0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Emmeyi yeni bıraktık torununa da çok düşkün geldiğinizde artık benimle uyur dese kabul eder misiniz birlikte uyumalarına 

59 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ederim valla ne olacak ki keşke istese çocuğum babaannesini en son 6 ay önce gördü bizim babaannede o kadar düşkündür hiçbir torununu kucaklayıp sevmez aramaz fırsatınız varken bence izin verin çünkü evlatlarımız gerçek sevgiyi bilir ve alırsa yalancı sevgilere kanmaz eksik hissedip dışarıda aramaz
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Etmem çünkü bnde uyumuyorum çocuğumla bı düzeni var düşkünse gün içinde ilgilenebilir birlikte uyumak ne ki
0 oy
(803 puan) tarafından
Etmezdim sanirim ancak ben biryere gidersem bırakırsam oda hastalık falan olmakta hastanede yatarsam yani
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hayır kaç yaşına gelirse gelsin ben nerede kızım orada annemde bazen bende kalsın diyo yada çalış gençsin diyo haftasonu alırsın falan saçmalama anne diyorum hemen nasıl dayanayım falan diyorum ama kaynanam alt üst zamanında bebekken bakmadı sorumsuzdu şimdide istemiyorum güvenemiyorum kızımın ilgisini bile kıskanıyorum çünkü hiç yardımcı olmadı ilk annelik zordu yani benim için
0 oy
tarafından
Problem yok guvenilir bi insansa ne guzel sevgi pitirciklari 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
İzin veririm sürekli olan bir durum değil sonuçta gezmeye gelince den bahsediyor , annemle bebeğim benim işim varken  uyuyorlar annenesiyle birlikte , babaannesiylede uyuyabilir sevmek istiyordur torunu sürekli bir durum olmadığı için izin veririm 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bebeğim iki buçuk aylık geçenler kardeşim ve teyzem falan geldi uykusuz kaldim kız kardeşime verdim beraber uyumuslae ertesi gün gece teyzeme verdim onla uyumuş kayınvalideme anlattım biran önce gel oğlun çok seviyor birileriyle uyumayı bol bol yatın dedim senin nasıl canin cigerinse onunda öyle canimmm neden uyumadim en az bizim kadar onlarda seviyor sonuçta 
0 oy
tarafından
Kaynanam her sabah alır kendi kucağında uyutur süt verdiğim zamanlar da öyleydi tam emzirme vaktinde getirirdi bende öyle uykumu alırdım
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ederim hiç sorun etmem hakkıdır kadın sevgisinden söylüyor sonuçta ne güzel 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben annemle de izin vermiyorm on aylık daha aklı erince kaynanam kendyse bebeğimde istiyorsa yatar da dedeleriyle olmaz 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla veririm çok istedim nenesiyle uyumasını da sıpa uyumadi zaten
0 oy
tarafından
Evet izin veririm yatsın ne olacak ki
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Etmem çünkü yanlış uyumaya alistirdim öyle alisirsa sürekli öyle gider ben kendi yanıma bile yatirmiyorum başkasının yanına yatirmam için rahat etmez
0 oy
tarafından
Vala ben bişey demem çünkü bazen istiyorlar oğlum orda kalıyor orda yatar oda 3yasinda bebeğim istedikten sonra bişey demem torunudur yazık ne olacak  ne kadar bizlere karşı kötü olsalar torunlariyla aralarına girmemiz lazim 
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim kizim 6 ayindan beri ara sira cikmakla, cogu zaman kayin valdemle yatiyor,  su an 9 ayinda qizim , gece 2 kez uyaniyir yemek piwirip koyuyorum kayinvaldem uyanip veriyor, beni uyandirmiyir. Cok sagolsun. Hakkini oduyemem. Bende kocamla sarilip uyuyorum. Bu arada su an yine hamileyim, 5 aylik. . 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aman uyutsun kız,benim bebelere babanneleri bakardı hep 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Oglum bizimle uyumuyo besikte yatiyor oyle alistirdim  babannesie yatakta boğussun oynasınlar uyku saati yerinde uyur oglum bizimle bile uyumasina alıştırmadim aramiza aliriz oynarız severiz uykusu gelince besige gider hemen 14.5 aylik oğlum  büyüdüğü zaman isterse oglum uyumak uyuya bilir elbette
0 oy
(634 puan) tarafından
Niye izin vermeyeyim  büyük kızım hep babaannesiyle  yatiyor
0 oy
tarafından
Edemem Canim geçerli sebeplerm var 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 360 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tamamdabisuss (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 980 göst.