0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Kizlar memnun kaldiniz mi doktorlarin davranislari nasil doğumda

9 Cevaplar

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Kuzenim yaptı yakın zaman değil 1 yıla yaklaştı :) memnundu ama
(99 puan) tarafından
Normal dogum mu
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
1 yıl oldu yapalı kötü bi muamele görmedim sezeryan oldum odama çıkınca karnıma bastırdılar ona kızdım bi canım çok yanmıştı onun dışında bi problem yasamadım 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Gayet ilgililer .ben çok memnun kaldım
(99 puan) tarafından
Normal dogum mu yaptiniz asistanlar mi yaptiriyo dogumu doktor mu
0 oy
(4,961 puan) tarafından
2 sene olcak doktorlar harika odalar süper ama normal doğuma aşırı zorluyolar bebeğimin köprücük kemiği kirildi benm aşırı dikişim oldu keşke özelde sezeryan olsyadim tranva yaşadım doğumda, ama ebeler doktorlar tatlı dilli ama ölüyorum desen normal doğurmak için herşeyi yapiyolar 
(99 puan) tarafından
Ben oglumda özelde yaptim cok fazla dikisim vardi enfeksiyon kapti tekrar acildi birazda doktora bagli özele devlete göre degil de
(4,961 puan) tarafından
Öyle tabi ki canım yaşanacak olan yasaniyo ala devlet sezeryan alinacak insani da doğuma zorluyor
0 oy
(115 puan) tarafından
6 ay oldu bebegim 31 haftalık normal dogum yaptım özel gibiydi emimi tutan ayağıma destek veren hemsireler bile vaprdi tavsiye ederim 
(115 puan) tarafından
Hayir asistanlwr genelde yanindw oluyor açılmayı  kontrol etmek zorundalwr wmw ona gore bekliyorlar benim acilmam cok hizli ilerledi durduramadilar dogumu  5 6 defa baktilar geceden sabaha kadar yani
(99 puan) tarafından
5 6 yine iyiymis ya valla insallah bende iyi insanlarla karsilasirim ilk doğumum zordu korkuyorum biraz bunda bide doktorlardan korkuyorum azarlar falan filan diye özellerde cok pahali..erkekte girdi mi dogumunuza
(115 puan) tarafından
Bende 18 yasima girdim  3 gun sonra dogum oldu canim cok korkuyordum aklımdan  cikmiyordu dogum erken olmasina ragmen kotu olan tek sey sanciydi oda gecti gitti dikis vs beni zorlamadi pek direk dogum seyinden kendim indim bindim sandalyeye hemende yurudum ettim sikintim yoktu  evet sadece doktorum erkekti  cok nazik davrandilar
(99 puan) tarafından
Ben cok cektim dikisten enfeksiyon kapti tekrar acilma yapti hergün o halimle hastaneye gidip pansuman yapiyodu doktorum oglumda guatr cikti 2 gunde bir onun icinde gidiyoduk vok zor günler  gecirdim o yüzden simdi cok rahat gecirmek istiyorum doktorlarin azariyla falan ugrasmak istemem o haldeyken
(115 puan) tarafından
Bende korkuyordum  ya insallah cok rahat gecer rabbim vicdanlı  olanlarla karşılaştırsin hepinizi
0 oy
tarafından
19 Eylül'de doğum yaptım memnundum ben canım
(99 puan) tarafından
Dogumdan sonrakiler mi iyi degildi
(99 puan) tarafından
Ay evde dogum olur diye korkmadiniz mi nasil ayarladiniz o süreyi ben ikinci de yetisemiycem saniyorum hep psikolojik
tarafından
Kaanm yok canım doğumdan öncekiler ilk geldi senin doğumuna daha çok var dedi 15 dakika geçti geçmedi doğurdum yengem cagirdida geldiler yoksa yatağa öylece dogacakti yavrum. Sonrakiler çok iyiydi çok ilgilendiler Allah razı olsun.
tarafından
Sabahtan hafif su sızıntım oldu bildim canım sonea eve geldim duş aldım evimi temizledim kanama oldu nisanim geldi sancilarim vardı daha beklerdim de kardeşim kızıma bakacakti çok uykjlari geldi öyle gittim kardeşim kendi evinde bakacakti geceydi eşim onları eve bıraktı beni öyle hastaneye götürdü
(99 puan) tarafından
Bende hastaneye hemen gitmek istemiyorum sürekli alttan muayene işi sıkıntiya sokuyo beni
0 oy
(2,651 puan) tarafından
12ay oldu normal doğumu denerlerken bile çok ilgiliydiler sezaryende aynı şekilde ilgililer 
(99 puan) tarafından
Doğumu doktor mu yaptiriyor asistanlar falan mi birdse sanci cekerken yaniniza birini aliyorlar mi
(2,651 puan) tarafından
Doğum başlayana kadar refakatçı yanımdaydı sonra çıkardılar
0 oy
(266 puan) tarafından
Sehir hastanesinde degil ama yenimahalle hastanesine dogum yaptim 40 gun oldu Dr  ebe ler cok iyiydi Allah razi olsun hepsinden 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
8 ay önce sezeryan doğum yaptım. Güzel ilgilendirler canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 197 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu

379,305 soru

11,353,628 cevap

34,826 kullanıcı

...