0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Suya gireceğim kızlar antik havuz a tam gideceğiz bir baktım regl olmuşum. Ne yapacağım nasıl girebilirim hiç böyle birşey gelmedi başıma 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onlar icin tipa satiliyor alabilirsin canim
-Reklam-
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Canım tek coUm tampon 
0 oy
tarafından
tampooooooooooooon :D tıka gıtısn
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Tek çare tıpa
0 oy
(594 puan) tarafından
Tampon al canım ben normalde bile onu kullanıyorum ama denize havuza gidenler genelde onu tercih ediyo daha rahat :)) 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Havuza gitme işini ertele lütfen.. Adetli. İken girme. Her ne kadar tampon falan da kullansan bence o halde girilmemesi gerekiyor. Şahsen girmem ben o şekilde giren birini de duysam havuz basında rencide ederdim.. Toplu kullanım alanı en ufacık çıksa midem kalkar.. İlk günlerinde de engellemek imkansız gibi bişi. 
(7,218 puan) tarafından
Kız işeyen bile var havuza girmek başlı başına iğrenç aslında
(3,551 puan) tarafından
Geçen haftalarda gittim de giremedim zaten cano. Midem almadı Bi tuhaf oldum. Bacaklarımı soktum sadece. Yetişkin havuzuna çocuklar girmiş suyu yutup yutup tükütüyorlsr. Off biz millet olarak bilmiyoruz böyle yerlerde nasıl davranacağınımızı.. Kadınlar gününde gittim hele erkekli günde karışık hiç git mm. Görsem midem kalkar. Kıllı kıllı bacakları ile girmelerini falan. Ay bana bişiler olıyır.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 189 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 246 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,490 soru

11,451,074 cevap

35,028 kullanıcı

...