0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından

Kızlar ben anneme babama abime ,k.p,k.v ve eşime karşı hiç birşey hissetmiyorum sildim resmen.sadece annemle konuşuyorum arada o da diyorum ne de olsa analık hakkı.

Aslında bu ara genel bir hissizligim var ama onlara böyle olmadan önce böyle oldum.

Babama karşı hissizim ve konuşmuyorum çünkü anneme çok çektirdi.

İçki kumar karı kız herşey vardı.annemi çok aglatirdi ve ben ona öfkeyle büyüdüm sırf bu yüzden.

18 yaşımda bizi bıraktı gitti.

Ben üniversiteye gidemedim çünkü abim de çalışmıyordu ve babamın biraktigi yerden o devam etti.

Annemi çok uzerdi calismazdi aglatirdi.

Aslında ikisine de annem için düşman oldum.

Annem hasta haliyle çalışır bize bakmaya çalışırdı yemez yedirir giymez giydirir.

Ben anneme çok düşkündum.

Evin erkeği oldum ona hediyeler alır gezdirir ederdim.

Abim onu her aglattiginda ben toparlardım.

Ama o hep ayırım yapardi.abimi önce tutardı.

Bir gün abim bizi evden kovdu saçma sapan durup dururken.

Anneme dedim ben çalışır sana bakarım gidelim.

Daha önce de çok teklif ettim hep tamam deyip vazgeçmişti.

Bu sefer tamam dedi sabaha kadar ev aradım sonra yine vazgeçti.o gün yine kavga çıktı annemin üstüne yürüdü mahallede.yuzune tükürdü falan.

Ben de bu sefer polisi aradım.

Annem geldi dedi seni öldürür git dedi polislerle.

O kadar dil döktüm dedim sen de gel benimle ben tek başıma nereye gidecem dedim.

O zaman konuştuğum biri vardı ona git dedi.

Dedim nikahım yok biseyim yok nasıl gideyim.

Ne yaptıysam bırakmam abinı dedi gelmedi.

Sokaklarda kaldım ettim.

Onunla da öyle hissizligim.ama tek onunla konuşuyorum arada.bisey hissetmiyorum.

Sadece konuşuyorum.

Evliligimde de sahip çıkmadı.kucuk düşürdü beni kaç kez.

Ayrılmak istedim destek olmadi.ama yine de konuşuyorum.

KV ve kp.cok uzun mesele onlar da ama lohusaligimi burnumdan getirdiler birsuru laf ettiler.bencil insanlar.

Hasta halimle******n muamelesi yaptılar resmen.asla değer vermediler bana.cok uzun oldu detaylara girmiyorum daha fazla ama bı yerde kestim annem hariç hiç birisiyle konuşmuyorum ve birşey hissetmiyorum

Acaba psikolojik bir sorunum mu var abartıyor muyum yoksa normal mi böyle hissetmem.aslinda altında değer görmeme var.cunku ben insanlara ne kadar değer vermişsem dürüst olmussam insanlar beni hep değersiz gördü.ne zaman ben konuşmayı kestim değere bindim.

Peşimde koşuyorlar nerdeyse.ama artık kimseye karşı birşey hissedemiyorum ve konuşmak ta istemiyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hayır büyümüşsün canım:)Ben senin kadar çekmedim ailemden ama şu an bende herkese karşı hissizim.  

Annem 15 sene önce vefat etti zaten. Bu hale boşuna gelmiyoruz bosver herkes zamanında yapsaydı bazı şeyleri 

