+1 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (7,121 puan) tarafından
Benim kızım kızdığında anne ben sana demedim mi yapma diye neden yapıyorsun diyor ağzını seviyorum vurarak .... Oğlumda saklanıp cee eeee  diyince kahkaha atıyor ısırıyorum.

Sizinkiler napıyor 

40 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçen anneme gidecektim eşimle şakalaşırken annene gitmiyorsun dedi büyük kızım da neden baba anneme yazık değil mi sen her gün gidip görüyorsun anneni dedi :) 6 yaşında bu.

Ortanca da 21 aylık her müziğe ayak uydurur öyle değişik değişik danslar ediyoki gülmekten kırıp geçiriyo bizi. 

En küçüğüm de daha 6 aylık pek bişeyi yok daha :) 
(7,121 puan) tarafından
Yaaa Allah'ım esirgesin o altı yaş çok iyi demiş djjdjdjd
(2,387 puan) tarafından
Okula gitmeye başladığından beri pek hazır cevap oldu
(7,121 puan) tarafından
En güzeli boşver nemdmdn
(2,387 puan) tarafından
Aynen söylesin hoşuma gidiyo benimde
-Reklam-
+1 oy
(875 puan) tarafından

oğlum pırt yapıyor sesli sonra korkup o ses nerden geldi diye etrafa bakıyor bana bakıyor ben mi o sesi çıkarttım diye :D :D en çok buna gülüyorum 

(7,121 puan) tarafından
Vzbzbxbxbx krize girdim
(3,683 puan) tarafından
Aynı 30 günlük kızım bir de korkup ağlıyor sanki ben yaptım :))
(875 puan) tarafından
hahahah yok benimki ağlamıyor şaşkınlıkla etrafa bakıyor :D
(1,405 puan) tarafından
bizde d e yaşandı :)
+1 oy
tarafından
Ne güzel post canım senin sayende yorgun anneler çocuklarının güzel anlarını hatırlayacak şükür edecek bende o günleri görürüm inşallah ☺️❤️
(7,121 puan) tarafından
Tüm kalbimin kan dokusuyla amiiinn. Diyorum ve insalalh sende yorgunluktan bitmiş ama bir gulumsemesiyle derdini unutacagin günleri görürsün
tarafından
Allah razı olsun canım benim ☺️❤️
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Sabah uyanır uyanmaz anneeeee efendim diyorum saat kaç diye soruyor daha 2 bucuk yasinda ballı lokmam❤️ okadar hoşuma gidiyorki sanki biryere gidecekmiş gibi ☺️
(7,121 puan) tarafından
Hshshshs benimkide hayırlı sabahlar oldu gidicez saat on sekiz diyor :):) maşallah ❤️ balima
(2,387 puan) tarafından
Ağzını kopar onun işe mi gidecek okula mı acaba
(7,121 puan) tarafından
Okula :):)
(4,983 puan) tarafından
Sjsjsjsj
Saat on sekizmi olmuş ne tatlılar ya ❤️❤️☺️
Rabbim herkesin evladını kendine bagislasin bizimkinde insallah
Aminn
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Oğlum iki yaşındayken tuvalete alıştıriyordum anne bak pipim çeşme gibi akıyor demişti çok gülmüştüm akşama kadar anne çeşme yapalım diyordu 

Kızımda şimdi sabahları elimden tutup hadi kalkalım ya Allah kalk anne diyor çok tatlı oluyor 
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdhdh çeşme mı puhaaaaaa
(2,244 puan) tarafından
Hee ya bir çeşmeye bir kendine baktı öyle dedi cok komik
(7,121 puan) tarafından
Akıllı çocuk
0 oy
tarafından

Benim ki 15 aylık Ne demeyi ogrenmis herseye Nee Nee diyo 

Bazen eğiliyo yüzüme bakım Neeeeh diyo 

Kızınca yuzune bakıp susuyom bakıyo bakıyo sonra gözlerini kırpıyo gülüyom Verene Kurban<3

(7,121 puan) tarafından
Oy ya bal mı bunlar
tarafından
Hemde ne ball :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Maşallah tospige ❤️ benim kızım 10 aylık suratini çirkin yapmayı öğrenmiş nerden ogrendiyse :D bide piş piş sesini benim söylememi sevmiyor genelde telefondan açıyoruz ben ağzımla piş piş yapınca kendi emzigini benim ağzıma sokmaya çalışıyor ahsjd :D 

(7,121 puan) tarafından
Ay sesli güldüm jshshhshsh..... Bayılıyorum o harekete suratlatini yapmalarına op yerime
(1,092 puan) tarafından
Sabah çok erken kalkıyor bide aramıza alıyorum emzikle kafamıza vura vura uyandırıyor bizi eşimin kıllarını çekiyor adam neresini saklayacağıni şaşırdı garibim kolunu saklasa gogusune yapışıyor onu saklasa sakalına yapısiyor kıl bekçisi gibi ahshs :D
(7,121 puan) tarafından
Bdbdbdbdb cadilar ha
(1,092 puan) tarafından
Hemde nasıl :D evlat büyüt hayrını gör işte
0 oy
(2,572 puan) tarafından

