0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde (229 puan) tarafından
Merhabalar kızlar yine ben yine bir sorun  baba evine giderken kaynanaya haber verirmisiniz ? Ben vermedim diye kaynanam bir tripli bana çünkü baya uzak

47 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Biber arabama giderim kocama da haber ederim. Kaynanama bide kocammis gibi açıklama yapamam .ama kayınvalidem annemlere çok gitmiyorum diye kızar :) iyidir yani kayınvalidem.
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Denk gelirse haberi olur 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Ne gerek varmış onlara giderken babamların annemlerin haberi oluyor  ki babamlara gidince de olsun artı zaten uzaklar bn diyarbakırda oturuyorum onlar izmirde 20 saatin üzerinde yol
0 oy
(13,397 puan) tarafından
Sohbet olsun diye ya da denk gelirse derim öbür türlü onu ilgilendiren bir durum olduğunu düşünmüyorum sonuçta eşim benim ailemi arayipta aileme gidiyorum demiyor :)
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Onlara giderken anneme demiyorsam annemlere gelince niye diyeyim ki kime ne 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bana sormazaa esime sorar bilir 
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Haber vermem eşimden başkasına ama oda karışmaz zaten kaynanamda karışmaz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
İkisi de 15 dk mesafede oturuyor ama hiç söylemedim anneme gidiyorum diye gittikten sonra öğrenir eşim biliyor ne gerek var kaynanaminda bilmesine ama annem şehir dışında oturuyorsa söylerim 
0 oy
tarafından
Eşimin annesi ile babası ayrı. Ama ayrı olmasaydı da asla vermezdim ne münasabet yani. Ben eşime derim yarın anneme gidiyorum eğer planımız yoksa başka giderim. Kime ne. 
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Denk gelirsek söylerim yoksa niye haber vereyim ki istediğim yere giderim kime ne 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Aynı binada olduğumuz için haberleri oluyor illa ki. Bide ailem başka şehirde gidince bir iki hafta kalıyorum. Gitmeden bir gün önce falan annemlere gidecez çocuğu göreceksiniz gitmeden görün diyorum. 
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Evlerimiz ayrı..ailem uzak olduğu için gideceğim derim. Ama bu haber verme gibi değil yani. Söylerim sadece bilir. 
0 oy
(5,090 puan) tarafından
Özel olarak arayıp söylemem. Ordayken ararsa annemlerdeyim derim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

6 yıldır hangi günlerde anneme giderim hic bilmez onuda ilgilendirmez zaten,hemde uzak cok şükür,20 saat uzaklıkta :D

0 oy
tarafından
Nereye gidersem gideyim hiç haber vermem. Benim nereye gittiğim onu ilgilendirmez, onun nereye gittiği beni ilgilendirmez. 
0 oy
(492 puan) tarafından

Bizim ki niye gidiyorsun bana gelmiyorsun der annemlerede 1 ayda bir kere giderim onlara daha çok giderim :) söylenir durur He der geçerim triplenir triplenir sonunda kendi konuşur ama oğlunu da dolduruşa getirmeyi unutmaz 

0 oy
(5,952 puan) tarafından
Zurnanin son deliği  esim bildikden snr kimseye hesap vermem..
0 oy
(241 puan) tarafından
Hay tiribine tüküreyim ya ne alaka niye söyleyeceksin ki takma ve önemseme kendi kendine kudursun boşver 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ona ne kime ne istediğim zaman giderim arabayla yarım saatlik mesafede bazen hergun gidiyorum yemek yapmazsam gidiyorum canım sıkıldı gideriz resimde paylaşırım bazen duyuyor ama karışmaz karışamaz da zaten 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Özellikle haber vermem ama beni aramışsa veya konuşmuşsak laf arasında söylerim yani muhabbet olsun diye söylerim yoksa bilsin diye söylemem onu ilgilendirmez çünkü

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 367 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Seherl (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 517 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ebsu (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 835 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 307 göst.