0 oy
808 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Emmeyi yeni bıraktık torununa da çok düşkün geldiğinizde artık benimle uyur dese kabul eder misiniz birlikte uyumalarına 

59 Cevaplar

0 oy
(7,230 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bilemedim benimki 2 gunluktu kizimi alip çocuk odasinda yatariz uyaninca emmeye getiririm dedi izin vermedim ben kalkarim dedim çok sinirim bozulmustu 
-Reklam-
+4 oy
(7,121 puan) tarafından
Ederim benim kızım istemişti sarılıp öpüyordu uyudular beraber n'olacak ki
+4 oy
(2,702 puan) tarafından

Nolcak ki uyusun kaynana demek bazılarına göre öcü görünümlü olsada aslında bazı kaynanalar çok iyi benim de oğlum annemi çok seviyo yanında hep kalmak istiyo ama işde annem çalışıyor oyüzden gidemiyor yoksa bir dakka durmaz yanımda kaynana değilde annen olsaydı fikrin nasıl olurdu acaba 

(1,546 puan) tarafından
Artıliyorum canım
tarafından
Nasılsın canım iyi misin
(2,702 puan) tarafından
İyyim canım yorumlara inanamadım cidden şaka gibi yani onunda oğlunun canının diğer yarısı
tarafından
Bazıları kıskanç paylasamiyor canm :)
+1 oy
tarafından
Yav torunu değil mi yatsın ne olacak, valla bazen çok sinirleniyorum, annen torunumla yatacam dese yine böyle karşı gelecek misin çok merak ediyorum.

Hadi her şeyi geçtim erkek kardeşin evli ve çocuğu var, annen böyle bir cümle kurdu diyelim, gelinimiz böyle düşünse topa tutarsınız ama kendinize gelince normalmiş gibi yansitiyorsunuz, yapmayın artık Kaynanalar cadı değil, varsa bi problem o sizin aranizdadir çocuğu uzaklastirmanin anlamı yok 
+1 oy
tarafından
Valla yeni nesilden korkuyorum ne yani bizde babanne Olcaz bize de izin vermeseler hoş olur mu 
0 oy
tarafından
Hayır :D  çok istiyorsa kendine dogursun :D
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Uyusun dinlen sende
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Sadece kayinvalidem olsa belki evet kayinbabayla asla
0 oy
(329 puan) tarafından
Tabiki hayır benle uyumak yerine ne münasebet 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Ilkten uyur ama gece yanıma alırım çünkü oğlum bana alışık bensiz ağlıyor ben de onsuz uyuyamam 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Dün post acmistim kizim beni görmeden durmuyor geceleri babasinda bile. ama durursa niye olmasin deliksiz bir uyku cekersin ohh kocana saril sat
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ederim ya nolacak torunu sonuçta. Ama kayınpeder dayı amca vs NO!!!
0 oy
(279 puan) tarafından
Niye  izin vermim canim benim olduğu kadar onlarında evladı çocuk durduğu sürece sorun etmem ben gece kalkıp çocuğu yicek deyil ya :))
0 oy
(9,971 puan) tarafından

Ahh keske uyusa valla annemle kayinvalidemle o kadar mutlu olurumki :D

0 oy
(2,870 puan) tarafından
Her gece değil ama bazen bende veriyordum kızimi  geçen yine verdim kızım uyandi ağlamaya başladı beni arıyor artık buyudu 9 aylık uyumak istemiyor başkasıyla hemen aldim zaten artık vermeyi düşünmüyorum 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Bilemedim :) Annemle aynı evde yaşıyoruz onla bile uyumuşluğu yoktur, yanımıza alıştırmadık hep tek yattı. Yani ben bile hasretim oğluşumla yatmaya :) 
0 oy
tarafından
Ederım tabıkı yavrusunun yavrusu beraber uyuyabılırler uyanadabılırler 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Ederim ne var ki bundaa
0 oy
(7,664 puan) tarafından
Ben izin veririm vermiştim de 
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Evet İlk ve tek torun sağ olsun öz annemi aratmaz çok severim