0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
dogum yaptim cok sukur 2. normal dogumum nobetci doktora denk geldim ama o kendi doktorumdan daha eski ve iyi, ilkinden daha az diktim dedi sayi vermedi ilk gunler biraz sizliyordu ama dun kontrolden geldigimden beridir oturup kalkarken cok zorlanmaya basladim bildiginiz yaniyo aciyo falan ama doktorda da bir.sikinti.yoktu ilki gun gectikce azalmisti, bu artinca neden olabilir acep, iyilestigi icin midir sizce

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acı iyileşme belirtisi değildir ki. Enfeksiyon falan kapmış olabilir veya ters bir hareret etmiş olabilirsn bunu anca doktor görüpte anlar çok geçmiş olsun
tarafından
hadi yaa dun doktordan geldim geldikten sonra  basladi bisi yok gayet iyi de dedi bir saat icinde eve geldim basladi agrimaya
tarafından
Ya bilemedim ki çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Canım benimde doktordan gelince sızlamaya başladı yürürken dikişlerine çamaşırın surtundeyse ondandır dedi doktorum
tarafından
evt ya degiyor ister istemez
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Bana doktor başta sızın acın az olur demişti. Bir hafta sonra aşırı sızlamaya başlar demişti. Nedenini bilmiyorum ama benim de öyle oldu
tarafından
hadi yaa ilki bende tam tersi olmustu o yuzden.sormak istedim saolasin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Her tuvaletten sonra iyice kurula ve batikon sür canım o çok çabuk iyileştiriyo
tarafından
saol cnm daha cok surucem artik
0 oy
tarafından
İkinci doğumda da mı dikiş atiliyormus korktum suan
tarafından
ilki ikisi yok cnm atan doktor hep atiyo
tarafından
Ben atmiyor zannediyordum
tarafından
aslinda doktora gore degisir herhalde ama riske atmiyorlar artik kolaya kaciyorlar da denebilir bir sekilde geciyor ama ne yapalim
tarafından
O çok zararlı bişey mis ama biliyor musun canım ben o olduktan sonra bakmıştım kadınlarda isteksizlik felan öyle şeyler yapıyormuş ki buda kötü bı durum yani
tarafından
ilkinde oyle bir sorun yasamadim yani normalde nslsa oyleydi 2. de ne olur bilmiyorum artik kismet..
0 oy
tarafından
ayakta cok durduysan şişme yapmıştır muayeneden sonra enfeksiyon da kapmış olabilirsin dinlen pansumanini yap geçmiyorsa   tekrar muayene ol bence 
tarafından
saol cnm evt hic oturmadim iim die biraz da sismis gibi ztn bakalim olmadi gidicem
tarafından
o yüzden olmuştur büyük ihtimal canm
tarafından
saolasim cnm insallah bol saglikli gunler hepimize
0 oy
tarafından
Soğuk almissn ondan agiyodr sıcak tut kndni
tarafından
ona dikkat etmedim saolasn
tarafından
Sende sağol

İlgili sorular