakıp sonra oğlumu banyoya götürüyorum. 35 haftalık hamileyim leğene oturtup yıkayıp odada giydiriyorum. Bazende babasi yıkıyor öyle şükür zorlanmadim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 222 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 447 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nurtopum (586 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 342 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.