0 oy
55 göst.
Aile kategorisinde (160 puan) tarafından

ki,lzr ben temizligimi yariladim yani kapi sildim mutfak dolablari elbise dolablari falan sildim ama bi kac işim kaldi onlarida halledince hurma alcam kendime merdiven inip cikcam işlerimi bitirince sizde durumlar ne zorlaniyomusunuz aralik kac dogum benim 15i falan tahminen saglikla gelsin miniklerimiz

aliâveriş olarakta ilk oglumdan kalan kucuklukler var onlari kullancam kendimede evde olanlardan koydum maximum harcama pek yapmadim siz neler aldiniz alisveris bittimi

1 cevap

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ayy sen botle yazınca yine o günkü gibi heyecanlandım :) bende Aralık 14 de doğum yaptım kızım şuan 10 aylık o telaş temizlik heyecanı sabah kalkıp doğuma gitmek falan çok çok müthiş bir duygu Allah'ım isteyen herkese nasip etsin hamişlerede hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum ❤️❤️
(1,092 puan) tarafından
Hayırlısı olsun tatlım sağ sağlım al kucagina benim ki planlı spinal dogumdu
(160 puan) tarafından
yaa benim devlet canm o yuzden kanaman suyun olursa gel deyip yolluyolar oglum gece yarisi dogmustu hatta kan gelmisti öyle doguma almişlardi saatlerce sanci cektirdiler bana
(1,092 puan) tarafından
Oyy kıyamam ya Allah yardımcın olsun devlet öyleymiş galiba bizim burdaki devlet hastaneleri güzel olmadığı için özele gittim zaten ben saatlerce sanci çekmeyi normal doğurucam diye kendini yirtmayi çok doğru bulmuyorum asla riske girmek istemedim doktor nasıl istiyorsun doğumu dedi spinal istiyorum dedim iyi ki de öyle olmuş harika bir dogumdu  sadece oturup kalkarken ağrım vardı benim 1 hafta içindede normale döndüm :))
(160 puan) tarafından
masallah ya insallah bende kolayca dogururum
(1,092 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu