0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Sizler neler yapıyorsunuz nasıl başa çıkıyorsunuz

11 Cevaplar

0 oy
(4,609 puan) tarafından
basa cikamiyorum :) 
(29 puan) tarafından
Yedi aylık benimki uykuyu bu kadar sevmeyen bir bebek görmedim daha
(4,609 puan) tarafından
kapistiralim mi kiz :) brnimki ikiye girecek gunde 4 saat
(29 puan) tarafından
Gece uykusu mu dört saat
(4,609 puan) tarafından
gun boyu :)
(29 puan) tarafından
Ne istiyordun daha :)
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Dışarı çıkarıyorum yeni şeyler gösteriyorum öğretiyorum dokunduruyorum beynini zihnini gözünü yoruyorum hem pür dikkat bakınıyor hem yoruluyor temiz hava acıkıyor yiyor zihni açılıyor uykusu geliyor kış bile olsa her gün çıkmak önemli diyor pedagoglar
(29 puan) tarafından
Yedi aylık canım
(469 puan) tarafından
Atak dönemine girmiş olabilir 7nin sonuna doğru denk gelebiliyor benim ki yeni yeni düzeldi tanıyamıyorduk çocuğumuzu :) biz de 8i bitiriyoruz hayırlısıyla.
(29 puan) tarafından
Valla artık atağa dişe bağlamaktan beynim yandı doğduğu günden beri böyle hep mi atakta oluruz
(469 puan) tarafından
Al karşına konuş ne derdin var avladım de şanslıysan anlatır :D Uyuduğu odayı sadeleştir çok renk çok oyuncak varsa da uyuyamıyorlar
(29 puan) tarafından
Anlatıyorum gülüyor:) uyuduğu yerde bir şey yok perdeye bakıyor beşiği ve üstü kapalı
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Öyle izliyorum şu an :D tamda mız mız karnı tok uyumuyoda memnuniyet hiç yok şuanda 
(29 puan) tarafından
Hep ilgi istiyor ya ilgi manyağı benimki de ne bir iş yapabiliyorum ne bir yemek ne bir bakım
(2,651 puan) tarafından
12aydır bu durumdayım
(29 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(2,651 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(6,669 puan) tarafından
2,5 yaşında hala 6 aylık gibi sen düşün 
(29 puan) tarafından
Gece uykuları nasıl kuzum ya ben kafayı yiyecem artık
(6,669 puan) tarafından
Çok şükür gece uyuyor da hep mızmız
(29 puan) tarafından
İyi bari gece uyusun
(6,669 puan) tarafından
Aynn cildirirm yoksa
0 oy
(1,569 puan) tarafından
6 aylık ve başa çıkamıyorum nasıl akşam ediyoruz bilmiyorum 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
16 aylık hala mızmız iyice mizmiz oldu numaradan uuuu uuu diye ağlıyor. Yarın annem gelicek 10 gün falan kalacak bende yarını iple çekiyorum gelsin hemen anneme verip yan gelip yatcam :D
0 oy
(2,818 puan) tarafından

Başa çıkamıyorum bende :) ufak çaplı sinir krizleriyle geçiriyorum günleri. Kendi kendine oynamayı öğrendiği günleri görür müyüm acaba. :angel:

(29 puan) tarafından
Ayy ben de sinir krizleri geçiriyorum bazen
0 oy
(3,034 puan) tarafından
İkinci çocuğu yapmama sebebim oldu. Sürekli sabır çekiyorum. Çok şükür sağlıklı da böyle hareketli enerjik diyorum kendime. Bu şekilde güç buluyorum. Oyun grubuna başlamıştik güzel gidiyordu ama bağırsak enfeksiyonu oldu. Doktor park yada ordan bulaşmıştir dedi bıraktım. Simdilik evde zabdetmeye çalışıyorum. Son 2-3 aydir daha da mız mız oldu eskiden böyle değildi. İnşallah atakdır da geçer. 
(29 puan) tarafından
İkinci çocuğu ben de bu yüzden düşünmüyorum
0 oy
tarafından

Bazen bensiz saatlerce oynar ama o saat geldimi Allah Allah kendimi camdan atasım geliyor :D

(29 puan) tarafından
Kendi kendimi mıncıklıyorum ben de :)
0 oy
(15,823 puan) tarafından
16 aylık peşimde ben onun Peşindeyim şuan her işi bıraktık yerde oyun oynuyoruz☺️☺️
(29 puan) tarafından
Bizde de durumlar öyle
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bazen çok ağlıyo zirliyo bazen peşimde dolaniyo etrafi talan ediyo bazen de oynuyoruz o şekilde geçiyo ama şöyle bir uzanayim desem hemen gelip ağlıyor beni çekiştiriyor
(29 puan) tarafından
Aynen ama babasındayken hiç öyle yapmıyor güzel güzel duruyor yanında ben gelince mıknatıs gibi yapışıyor bana

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 63 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (987 puan) tarafından soruldu