0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Hanımlar olay şu benim üniversitede bankacıların süslü laflarıyla ikna edip aldığım 500 tl limitli bi kart vardı. Neyse ben o kartı kullandım ödedim hep sonra en son kullanmıştım ödedim sanıyorum ödememişim. Numaramda eski tabii. Kartın varlığını bırak şifresine kadar unutmuşum o derece. O borç avukata düşmüş. Geçen hafta ödedim işte. Bankadaki çalışana sordum kredi çeksem engel olur mu diye. Olur 6 ay düzenli ödeme yapman gerek dedi. Kredi vermezlerse nasıl yapıcam dedim veren bankalar var al öde devamlı sonra kredi çekebilirsin normal dedi. Hangi bankalar veriyo daha önce başına gelen var mı? Bide internetten sorgulayabiliyo muyuz bunu? Çocukla banka banka gezmek istemiyorum 

1 cevap

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bnm bildiğim eğer kırmızı ban yediysen vermiyor hiç bir banka siciline işlenmiş oluyor hoş eğer çalışıyorsan verme ihtimalleri de var
(239 puan) tarafından
Yok yeni bıraktım işi. Ama veren bankalar var dedi o aklıma takıldı
(5,323 puan) tarafından
Vala cnm verme ihtimalleri azdır sonuçta sen calsmiyorsun guvencen yok neye güvenp verirler ki
(239 puan) tarafından
Bencede bana saçma geldi. Belki daha önce başına gelen vardır diye sorayım dedim. Sağol canım fikrin için
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 682 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
1 cevap 117 göst.