0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
20 aylık kızım uzun bir aradan sonra anneme geldim memlekete o kadar ağlak anneci oldu ki tamam yeni ortam falan ama 10 gün oldu evdekinden daha çok yoruyo beni, kimse ikna edemiyor kimsede durmuyor sürekli ağlamayla yaptırıyor herşeyi hiç bir şey anlamadım desem yeridir.

Evimdeyken hayaller kurmuştum gezeriz birlilte keyif yaparız mümkün değil sürekli paçamda ağlayan mutsuz mızmız bir kıza dönüştü gören bana acıyor. 

Canı sağolsun da evimden bidaha çıkmam bu ne böyle ya bende elimde olmadan gergin oluyorum bide ablası var onunda huyu değişti değişik değişik haller bana sürekli karşı gelmeler beynim ağrıyo 

5 Cevaplar

0 oy
(2,757 puan) tarafından
Bence girdiğiniz ortamda bir negatif enerji hakim bu da çocuklara yansımış. Hiç okumuyor musunuz? 
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ya çok fazla kalabalık yada çocukların hoşlanmadığı ortam yalnız büyümeye alisan cocuklarda sıkıntı 

Gorumcem istanbulda evde hep cocuklar buraya gelince ağlama krizleri 1 ay kalıyor tam gitmeye yakın alisiyorlar 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Her koye gidince benim de huyum değişirdi bi diklenirdim filan sonucta etrafimda kisi çok sonra donunce annemden bi dayak yer fabrika ayarlarima geri donerdim :)))))
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Nazar değmiş olabilir okuyun yavrunuza rahatliyacaktir çocuklar nazar olunca Çoğunlukla saydığınız şikayetleri yaparlar 

Dün annemdeydim oğlum hiç durmadı baktık olmuyor annem uzerlik yaktı çocuk rahatladı 
0 oy
(3,355 puan) tarafından
Bütün çocuklar böyle  farklı  bir ortama girince3 çok geriliyorlar  bide herkes sevince daha çok şımarıyorlar  her istediğini  yaptırıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 139 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Pembe_li (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 349 göst.
0 oy
7 cevap 290 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Misal62 (301 puan) tarafından soruldu