0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bugün gömülü 20 lik dişimi çektirdim (çok azi çıkmıştı çürümüş tü günlerdir ağrısına dayanamıyordum) dikiş atıldı. bu olay öğlen oldu şuan aşırı ağrı (dayanamıyorum ) var 2 hap 1 yagargara verdi ne yapmam lazım kızlar 

9 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
2 3 gün ağrı olur canim bende 3 tane cektirdim 3 4 gün yemek yiyemedim hep corbayla idare ettim. Haplari dikkatli kullan 2 3 gune geçer zaten
(81 puan) tarafından
Aşırı ağrıyor normal mi bu kadar ağrı dayanamıyorum
(446 puan) tarafından
Evet cok agriri sonuçta anestezi etkisi gecti. Soguk kompleks yap buzu bi beze sar veya jel buz falan varsa beze sar ustune koy asiri soguk sicak yeme
(81 puan) tarafından
Tmm cnm dediklerini yapacam çok sağol
-Reklam-
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Agrı kesici iç canım 
(81 puan) tarafından
Fayda etmedi cnm
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Normal canım bende 1 ay oldu çekildi hala yeri acıyor ilaçlarını kullan ağrı kesici iç 3 gün biraz biraz hafifleyerek agrin biticek 
(81 puan) tarafından
İnşallah geçer ya çok ağrıyor
0 oy
(3,221 puan) tarafından
Benim de 3 tane ameliyatla alındı 1 tanesi kaldı ağrısı bugün şiddetli olur yarına o kadar kalmaz soğuk kompres yap yanağına ama bez koy yanağın yanmasın. Sıcak soğuk yeme içme bi de tükürme 
(81 puan) tarafından
Tmm cnm denicem çok sağol
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Buz uygula dıştan. Yanağının üstünden. Çok hafifletiyor ve morluk şişlik de yapmıyor 
(81 puan) tarafından
Yapıyorum cnm şuan çok sağol
(7,662 puan) tarafından
Beş dakika tut çek. Çok durdurma yüzünde yakarsın Allah korusun
(81 puan) tarafından
Öyle yapıyorum cnm
0 oy
(558 puan) tarafından
Sıcak .iy geliyordu canım dene sabaha kadar termusla su içmiştim 
(81 puan) tarafından
Denicem cnm çok sağol
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Benim 20 lik degilde azı dişim çekilmişti ölüyorum sandım narkoz etkisi gecince saglik ocagina gittim agri kesici igne yapti sonrada 3 tane de yazdi hergun vurunup atlattım cok agrin varsa bence acile git igne yaptir
(81 puan) tarafından
Bende dayanamadım ağrıya iğne vurdurdum cnm acilde
(4,000 puan) tarafından
Iyi yapmisin seni rahatlatir cok gecmis olsun
(81 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Buz kalıbını sar yanağına onla uyu inan tek çare o oluyor 20lik diş çekiminde.. Bi süre sonra o soğuğun etkisiyle ağrı baya azalıyor 
(81 puan) tarafından
Şuan beze sarılı cüz tutuyorum cnm yanağıma
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben de 20 lik dişimi çektirdim eğri çıkıyordu ve dikişliydi hiç bu kadar acımadı canım. Bunları deneyebilirsin

• Bir cezveye bir çay bardağı üzüm sirkesi, bir çay kaşığı tuz ve bir çay kaşığı karbonat koyup ılık olana kadar ateşte ısıtmak. Sonra bu karışımla 5 dakika boyunca gargara yapmak.

• Çekilen dişin çabuk iyileşmesi için bir su bardağı kaynamış soğumuş suya bir tatlı kaşığı karbonat birazda kaya tuzu katıp karıştırın ve gün içinde sık sık gargara yapın.

• Karanfil yağı, kekikli su ile gargara yapmak.

(81 puan) tarafından
Denicem cnm çok sağol
(5,108 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah'ın izniyle şifa olsun
(81 puan) tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 293 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aksamm (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...