0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (155 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar akşam eşim işten geldi sebebsiz yere söylediğim herşeye ters cevap verdi. Durup dururken bağırdı bana hamileyim ve son günlerim zaten stresli ve yorgun oluyorum morelimi bozdu iyice. Geldim odama çekildim peşimden gelip bi konuşmuyor bile benimle.

Ağlıyorum kasılmalarimda oluyo durduramıyorum kendimi bi insan nasıl bı kadar taş kalpli ve sorumsuz olabilir ki ortada hiç bir şey yokken beni üzüyor yetmezmiş gibi peşimden gelip ilgilenmiyor bile.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşuna stres yapma canım hamilesin olur boule şeyler 
(155 puan) tarafından
Ama zoruma gidiyor yaptığım bir şey yok insan bi gelir noldu iyi misin der.
(895 puan) tarafından
Uzulme cnm bu senin sucun degil bazilari gercekten odun ve de yontmayla ne olurlar emin degilim
-Reklam-
0 oy
(551 puan) tarafından
Ve anlayışsız hödük. Birşeye canımı sıkkın acaba 
(155 puan) tarafından
Canı birşeye sıkın olabilir insanlık hali anlarımda beni sebebsiz yere kırdı peşimden gelip bi bakmaz mı insan ne kadar ağrı acı çektiğimi biliyor
(551 puan) tarafından
Hepmi böyle yapar genelde
(155 puan) tarafından
Genelde Altan alırım güler geçerim şakaya vururum ama bu akşam kırıldığımi üzüldüğümü anlasın diye çekildim peşimden gelip bi bakmıyor bile
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Birinci ters cevap verişinde başka bişey sormayıp sakinlemesini bekleseydin canm. Bugün canın  sıkkın sanki diye söze  girseydin. Sıkma canını kafası doludur vardır bişey 
(155 puan) tarafından
Anlık oldu herşey anlamadım bile dedim zaten canın bir şeye sıkkın bna mı patliyorsun
0 oy
(11,217 puan) tarafından

canim bak sen hamileyim diyip ondan anlayis bekliyorsun. oda isten gelmis kim bilir ne oldu ne yasadi ne kadar yoruldu. sen suan nasil ki kndine ilgi ve anlayis bekliyorsan bence onun icinde empati yap ve bu durumunun sebebinin iste yasadigi birsey olabilecegini dusun. kndine baglama sahsi algilama. belli ki bsye bozulmus sana patlamis. illa ki hatasini anliyacaktr :)

(155 puan) tarafından
Sonuçta üzüldüğümü biliyor gelip iki kelam etmez mi insan
(11,217 puan) tarafından
belki suan derdine dusmus kafasi hala yasadigi seyde :)
(11,217 puan) tarafından
belki suan derdine dusmus kafasi hala yasadigi seyde :) yani seni kirdiginin bile farknda dgl belki
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Suan cok zor gunlerinden geçiyorsun aslinda hersey normal ama senin hormonlarin cok bozuldugi icin cok duygusalsin esin yorgundur biseye cani sikilmistir kızmıştır isler cok yogunlasti benim esim de eve kiza kiza geliyor okadar ki yogun diyor ama anlayisli ol bosver vur kafayi uyu dinlen hic takma aglama uzme kendini 
(155 puan) tarafından
Çoğu zaman öyle yapıyorum zaten çok kez alttan alırım güler geçerim şakaya vururum ama benimde üzüldüğümü bildiği halde gelip iki kelam etmez mi insan
(1,505 puan) tarafından
Gercekten dogru soyluyosun insanin cok zoruna gidiyor bende yasadim yani hepimiz yaşıyoruz ama stresten uzak dur hamilesin canm birazdan gelir sarilir merak etme
0 oy
tarafından
Kız ne dert ediyorsun şu ekonomik kriz herkesi özellikle erkekleri Baya tahammülsuz etti benimkide öyle kaç gündür üstüne gitme 
(155 puan) tarafından
Ama bende hamileyim  kırıldığımi anlayıp peşimden gelmesi gerekmez mi
tarafından
Valla bende hamileyim ama az sabır
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnce canı biseye sıkılmış..bnce yanına git neyin var noldu de. Konsutuktan sonra da bni çok kırdın filan de. 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Aman bizdede oluyo boşa üzüldüğünle kalırsın geri barışırsınız bizde öyleyz benmki kırar üzer geri yalakalık yapar
0 oy
(2,140 puan) tarafından
E ortada bişey yoksa neden sana öyle davrandı? 
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum bugün eşimle dışarı çıktık bir kaç bir şey alacağız normalde çok sakin biridir anam bugün yok şöyle yok böyle ona kızıyor buna söyleniyor abboooo gittiğime pişman etti ama ben hiç hiç ses etmedim doğrudur hayatım dedim eve geldik yarım saat sonra bugün çok ayıp ettim depil mi durduk yere gerildim seni kırdım dedi amann insanlık hali boşver dedim demem o ki olur arada beşer şaşar sen hamilesin he de geç hadi sancın tutsa doğursan olur mu kuzum ağıdı bırak kov şeytanı başından la havale vela kuvvete illa billahi aliyyül azim de elini yüzünü yıka 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,236 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 408 göst.