0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Merhabalar kızlar yine ben yine bir sorun  baba evine giderken kaynanaya haber verirmisiniz ? Ben vermedim diye kaynanam bir tripli bana çünkü baya uzak

47 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Sk sk tellw gorustugmuZden dolayı haberleri olur evet
(13,825 puan) tarafından
Ailen yakın mi yani sana ya biz öle laf arası mesela konustfmizdan napiyosunuz ne var ne yok gitceksem mesela napalim anneme gidicem bende derim ama bizimki uuzak yani yakinsa annem sürekli nasıl solicen
(228 puan) tarafından
1 saat uzaklıkta zaten eşim bıraktı beni
(13,825 puan) tarafından
Biz her zaman görmediğimizden illaki konuşma arasında knslyo yani siz telle gorusmuuormusunuz
(228 puan) tarafından
Yani diyorum ya o çok aramıyor vakti varken çocuk için bende aramiyorum surekli
(13,825 puan) tarafından
Ya şimdi sk gdyorswn sürekli onu haber nasıl verceksin ama sürekli gitmiyorsan da konuşma arasında arar anneme gidicem dersin aileme gitmeme de kimse bişi demez yani
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Niye haber vercem canım ona ne 
(228 puan) tarafından
Dimi iste anlamıyor bana habersiz gelior mesela kapı açılmıyor ya ona sinir oluorbheralde sende bana haber et gelirken
(4,859 puan) tarafından
Benim evime gekirken kaynanam arar önce.bi napiyonuz diye öyle gelir catkapi hiç gelmez annemlerde zaten başka sehirdelerdi sabır hafta oldu memlekete geleli istediğim zaman giderim hesap sorma yada trip atma gibi bı hakkii yok . Hem senin kaynanam haber veriyormuymus zamanında kaynanasını annesine giderken
(228 puan) tarafından
Vermiyor hiç çat kapı pat geliyor maaalesef
(4,859 puan) tarafından
Aslında hiç hoş değil müsait olmayanilirsin yada misafirin olabilir şöyle dicem ama bir kulaktan girer ötekinden çıkar büyük ihtimal
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Annem arka sokagimda o yuzden vermem ama uzaga gidecektim sehir disi falan. Mesela gecen sene subatta annemle anneannemlere gittik soyledim. Soylerim tabikide uzaga gideceksem
(228 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Hayır olmaz. Ben zaten konusmuyorum ama saklamayz da yani lafı gecerse söyleriz onu ilgilendırmwz cunku 
(228 puan) tarafından
Öylede trip yiyorum iste
(10,047 puan) tarafından
Yani izin almak degil canim. Hepimiz ayni mahalledeyiz buralarda bi yere gitsem istanbul ici falan haber vermiyorum tabikide. Ama sehir disi yapacaksam soylerim ben gidicem haberiniz olsun diye
(3,882 puan) tarafından
İzin almam demedim ki. haber de vermem ilgilendirdiğini düşünmedğim için
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bazen olur ama gideceğim diye izin almam yani. Annemle eşimin ailesi evi arası 15 dk. Geçtiğimiz hafta önce benim annemlere gittik kayınvalidem aradı yolda öyle haberi oldu bizimkilerde bir gün kalıp onlara geçtik 
(228 puan) tarafından
Doğrudur
0 oy
(803 puan) tarafından
Görürsem yolda veririm ;) göremezsem arar soylerim böyle yani 
(228 puan) tarafından
Anladım haber verirsin yani
(803 puan) tarafından
Niye vermeyeyim sonucta kadin evde gormezse merak edebilir bende onu merak ettiğim oluyor nerdesin diye ararim bile ;))
(228 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Günlük haber verilmez belki ama sen bayaaa bi uzağa gitmişsin nezaketen haber verilir 

Hususi aramak ismeyenilirsin,bi konuşma sırasında bende babamlara gideceğim diyebilirsin
(228 puan) tarafından
Onu zaten derim ama konuşmuyoruz işte sıkıntı bu
0 oy
tarafından
Vermiyorum.  İstersem hergün giderim ona mı haber vericem ne münasebet 
(228 puan) tarafından
Bazı arkadaşlar öyle düşünmüyor kayınvalidem gibi düşünüyor:)
tarafından
Herkesin kendi fikri ama ben vermem
(228 puan) tarafından
Dogrudur
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Onane kimki oğluyla evlendim die her halta karisamazlar o evine baksın ben evime ister giderim ister gitmem haberde vermem konusmuyoruz zaten 
