0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
 2 sene nişanlı kaldım herşey çok güzel di çok mutluydum  hiç derdim sıkıntım yoldu sonra evlendim 1 senedir evliyim hemen çocuk oldu iki aylık şimdi ama artık çok ağır geliyor hayat hiç mutlu olamıyorum sürekli ağlıyorum kaldıramıyorum bu hayatı napıcam bilmiyorum :(

20 Cevaplar

0 oy
(69 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yaaa kızlar çok güzel şeyler yazmışsınız hepinize teşekkür ederim iyiki varsınızz o tertemiz yüreğinizden öpüyorum :* :)
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Derdini söyleseydin insanlar ona göre yorum yapardı. Seni yoran ne çocuk mu eşin mi ev mi 
(69 puan) tarafından
Hepsi desem :(
(1,389 puan) tarafından
Evt ama evlilik bekarlık gibi olmaz ki sen sevgililik hayatı gibi devm edicek sandım sanırım evliliğe alışmadan hemen çocuk olmuş hepsinin üstüne sanırım sende kendini darlıyosun. Sen öylesin de biz çok mu rahatız. Ev kadını olmak anne olmak sabır gerektirir. Tavsiyem bol bol dua et sabır çek namaz kıl biliyorsan kuran oku bilmiyorsan aç evinde dinle. Sen şimdiden içini vesvese ile doldurmuşsun. Bismillah yolun başındasın. Allah yar ve yardımcın olsun.
0 oy
tarafından
Senin enerjin cocuguna geciyor biraz sakinles sukret dua et bebegini de sikintiya sokma daha cok erken zamanla her sey daha guzel olur
(69 puan) tarafından
İnşallah güzel olur :(
0 oy
tarafından
Esin yüzünden mi böylesin yoksa çocuk olunca sorumluluk çok oluyor o yüzden mi 
(69 puan) tarafından
Evlenince bi sorumluluk oldu çocuk olunca iki o yüzden kaldıramıyorum artık :(
tarafından
Evlilik böyle birşey canım keşke iyice düşünüp karar verseydin evlenmeye
0 oy
(479 puan) tarafından
Lohusa depresyonu bacım geçecek hiç geçmez sanıyorsun ama geciyor 
(69 puan) tarafından
Ne kadar sürecek daha :(
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Neden yoruyor seni yada ne yoruyor. Yanlış anlama ama eşin iyiyse çocuğun sağlıklı ise eğer şükret şükür yorgunluğunu da mutsuzluğu da alır.
(69 puan) tarafından
Evlendim onun piskolojisinden çıkamadan hamile kaldım çok sıkıntılı geçti hamileliğim sürekli ağlama geldi piskolojik sorun yaşadım tam düzeldim çocuk oldu şimdi onun piskolojisi hastalığı e bide tekim eşimde küçük diye kucağına bile alamıyor yoruluyorum piskolojik olarak kaldıramıyorum :(
(1,752 puan) tarafından
Anladım kendini rahatlat. Bu müzik olabilir başka bir şey olabilir bebeğini al kucağına sev bugün yorgunum ama geçecek sen varsın benim mutsuz olmam için bir sebep yok ben iyiyim de. Bunun içinden sen çıkabilirsin.
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Sabırlı ol kuzum daha lohusasın inşallah bu hayata alıştıkça geçecek bu kötü düşünceler 
(69 puan) tarafından
Çok sürücek mi :(
(3,717 puan) tarafından
Tamamen senin elinde iyi düşün iyi olsun canım bebeğine sarıl kokusunu içine çek onu öp kokla bu günleri tekrar gelmicek sen onun annesisin senin sevgin herşeye gücünün yetmesini sağlıcak inan ki
0 oy
(579 puan) tarafından
Lohusa sendromu diyorlar buna... Geçecek sabredin. Her kadın yaşıyor benzerlerini çünkü bize sorumluluk çok yüklüyor bu toplum. Ama her ne koşulda olursanız olun evladiniza iyi bir anne olmak sizin göreviniz. Küçücük ve size çok muhtaç. Kimseye değil annesine ihtiyacı var unutmayın.....
(69 puan) tarafından
Biliyorum ama durduramıyorum ağlamamı sürekli içime sıkıntı geliyor :(
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evde annene yardım falan etmiyor muydun? Öyle olunca zor geliyor kadınlara evlilik. Ama peş peşe olunca bunalmışsın. Geçer merak etme. 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Canım atıp tutmaya gerek yok o an içinde olduğun durumdan dolayı farklı hiisediyorsun çoğumuz yaşadık bunaldım yorulduk ağladık ama geçecek sağlık olsunda hepsi surec 
0 oy
(7,284 puan) tarafından
1. Esin yardimci olmuyor

2.hemen cocuk olunca gezemiyorsun kafa dinleyemiyorsun gebelik zor süreç bunu düşünmen lazimdi

3.biraz disari cikarsin esin kafan dagilsin 
0 oy
(912 puan) tarafından
Bebek küçük gazı olur ağlar sıkıntı oluyor üstüne birde ufak şeyler bile gözünde buyur öncesinde de hamilelik hormonlar derken baya yipratmissin kendini biraz sakin olmaya çalış eşinin ailesi daha çok sınırını bozuyor gibi geldi bana ailenden gördüğün ilginin aynısını esin ve ailesinden de bekliyorsun ben öyleydim en azından ama hayal kırıklığı asla olmaz bebeğin le ilgilen ona odaklan hayatın kısıtlanmış gibi hissediyorsan da bu düşünceyi kafandan çıkar zmanala biseyler yoluna girererak etme 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çocugun sorumluluğu mu agır geldi ilk aylar zor olur sonra geçecek sabret
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Daha evliliğe odaklanma dan çocuk olmus sabretmesin benim de öyle oldu evdeki düzenim yemek di temizlik di çocuk du oturması çocuk 2 yaşına gelene kadr sürdü ondan sonra hersey yoluna girdi evliliğe eşe alışmak bile zaman isteyen bi durum
0 oy
tarafından
Çocuk üç yasina girsin dillensin çok mutlu olacaksin
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Alışırsın sakın ol, dört dörtlük olmaya çalışma. sürekli ev supurulmez hergun düzen olmaz hergun yemek pismez kural değil bunlar unut, minik Süt kuzusunu sev öp kokla ohh miss tadını çıkar =) bunun dışında kendini çok yorma yipranirsin. Korunmana dikkat et 2. Hemen olmasın o zaman görürsün =))) Mesela yarın kalk hiçbir şey yapma kahvaltını yap bebeğin çantasını hazırla sıkıca giydir oturmaya gidin ya bir komşuya eve ya da kafeye simitçi ye. Kendini bunaltma
tarafından
Ne kadar güzel bir teselli...
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Cnm hepimiz ayni yollardan gectik inan bide benim bebegim    kolikti
0 oy
(3,751 puan) tarafından
Daha lohusasin normal bunlar geçecek zmnla alışacak bebise evliliğine
(3,751 puan) tarafından
Bnde tek basinaydim koronadan dolayı kimse yoktu annem korona olmusdu babam kalp ameliyatı kimsem yoktu ama geçti şükür o günler
0 oy
(803 puan) tarafından
Bizde cocuk olmuyor diye oturup agliyoruZ sonra yine şükrediyoruz rabbimin  bir bildiği vardır diye kendinizi mutsuz etmek yerine eşimle çocuğunuzla bu güzel günlerin kıymetini bilin derim yoksa hayat kisa
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kız adaşım şöyle düşün evliliğinin 3. Yılında rahata çıkacaksın bebeğinde büyümüş olacak ve sen bebisinle aktiviteler yapacaksın 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 986 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 391 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.