(1,140 puan) tarafından
Ben de diyorum aslında yapı olarak öyle duygusal merhametli sevgi doluydum ki..
Ne hale geldim üzülüyorum.
Tek hissettiğim duygu vicdan..
Yarın bir gün ölülerse vicdan yaparım diyorum ve de böyle yaptığım için uzuluyorlar diye üzülüyorum.
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ahh bacım destek al senin yerinde kim olsa delirir yani normal deil hiç bu çektiklerin 
(1,140 puan) tarafından
Daha anlatmadigim o kadar şey var ki.... :( Bıktım bu değersizlik hissinden..
Hamileyim şu an inşallah doğumdan sonra gidecem.
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bu konularda rahatlamak için affedin diyorlar, sizi üzen herkesi affedin. Ulan gelde affet bunları şimdi. Üzgünüm ama annende en az abin ve baban kadar suçlu. Babandan abinden seni koruması gerekirken bide seni bırakıp abinle aile olmuş. Ne demek sokaklarda kalmak sana sen git demek. Bi erkek sokakta yıllarca yaşayabilir başına herşey gelebilir kadın olarak . Çok akıllıymış okutup kızımı kurtarayım diyeceğine kocaya git demiş. Biliyorum silsen kimse kalmıyor ama kangrenli parmak kesilir atılır vücut bile rahatlar oh be der. Anlattıkların hiç ufak tefek şeyler değil. Hepsinin kökünü kazımak lazım hayatından bana kalsa. 
(1,140 puan) tarafından
Ben de vicdan yapıyorum işte..bir kızım var.diyorum hiç olmasa benim için uykusuz kalmış beslemiş etmiş.sonrasinda da hakkını yemem bizim için çalıştı etti.ama o olayı unutamıyorum.oysa ne kadar düşkündum ona.
Ve şu an kötü durumdayım hepsi en başta babam olmak üzere abim ve annemi sorumlu tutuyorum.affedemiyorum.lafini etmiyorum anneme de ama hep soğuğum işte..
(1,975 puan) tarafından
Ya bende bu konuda ne yalan söyleyeyim, öz annem kanserden vefat etti babam yas bile tutmadı evlendi. Tek yaptığı evini süslemek karısını beslemek. Uykusuz kalmıştır beslemıştir ama bunun için minnet duymak pek mantıklı gelmiyor. Dilekçe verip gelmedik dünyaya kendileri getirdi. Getirdilerse de bakacaklar. Bende çocukluyum şimdi onların tam tersi bi ailem var. Arıyorlar çoğunluk açmıyorum haftada ayda arıyorlar yine ne yaptık diyorlar. Gelde anlat içimdekileri. Bahane bulup kapatıyorum aramıyorum. Yaptıkları pisliklerin haddi hesabı yok ama köprünün altından da çok sular aktı. Bende araftayım. Ne samimi olabiliyorum ne komple bağlar kopuyor bi şekilde kendilerini hatırlatıyorlar. Yinede mümkün oldukça konuşmuyorum. Affetmiyorum affedemem. Keşke şurada bi psikolog olsa da akıl verse bize.
(1,140 puan) tarafından
Vallahi benim de desteğe o kadar ihtiyacım var ki ..ahireti var bir de bunun.ama bizim gibi samimi insanlar da işte içinden gelmedikçe yapamiyor
(331 puan) tarafından
Hiwell uygulamasını indirip danışma destek bölümüne yazıp indirim rica ederseniz size bir kod veriyorlar.  130 tl gibi fiyata çok iyi eğitim almış kişilerden 50 dk seans alıyorsunuz. Ben Beril Tonyalı dan aşırı memnun kaldım. Herkese gözüm kapalı öneririrm. Keşke bir kaç kez dahi olsa yardım alsanız. Özellikle hamileyseniz kesinlikle destek alın evladınızı stresle yaşatmayın karnınızda. Onun hiç suçu yok. Sizin de yok. Kendinize günlük kenara 20 tl koyarak çok büyüm bi iyilik yapabilirsiniz
(1,140 puan) tarafından
Bu kadar uygunsa ayda bir defa yapabilirim sanırım anca.çok teşekkür ederim bakacağım
0 oy
(15,198 puan) tarafından
Dostum senin psikolojin bozulmasın da kimin bozulsun. Tepkilerin de çok haklısın. Sadece şeye şaşırdım. Öfke duymayip hissiz hisetmene şaşırdım. Allah'ım bundan sonra yüzünü guldurur inşallah. 
(15,198 puan) tarafından
Şimdi 400 Muş dostum☺️
(331 puan) tarafından
Tabiki öyle ama rica edince bu fiyata düşebiliyorlar. Ben 2 ay önce başladım o zaman da 400 dü. Rica rttim 130 dedim kabul edeb birini buldular. Arkadaşım da öyle yapmıştı onun tavsiyesiyle yazmıştım zaten
(15,198 puan) tarafından
Vay be 130 a düştüler he. Çok iyi
(15,198 puan) tarafından
Sağolasın dostum
(331 puan) tarafından
Rica ederim faydası olursa sevinirim
0 oy
tarafından
Fazla fedakarlık sonucu bu oluyor neden mi çünkü sen feda ederken karşındaki kişi kar ediyor..bende öyleyim henüz yaşım 25 ama hislerim ölmüş 
(1,140 puan) tarafından
Evet nankörlük hak ettiğim değeri görememe sanırım bu hale getirdi.
Çünkü ben öyle kötü ya da değersiz biri değilim niye bu kadar degersizlestirdiler diyorum
0 oy
tarafından
İncinmissin. Yaşadıkların seni bu hale getirmis. Cok rahatsiz hissediyorsan , yaşam kaliteni dusuruyorsa bi psikologa gidebilirsin. 
(1,140 puan) tarafından
Düşünüyorum ama bulunduğum yerde sadece psikiyatri var özele de durumum yok.
Psikiyatriye bakacağım inşallah
0 oy
(47 puan) tarafından
Ahhh ahhh yaşadım yasiyorum yıllardır babam 14 yaşında terketti gitti başka kadima biraneden 7 yıl yaşadı onunla biz 3 kardesim anem kaldık anneannem gittik sahip çıkmadılar bize cocukaprini bırak gel dediler anneme bırakmadı oda bize sahip çıktı 7 yıl sonra çıktı geldi ******** yüzünü görmek istemiyorum neler yaşadık onun yüzünden neler yaşadım başıma neler geldi ah bı bilsen evliyim 2 çocuğum var şuan ama huzurum yok piskolojim o kadar bozukki anlatamam sana 
(1,140 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun vallahi dikkat ediyorum ne kadar parçalanmış aile ve acılı kadın varsa hep erkekler sebep.benim de öyle ne babada ne abide ne kocada hayır yok gelmedi.dua ettim kızım olsun diye kızım var.inşallah ben elimden geldiğince  koruyacam onu
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bende konuşmuyorum artık ailemle bana hiç bir zaman destek olmadılar artık bende  sildim ne ararım nede sorarım boşver gitsin evlatların varsa onlara ada kendini ben öyle yaptım 
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Tabiki normalsın.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mhmthan (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 344 göst.