0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Kızlar markette hazır pasta kekleri var bilirsiniz ikiye bölük onlardan iki tane alsam 4 kat olck içine çikolatalı krem şanti şurup dışına beyaz sürsem üstünü suslesem eşim sevmiyo kutlanmasini etmesini ama bütün bnm doğum günüm özel günümde en güzelini yaptı bende yapmak istiyorum ona nasıl fikir güzel olurmu

9 Cevaplar

+1 oy
(2,291 puan) tarafından
4 katlı pastayi 2 kişi nasıl yiyceksiniz
(13,833 puan) tarafından
Kız sen onu mu düşündün guldurdin gece gece:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(2,291 puan) tarafından
:))) bilmem aklima geldi
(13,833 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
(383 puan) tarafından
Biz yeriz sjjsjaja
(48,709 puan) tarafından
❣️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(260 puan) tarafından
Çok güzel olur benimde eşimin doğum günü yaklaşıyor hazır pasta almayı düşünüyorum kızımla kendim yapamıyorum maalesef
(383 puan) tarafından
Anladm canm bn yapmayi düşünüyorum
0 oy
tarafından

Olur canım da cok buyuk olmaz mı ikiniz iseniz 4 kat gerek yok ıkı kat ıyı

bende oglumun dogum gunu ıcın malzeme alıcam yarın kendım yapıcam insallah ama nasıl yapıcam bılmıyorum ıyıce tarıf bakmam lazım :) Sana tavsiye ıcıne krem santi surme cok batıyor fos fos şanti tadı oluyor ıcı de dısı da ıcıne pasta kreması al hazır yada evde yap mıs gıbı daha guzel olur

(2,332 puan) tarafından
Canım pandispanya ve pastacı kreması tarifin var mı ? Yoksa yardımcı olayım. Bende kızıma doğum günü pastasını kendim yaptım 3 katlı çok güzel oldu.
(48,709 puan) tarafından
tarif icjn bekliym surda
ahmetiminde dogum gunu kutlu olsun kuzumun❣️❤️
tarafından
Ol valla yardımcı bır kere yaptım ama cok ınce oldu pandıspanyam tadı harikaydı kurtardık ordan :D pastacı kreması da klasık un sut seker en son pişince  krem santi koyup mikserden cekıyorum oyle yapmıstım bu dogum gunu degıldı oylesıne yapmıstım
tarafından
ıkbalcım sagol canım
(2,332 puan) tarafından
Canım aşağıya tarifleri attım. Sende bak sormak istediklerin olursa bilgim dahilinde yardımcı olayım.
0 oy
(4,390 puan) tarafından
kiz senin diğer nickini unuttum, neydi sena miydi
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Ben olsam hazır alırdım zaten aynı hesaba geliyor bizim de evlilik yıl dönümü yakışıyor ben masa hazırlicam pasta eşimden :)

(383 puan) tarafından
Hazır güzel olmuyo canm ya bn yapinca eşim daha da seviyo ondan
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bende yaptim gorunusu tadi cok guzel oldu pastaci kremasi ve kremsanti kullandim aralara cikolata parcaciklari cok guzel oldu ama  2 kisi oldugumuz icin gunlerce yedik:))
(383 puan) tarafından
Ay ne güzel afiyet olsun
0 oy
(48,709 puan) tarafından
olur onlarla yanardag pastası yapiyorum bende
(2,332 puan) tarafından
Canım pandispanya ve pastacı kremasının tarifini yorum olarak atacağım. Bakarsın olur mu
(48,709 puan) tarafından
tamam canim benim
(2,332 puan) tarafından
Aşağıya attım canım
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Arkadaş pandispanya tarifi ve pastacı kreması tarifi sorduğu için burdan resimle cevap vereceğim ☺️ ben dikdörtgen şeklinde olan fırın tepsisinde yaptım 2 tane pandispanyayı. Birini 10 yumurtalı, birini 5 yumurtalı yaptım. Pastacı kremasının da ölçülerini göz kararı arttîrdım. Pastamız da aşağıdaki gibi oldu. Tadı falan çok güzeldi.

image

image

image

image

image

tarafından
çok tesekkur ederım canım tarif ıcın pasta da harıka duruyor valla :) ellerıne saglık cok guzel olmus cumartesı yapacagım ınsallah elıme yuzume bulastırmam :D
(2,332 puan) tarafından
Rica ederim canım. Bende teşekkür ederim ☺️ şimdiden kolay gelsin sana o zaman ☺️ pandispanyayı bugünden yapıp streçleyip buzdolabına kaldırabilirsin. Dinlenince daha güzel oluyo çünkü. Kremanla, krem santini de cuma gecesinden yaparsan daha iyi olur
tarafından
dogru soyluyosun kuzum bak cok mantıklı oyle yaparım sagol :)
(2,332 puan) tarafından
Sende sağol canım ☺️
tarafından
yaptım yaptım post actım baksana kuzum :)) cok tesekkur ederım valla guzel oldu sayende postu yenı buldum sana yazmak ıcın adını da hatırlayamadım :D
0 oy
(636 puan) tarafından
Bende yappmistim hatta o hazır keki kalp şeklinde yaptım içi mor olan kekten yaptım beyazla kapladım uzerinede pasta incileri döktüm etrafada mumlar yaktım internetten keçe takımı aldım onlara susledim masayi
(383 puan) tarafından
Bende ayniydim alıştım jajajajaj 30 la gidiyodk hatta eşim motoru kapatiyodu ne gerek var diye hsjsjajajaj sonra alıştım
(636 puan) tarafından
Valla helal olsun alisabildiysen ben hiç binmedim binmemde
(383 puan) tarafından
Alıştım da gel bna sor heryeri ciglikla ayağa kaldırdım hajajajaka
(636 puan) tarafından
Ay ben deli olurum herhalde
(383 puan) tarafından
Hahahahah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 242 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu

380,709 soru

11,398,735 cevap

34,923 kullanıcı

...