0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (2,793 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 9 aylık afedersiniz bugüne kadar duş alırken elime hep dikiş yada düğüm ne olduğunu bilmiyorum o gelirdi ama bugün fark ettim ki elime bisey gelmedi ve sanırım dikislerim açılmış yani yırtık nereye kadar olduysa oraya kadar bir açıklık söz konusu 

Başına gelen var  neden olur bu nasil açılabilir cinsellikle ilgili bir sıkıntım olmadı daha ama görüntü çok kötü ne yapabilirim şimdi 

4 Cevaplar

0 oy
(13,607 puan) tarafından
Kiz 9 ayda dikiş mi kalir. Açilsa yada tutmasa baştan farkederdin. 
(2,222 puan) tarafından
Aynen bencede ne dikisi çoktan eski halini almıştır merak ediyorsa aynayla baksin :dd
(2,793 puan) tarafından
Ya bilmiyorum bence açılmış çünkü böyle değildi elime hep bir düğüm yeri geliyordu simdi yok ve baya acik orasi yani
(2,222 puan) tarafından
İyi de dikişlerin çoktan kaynaması lazım  şaka bir yana aynayla bir bak anormal bir durum varsa kadın dogumcuya gidersin
(2,793 puan) tarafından
Baktim Baya acik dikiş vs yok
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim bebevimde7 aylik ayni seyi bende dun farkettim sanki acilmis gibi ablama sordum normal dedi dogum yapan kadin illaki aciklik fazla oluyo dedi
(2,793 puan) tarafından
Evet ama bu şekilde değildi ya şimdi hiç dikiş yok gibi
0 oy
(4,428 puan) tarafından
Kız 9 ay ip durmaz ki orda hele hiç bakmadın mi aynadan bu zamana kadar bı tuhaflık olsa eşinde derdi bence 9 aylık dikis atmaz ki o attıysa baştan atmistir
(2,793 puan) tarafından
Evet baya olmuştu şimdi baktım farklı hissedince baya acik yani yirtiklarin olduğu yere kadar hiç dikiş yok
(4,428 puan) tarafından
Anaaa kız kocan hiç demedi mi baya da geçmiş kontrole falan giderdin bı git doktara belki bişi yapılabilir yani şu haliyle dilde tutmaz da vardır illa bı yontemi
(4,428 puan) tarafından
Ben iki tane doğurdum yani illa fark olur da gene aynı yani çokta değişmemesi.gerekiyor dua et enfeksiyon kalmamış gene Allah korumus
(2,793 puan) tarafından
Kırdım çıkınca gitmistim işte bitek ama bakalım belki giderim rahat etmezsem
(4,428 puan) tarafından
40tan sonra da atmaz ya bacım o bence sana öyle gelmiş o yinede git rahat edemezsen
0 oy
tarafından
Dokuz ay düğüm hissetmen normal değil bence. İyilesmistir o his o yüzden ele gelmiyodur ama dikis vs olsa açılsa kanar herhalde ve yirtik yana doğru olur sadece genişlik değil yana kesi atılıyor oralar kanardi bı yirtiklikta
(2,793 puan) tarafından
Bilmiyorum yani bi tuhaf hissettim bi cesaret baktim hiç dikiş vs yok basbayağı acik
tarafından
Dokuz ay gecmis kız bakinca zaten dikiş görünmez. Yani afedersin ben bakayım desem bı iz bişey gorunmez iki ay geçtiginde bile bende bakınca dikis izi yoktu o kadar zaman geçmiş çünkü. Yinede bı doktora görün için rahat etsin
(2,793 puan) tarafından
Dikis bile olmasa kapalı olması gerekmez mi yani dikisi olan birinin dikis izleri gecmis bile olsa iki yandan birleşik durmuyor mu afedersin benim aşağıya kadar açık iki yandan bence normal değil

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 104 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 46 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde Nil-1! (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.