20 aylık kizim.Ben ağlama numarası yapınca başımı okşayıp Na Na Na diyor ajsjsj

Kürtçe de hayır demek Na :D

(7,121 puan) tarafından
Kıyamam beeeeee
0 oy
(6,221 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Güldüğüm değil de en çok hoşuma giden Küçük kızım böyle geliyor Yanaklarımı böyle tutuyor avuçların arasına alıyor Anne sana guban olim diyor ölüyorum böyle 

Bir de mesela küçüğüm Hiç dinlemez saat kaçta uyanır uyansın direkt kalkar Bizim yatağımıza gelir hemen babasına sarılır ama büyük kızım ise uyandığı zaman gelir beni uyandırır anne yanına geleyim mi der Onun da bu hareketini çok seviyorum❤️❤️❤️
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaaaaaaaaaaaa
0 oy
(315 puan) tarafından
Benim kızımın koku hassasiyeti var kötü Bi koku gelse en ufak ter kokusu bile olsa çok kızıyor çok komik kelimeler söylüyor gerçekten çok hoşuma gider:)) 
(7,121 puan) tarafından
Ya yarim
0 oy
tarafından
Benimki hep saat kaç diye sorduğumda 12 der ksdhkdkss sadece bunu biliyor çünku 
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdhdh
0 oy
tarafından
Kızım su sıralar öğrenmiş pırt yaptığı zaman o nedi lan diyor pis pis koktu buralar diyor  :D oğlumun her hali komik ya aklima gelmiyor 
(7,121 puan) tarafından
Canım benim ya
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ortama sevmediği biri gelince anne bunu okula götür diyor ahahha cildiriyorumm :D 
(7,121 puan) tarafından
Dhhdhdhdh çok iyi yaaaaaa
0 oy
(161 puan) tarafından

Kızım 2 buçuk yaşında kayısı döneminde falandık hamileyim çocuğun ismi ne olsun derken o atladı kayısı diye şimdi doğuma 3 gün var kardeşinin ismi ne olacağını sorduğumuzda kayısı diyor:D

(7,121 puan) tarafından
Yaaa çok şeker
0 oy
(3,244 puan) tarafından

• :PAyy çok tatlı. Yorumlarda öyle. 
(7,121 puan) tarafından
Senin kadar miiii
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bugün o kadar canım sıkkın ki sadece bu posta güldüm desem sana qalp qalp :) 
(7,121 puan) tarafından
Yaaa neden minik ponçik kalbine yağmur yagdi
(1,405 puan) tarafından
kaynanam sağolsun günü mü zehir etti.
(7,121 puan) tarafından
Panzehir olurum ❤️
(1,405 puan) tarafından
balsin.
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Okan çok komik ağlar yahahahaaah diye :D aliş sinirlenince yok sayar iyiki yoksun babam iyki var bebeğin hiç güzel değil vs alparslan saçımı başımı yoluyo zaten sürekli ama herşeyleriyle iykilerimmmmm
(7,121 puan) tarafından
Yasa bende güldüm bak .... Benim kızımda seni sevmicem baba sevmicem kardeş sevicem sen did diyor bana ejjehe
(17,761 puan) tarafından
:D hıh sevsinler babalarını okan benden hiç vazgeçmez
0 oy
tarafından
Ben anne diyorum oda bastıra bastıra baba diyor sjjsjsj sonra ne mi oluyor totosunu yiyorum

Bebeğim sinirlenirken ıkınırken çok komik oluyor gülme krizine giriyorum sjsjjs
(7,121 puan) tarafından
Yla bende isiririm çıldırıyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hahahja bizimki daha 1 yasında 10 aylıkken beşikte ayağa kalkmaya başladı ilk kalktığı zamanlar çok komikti önce elleri görünüyordu sonra kafası sonra dengesini kuramayıp pat düşüyordu yatağa bir anda kayboluyodu çok gülüyorduk :)) şimdilerde ben bir şeye hayır deyince melül melül bakıp başını iki yana sallıyor yine çok güldürüyor beni 
(7,121 puan) tarafından
Bal topagiiiii
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Şu sıralar sinirlenmeyi öğrenmiş eşimle seviyoruz birden durup ıııı diyor sonra biz gülünce o da kahkaha atmaya başlıyor :Dd çok tatlı oluyor bu hali gerçi.her hali güzel bebeklerimizin bu arada 5.5 aylık 
(5,108 puan) tarafından
Ama bana kalmaz
(7,121 puan) tarafından
Tamam sen ye
(5,108 puan) tarafından
Ben her gün yiyorum olur :ed
(5,108 puan) tarafından
Bu arada senin kızına da maşaallah canım ben sadece bir çocuğun var sanıyordum küçük oğlanı
(7,121 puan) tarafından
Bende bir çocuğum var sanıyorum arada sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 693 göst.
30 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 284 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 1234567890 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,234 göst.
19 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ozgemmsi (21 puan) tarafından soruldu