0 oy
1,010 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aslında tam olarak gecelik değil ama ev içinde giyilecek kadar dekolteli bi elbisem vardı görümcem de hiç çıkıp alışveriş yapmaz kendine 2 3 giysisi var yıllardır onu giyer onlarda pijamadan bozma şeyler hiç güzel giyinmez, kocası kıyafet almaz alsa da kendi gidip seçmeyi bilmez hele öyle dekolteli elbiseleri ilk benim dolabımda görmüştür. O gün ben onun bir elbisesini beğendim toplu bir aile oturmasında giydim hemen öteki gün de teslim ettim ama oda benden bu kıyafeti istedi evin içinde giyerim dedi verdim vermesine ama eşimde kızdı senin o kıyafetini eniştem niye görüyor diye o an bu aklıma gelmemişti eşim verdiğime bin pişman etti. Görümcemin durumları bizden kat kat daha iyi ama dediğim gibi eline bin lira para da versen gidip de alamaz seçemez yani bu konuda aşırı bilgisiz ve utangaç bende isteğini kırmak istememiştim

31 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Keske bu konuda cimrilik etseydin ecec cay tabagini vermiuosun ama gecelik veriyosun sende ayri bi olaysin :)
(48,508 puan) tarafından
☺️☺️☺️
tarafından
Çay bardağı koymamak cimrilik mi kelime hazinene hayran kaldım
tarafından
Cimriligin nesnelere dökülmüş hali :)) takılıyorum ya  esin hakli bence elbise verme konusuna alistirma bence
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Vermem ne munaaset eşi dese nerden geldi yengemden aldım mi dicek adam direk gözünde canlandiri
tarafından
Kanki verdim artını
tarafından
Hiç aklıma gelmemişti eşim kızınca geldi
tarafından
Aşkımsın bebem
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Öyle şeyleri asla vermem asla
tarafından
Bundan sonra bende vermem
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Geçmiş olsun o zaman
0 oy
tarafından
Bence de çok saçma senin kıyafetin eşin için giydiğin bişey başkası neden görsün 
tarafından
Bende sonradan pişman oldum ya oda isticek başka kıyafet bulamadı gitti onu istedi
0 oy
(4,922 puan) tarafından
Bn olsam ona veririm onun olsun diye eşin çok haklı  hoş deil  senin ustundekini eşinin üstünde görmesi 
tarafından
Veremem canım bana çok yakışıyor o
(4,922 puan) tarafından
Cnm com afedersin ama o elbisemin senin olduğunu duyunca  onun gözünün önüne ya sen gelirsen . Dinen bile uygun deil diye biliyorum bu tarz şeylerin
0 oy
(996 puan) tarafından
Her türlü eşyamı paramı vs veririm görümceme çok çok özel iç çamaşırları vs hariç tabiki de 
(996 puan) tarafından
Yani bir de eşim için giydiğim özel Bi şey ise asla vermem
tarafından
Evin içinde giydiğim bi elbise yani açık dekolteli gecelik değil aslında ama baya sexy
0 oy
(365 puan) tarafından
İstedigi zaman hakli olarak veremem diyememissindir ama Eşinin söylediği şekilde düşününce de eşin haklı. 
tarafından
Evet ya durduk yere aramız bozuldu
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Vermek yerine beraber almayı teklif etsen? Gecelik sonuçta esin haklı bence
tarafından
Normal kıyafet bile almıyor ki üstüne gidip onu alsın
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kıyafet verilmesini doğru bulmuyorum ben eşinde haklı ister istemez senin olduğunu söylemiştir
tarafından
Söylemesine bile gerek yok çevresinde onu alabileceği tek kişi benim ailede geri kalan herkes onun gibi giyiniyor
(6,441 puan) tarafından
O zaman geri alma senin olsun de bence
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Eşin haklı sonuçta o tarz kiyafetler mahrem şeylerdir 
tarafından
Bende üzüldüm sonradan
0 oy
tarafından
Kocan haklı tabikide. Kalsın artik onda. 
tarafından
Bana daha çok yakışıyor alırım geri
tarafından
Geniş misin sen?
tarafından
Elbise benim farkında mısın
tarafından
Onu kadının kocası gördü sen farkında mısın? En başta vermicektin. Belki o elbise üstündeyken birlikte oldular miden nasıl aliyor şaka gibi.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benim gıydığim seksi bı kıyafetı nıe baskası kocasına gosterıo ya bu ne sacma sey
tarafından
Valla heves etti diye verdim ama
(11,217 puan) tarafından
O adam elbısenın senın oldugunu bılıosa senı de içinde hayal etmiyecegi ne malum esin haklı
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Esin çok haklı bence
tarafından
Öyle galiba
0 oy
tarafından
Eşin gerçekten çok haklı 

Birde keşke sende gorumcenin elbisesini gitmeseydin o hep artık böyle olur yani gözü hep senin elbiselerinde olur 

Eşinin böyle dediginide söyle 
tarafından
Ya bende çok beğendiğimden giymedim o bana elbise gösterdi bende nezaketen güzelmiş dedim oda beğendim diye al giy dedi bende bozuntuya vermemek için aa teşekkürler giyiyim dedim bi sefer onlarla otururken giydim ve geri verdim öylesine iltifat olsun diye güzel dedim elbiseue başıma neler geldi
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eşin haklı canım 
tarafından
Öyle galiba
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Kocan haklı bende huylanirim öyle şeylerden 
tarafından
Of ya evet
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşiniz haklı. Keşke beraber gidip sanada alalım deseydiniz. Ne kıyafet isterim ne de veririm hiç hoşlanmıyorum 
tarafından
O dışarı bile çıkmıyor ki böyle şeyler almak için asla çıkmaz alamaz da zaten normal kıyafet bile almıyor
(1,928 puan) tarafından
Sen derdine düşme elbet öğrenir. Online alışveriş diye Bi şey var. Ben bi daha alıp giymezdim muhtemelen
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Kullanmadığım böyle saten pijama takımı gecelik vermisligim var ama öyle seksi benim eşime giydiğim yok olmaz
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Pijama takımı bile vermem dediğin gecelik anladığım kadarıyla seksi birşey bence artık onu alma giysin gorumcen demiyecek mi bu Ece nin diye ay yok düşündüm çok tuhaf geldi bana uymaz bu 
tarafından
Alırım çünkü bana çok yakışan nişey

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 757 göst.
0 oy
19 cevap 391 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 766 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy