0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 39. Haftadayim ama hic acilmam yokmus normal mi bu 

Kacinci haftada acilma yasadiniz ? 

33 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
Benim 38. Haftada 4 cm olmuştu zaten ertesi gun doğurdum canım Allah kolaylık versin
tarafından
Sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
37.5 da 1 cm di. Sonra 38+6 da sancım geldi gittim 5 cm olmuşdu canım.  Bol bol hurma ye sguat yap plates yap çok iyi oluyo yürüyüş de yap
tarafından
Tmm cnmm
0 oy
tarafından
Hiç olmadı bir santim sezeryanla doğum yaptım
tarafından
Kacinci haftada yaptn
tarafından
Bilmiyorum hiç hatırlamıyorum valla
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim 39 +4 de açılmam 3 cm di canım sen zaten sezeryan düşünmüyor muydun
tarafından
Evet cnm ama isler brz karisik doktorum calismiyor suan bende acile gittim dun. Normal de olabilirmis falan karisik yani durumlar
(5,108 puan) tarafından
Anladım canım ama açılma bir anda olur zaten ben birkaç gün 3 cm ile durdum sonra sancım geldi 40+2 de 4 cm daha sonra 8 cmle doğuma girdim
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sezaryen olmayacak misin zaten açılma olmaması daha iyi değil mi :)
tarafından
Evet cnmm oyle.istiyorum ama doktorum suan calismiyor baska hastaneye fln atanacak ..

Dun hastaneye gttm iki gune dogumun olablr dedi normal olablr dedi acilman yok dedi sancin var dedi karisik durmlar
0 oy
(636 puan) tarafından
36+6 da doğum oldu 
tarafından
Anladimmm
0 oy
tarafından
39 +3 de 5 6 cm açıklıkla gittim ama sezeryan oldum mecburi,  sen sezeryan olmayacakmıydin açılmayı ne yapacaksın kız 
tarafından
Evet cnmm oyle.istiyorum ama doktorum suan calismiyor baska hastaneye fln atanacak .. Dun hastaneye gttm iki gune dogumun olablr dedi normal olablr dedi acilman yok dedi sancin var dedi karisik durumlar
tarafından
Hayırlısı olsun canım
0 oy
(3,401 puan) tarafından
37. Haftada sıfır sancı 6 cm açıklıkla sezeyan oldum ama 3 normal dogumum vardı onlarda öyle hep açılma vardı sancı yoktu 39 hiç görmedim ben
tarafından
Anladmm cnmm
0 oy
tarafından
Sen sezeryan olmayacak miydin
tarafından
Evet cnmm oyle.istiyorum ama doktorum suan calismiyor baska hastaneye fln atanacak .. Dun hastaneye gttm iki gune dogumun olablr dedi normal olablr dedi acilman yok dedi sancin var dedi karisik durmlar
0 oy
(4,676 puan) tarafından
29haftalikkej 3cm acilmam vardi 37arti 2 de sezeryan oldum
tarafından
Anladm cnm
0 oy
(1,246 puan) tarafından
40+2 hiç açılmam yoktu 40+4 te bi oldu açılmam 3 4 saat sancı çektim 9 cm açılmayla 5 dakikada bir sancı vuruyodu dra gittim. 
tarafından
Anladmm
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bı anda olur bu acıkma başlatınca takibe aliyo doktor zaten
tarafından
Anladimm cnmm
0 oy
(13,825 puan) tarafından
İlkinde rahim kisalmasindan 30.haftada 1 cm oldu 35+5 de doğum yaptım doğumdan dört gün önce hastanelik oldum her şeyini hwzirladilar sancim kesildi 4 cm açılmaya beni eve yolladılar işte kontrole cgirdigi günde doğuma gittim zaten suyum geldi  ikincim de sezeryan oldum zaten onda da 37+0 da kontrol günümde suyum gelsi
tarafından
Anladm cnm
0 oy
(7,036 puan) tarafından
İlk oğlumda 38 de acilmam oldu 41 de doğurdum ikincide 38 de acilmam oldu 40 ta doğurdum 3 ude de 40 haftan doldu acilmam sancım yoktu ebeler suyumu patlati acilmam öyle oldu 
tarafından
Anladimm canimm
(7,036 puan) tarafından
Seninde sağlıkla gelsin korkma belki sancilarla beraber başlar acilman
0 oy
(360 puan) tarafından
36. Haftaya girdiğim gece 2 cm açıklığın oldu sabaha kadar gözetim altında kaldım sabah sezeryana  aldılar  
tarafından
Anladmm cnmm
0 oy
(2,055 puan) tarafından
37+1de 1 cm açılmam oldu 32+2de doğurdum 

Ikiciside 38+6de 2 cm açılmam olmuştu 39+5 de 4 cm acılmayla  muayene  oldum  1 saate  doğurdum 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bir sabah ansızın gelebilirim .0 sancı 0 açılma ile sabah nişan geldi akşam doğum oldu 11 de hafifdi 4 de ağırdı 18 .14 de doğurdum:) kızımı oğlumda suni sancı aldım iki saat sonra çıkarıldı odan 17.55 degeldi 
tarafından
Anladmm cnmm
0 oy
(1,741 puan) tarafından
37.haftada 1 cm acilmam vardı 38+1de de doğum yaptım cnm günde 5 hurma ye squat ve yürüyüş yap cnm bol bol
tarafından
Tamamm canimm
(1,741 puan) tarafından
Hiç takma  akışına bırak gerisini
tarafından
Of ne olacagi belli bilee degill  hersey birbirine karıştı  .
Doktorum çalışmıyor  sezeryan diye anlaşmıştık  simdi bir de normal doğum çıktı  . Sancim cikti ama acilmam yok kafam cok karisik
(1,741 puan) tarafından
Bekle cnm hayırlısını dile sen  bu dediklerimi yap strese girme yani iki doğum şeklinden biri olacak elbet sen minigine odaklan sağlıkla gelsin insallah
0 oy
tarafından
41 haftalıktım hala gram açılma sancım yoktu suni sancıyla doğurttular canım sezeryana almadılar iyiki de almamışlar dedim
tarafından
Anladımm canımm sancı nasıl bir şey hiç bilmiyorum korkuyorum  yaa normal doğumdan :(
tarafından
Korkma kuzum illaki zor kolay deyip sana yalan söylemicem candan Bi can dünyaya getiriyorsun ama hepsi geçicek sen kendini sıkar kasarsan zor olur sabret kafası çıkınca kuş gibi rahatlıcan yawrunu kucağına alınca tüm acın ağrın geçicek
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Benim 40+4 de 1 cm ydi :) sonra bşrden 11 oluverdi dopum baslayınca. Normaldil canm
tarafından
Anladmm cnmm

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 147 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 162 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1BX2R5. B (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 48 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (19 puan) tarafından soruldu