(228 puan) tarafından
Doğrudur kuzum
0 oy
(253 puan) tarafından
Ayriyken kimene ki neden soylim ama beraber yasiyoz soylerim ben anneme gidiyom diye 
(228 puan) tarafından
Normal seninki
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Hiç bir yere giderken haber vermem ne alaka tesadüfen konuşursak bı yerde olduğum da anca öyle haberi olabilir 
(228 puan) tarafından
Evet anlıyorum
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Babamın evine gideceğimden kime ne ki yani benim ailem İstanbul'da Ben Erzurum'da yaşıyorum gideceğim son güne kadar bilmez hazırlık yaptığımı görür mesela dışarıda bir şey bırakmam köy ya burası hani bahçede falan hayırdır kış gelmeden niye topluyorsun Annemlere gideceğim ne zaman der Yarın diyorum şu saatte Uçağım var Bana niye hiç demedin der niye diyorum izin kağıdı mı imzalayacaksın yok der geçer
(228 puan) tarafından
Herkesin mizacı farklı tabiki mesela ben bu cevabı versem ona imza kağıdımi imzalicaksin desem oooo kıyamet kopar
(6,231 puan) tarafından
Bizim evlerimiz yan yana Ona rağmen gideceğim gün haberi oluyor veya bir gün öncesinde ama hiç Kıyamet kopmasına da gerek yok Onun hak ettiği cevap bu Benimki de ilk sene olsaydı kıyameti koparırdı ama maalesef ki ben ondan daha dişliyim
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Eşimle her gün işyerinde görüştükleri için haberi olur. Yoksa ona ayrıca haber vermem. 
(228 puan) tarafından
Doğrudur anladim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İcazeti niyazet mı almamız lazım (doğrusunu bilen yazsın .... 
(228 puan) tarafından
Ne bileyim canım ya valla anlamadım
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben istanbuldayım kaynanam Adana da hayatta söylemem başka işim mi yok
(228 puan) tarafından
Yok senin ki normalde biz yakin oturuyoruz 15 dakika mesafede
(462 puan) tarafından
Genede söylemezdim :) o medafemi korurdum ara yerde
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Yok artık daha neler 
(228 puan) tarafından
Noldu
(3,230 puan) tarafından
Şaşırdım yani asla karisamaz nereye kime gittiğime haberi de olmaz
(228 puan) tarafından
Benim ki tripleniyor
(3,230 puan) tarafından
Triplenmeye devam etsin boşver
(228 puan) tarafından
Timam:))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ne münasebettt oldu be babamın evine giderken de haber vericem bide domalalım şuraya tövbe tövbe ya bu kadar taviz vermeyin bacım bırak tripten gribe girebilir az ötede girsin 
(228 puan) tarafından
Yok zaten yalakalık yapmam
tarafından
Ay çatlak çok güldüm bu yoruma artiladim
(1,092 puan) tarafından
:D ama öyle değilmi yani . Benim kayınvalidem bir arka sokagimda annem ve babam hayatta değiller gidecek bir baba evim yok ama olsada kimseden izin alacak değilim yani kocama bu zaman kadsr gidebilirmiyim dememisim gideceksem giderim ne alaka izin almak
(437 puan) tarafından
Ahahaha bencede katılıyorum kimene orasi benim babamın evi ona b.ok yemek düşer sabaha kadar trip atsin
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Söylemem ihtiyacda duymam eşime söyledikten snra zaten aramazlar beni bende aramam ne soyleyecem
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Oğlundan duyarsa olur özel söylemem arayıp ona ne hem 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Vermem evim ayri benim onu ilgilendirmez onun oglu onlara giderken banami soruyor ki ben onun annesine hesap vereceğim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 366 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Seherl (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 517 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ebsu (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 829 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 305 göst.