0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
Bebeğim 8 aylık damağı yanakları dili çok kötü pamukçuk olmuş durumda usuttu ateşli kayınvalidem ile altlı üstlü oturuyoruz evime yerden doğalgaz çekildi her yer b... Gibi temizliğimin de sadece duvarlar kalmıştı temizledim evi bu halde görmek beni çok yıpratıyor kayınvalidem bugün misafir ağırlıyor yemekli 5 ev olcaklar bebeğim hiç durmuyor çok bunaldım oğlumu böyle görmekte saten daha kötü yaptı 2 ölçek mama üzerine 

7 Cevaplar

0 oy
(6,119 puan) tarafından
Pamukcuk için götürdün mü hastaneye

Ayrıca evin leş olduğu dönemi görmeyen anne yoktur merak etme 
(6,119 puan) tarafından
Valla öyle bebeğim iki bebe ile neler çektiğimi bilirim.hdjdjdj gayet normal
(7,123 puan) tarafından
Bende bende şuan görsen can kurtaran ekibi gelir kaynanam geliyor kalktım aha ben :) yumurta k..a gelince mecbur yapiyom :)
(6,119 puan) tarafından
Hdjznsjs sanırım hepimiz öyleyiz napalim ayol ölelim mi makine miyiz anca yetiyoruz:))
(7,123 puan) tarafından
Çok haklısın alnından öpüyorum
(171 puan) tarafından
Ben evimi temizlemistim evim sobaliydi doğalgaz çekildi yerden kırıp yaptılar ondan  tek derdim bebeğimin iyi olması
-Reklam-
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım önceliğin bebegin olsun evi boş ver görme bakma bebeklerimizin canı sagolsun tek ev hallolur pamukcuk için ağzını sık sık temizle inşallah bian önce geçer 
(171 puan) tarafından
inşaAllah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım.

Senin evinde mi misafir ağırlıyor 
(171 puan) tarafından
Benim evim battı 1 haftadır kendi evini temizliyorum kendi evinde ama bende oluyoruz
0 oy
tarafından
Karbonatlı su bebeğinin ağzını pansuman yap canım pamuk yardımıyla doktora da götür rabbim yar ve yardımcın olsun 
(171 puan) tarafından
Karbonat dilini fln kanattı ya damla aldık
tarafından
Ah kuzum benim çok kötü olmuş demekki
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Silme 1çay kaşığı karbonatı  yarım çay bardağı suya karıştır  bezi batır çocuğun ağzını sil bu suyla , meme ucunu da sil .Her seferinde yenisini hazırlayarak 5gün devam et .Oğlumun ki böyle geçmişti.Geçmiş olsun
(171 puan) tarafından
Meme emmiyor karbonat yaptı eşimin annesi çocuğun dili kanadı nasıl olur bilmiyorum
(7,935 puan) tarafından
Çok koymuştur karbonatı onu az koymak gerekiyor .Doktora götür istersen bi canım çok geçmiş olsun
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Evin darma duman olduğu dönemler hepimizde oldu o da psikolojiyi çok etkiliyor beni de çok bunaltırdı düşünmemeye çalış sadece çocuga yogunlaş bi doktora götür mutlaka 
(171 puan) tarafından
Damla aldım geçmezse tekrar doktora giderix
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Eczaneye git damla veriyor 
(171 puan) tarafından
Aldım dün gündüz oldu akşam üzeri aldım ama çok kötü

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 267 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
+3 oy