0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (34 puan) tarafından
Selamun  aleykum hanimlar  soyle anlatayım  2 tane kizim var biri 4.5  yasinda digeri 3.5 aylık  ilk kizimdan sonra dogum kontrol  olarak 1 sene  3 aylik igne kullandım  ama adet duzensizligi cok fazla oldu namazim ocum hepsi karma cormq oldu  ikinci cocuk istedigimiz icin coktq 1 seneden sonrasini igneye ilaca baglamadik  vel hasil  ablamn birinin 6 cocuk var stresten  kizin disleri çürüyor  bu kadar cocuk niye demeyin eşi  ile onun tercihi digerinin 3 oda ikiden sonrasi  davrtsiz musafir  onlar bu piskoloji ile baş  edebilir  ama ben  edebileceğimi dusunmuyirum o sebeble  bu sabah  gittim kan verdim  deri alti implant  bu ilde  yok  dediler ve spral onerdiler      sipral hakkinda bi aydinlatin beni tqktirip  memnun kalqn yada  pisman olan    hadi  yuklenin yorumlara    bekliyorum‍‍ rabbim isteyene versin iki kizim saolsun saglikli olsun bana yeterler 

1 cevap

0 oy
(3,786 puan) tarafından
5 sene kullandim memnun kaldim canim sadece adette biraz kanamayi artırıyor benim icin baska sıkıntı olmadı 
(34 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim cvb verdiğiniz  için  yaşayak gorek o zqmqn ☺
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 131 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
7 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde 《♧eymen!m♧》 (4,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 506 göst.

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...