0 oy
301 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (280 puan) tarafından
Çocuklar hasta, yetişkinler dökülüyor. Oğlum bir hafta önce hastaydı yine hastalandı o kadar dikkat etmeme rağmen çok sık hastalanmaya başladı kusma ishal yaşadık geceden beri de atesleniyor bana da bulaştı ama bilirsiniz anne olmak demek hasta olmamak demek üzerime almadım. Bu durumu yaşayan var mı?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçen hafta bizde çok kötü olduk. Kızım oğlum ben eşim berbat haldeydik .çok şükür atlattik biraz eşim hasta gibi ama iyi . Geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Evet saklanıyor ama geçmeyen bir hastalık var 2 aydır çekiyorum bir hafta iyiyiz 2 hafta kötü yüz 
tarafından
Diafuryl canım bu surup benim kızımın geçmeyen ishalini kesti al sende geçer hemen Allahin izniyle çöl geçmiş olsun
0 oy
(4,939 puan) tarafından
Evet ya 1 aydır gribiz ve asla geçmiyor bir türlü rezillik ya
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Malesef büyük küçük herkes dökülüyor hastalıktan grip öksürük ishal ateş kusma vs.. çevremdeki herkes hasta
0 oy
(3,681 puan) tarafından
3 hafta önce oglum oldu ve arkasından ben grip öksürük halsizlik 2 hafta maf etti bizi ben öyle böyle toplamaya çalıştım ama oğlum iştahı felan kesildi hep tam iglesti dedim pazar günü yemek yemeye başladı dün ishal ve kusma oldu yemek yemedi herşeye midesi bulanıyor bugün de ishal devam etti hemen hastaneye gittik ama acil full çocuklar dolu ve herkes aynı şikayet doktor bize suanlik iyi durumu dedi öyle sıvı kaybı felan yok dedi ilaç verdi çok aşırı bir ishali olursa getir serum takalım dedi çok şükür çok sık bir kaka yapma sıkıntısı yok ama iştahı sıfır onu da zorlama dedi 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
10 gündür kızımdan bulaştı burnunu aspiratör ile çekiyorum içime çeke çeke kaptım bende şifayı balgam öksürük burun akıntısı hapşırık var Cnm bizdede. Şuan öksürük yapıştı salgın varmış.
0 oy
(692 puan) tarafından
Evet canım dün daha serum yedim salgın varmış hala nefes darlığı çekiyorum 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bende pazartesi hastalandım kusma ishal daha dün iyileştim. Oğlumu hiç sorma 1 buçuk aydır hasta kullanmadığımız ilaç kalmadı ya boğaz enfeksiyonu ya öksürük iyi olmuyor çocuğum bı türlü çok üzgünüm bakamıyorum bı çocuğa diye :(
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla berbat haldeyim bende gün boyu yataktan çıkamadım eşim yemek byedirdi çocuklara onu bile yapamadım her yerim ağrıyo 
0 oy
(124 puan) tarafından
Birşeyler var anlamadım ama umarım bu aşının yediği bir *** değildir ve geçicidir ülkeye yurt dışından birçok insan girmeye başladı resmen yaşadığım şehirde farkedilir derecede arttilar seçimler yaklaşıyor umarım birşeyler donmuyordur sizin şehirlerde de bı artış farkedoyormusunuz ciddi ciddi bunu merak ediyorum bu yabancı pislikler her tür hastalığı taşıyor 
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Bir haftadır oğlum hasta 3 gündür ben bugünde.esim hastalandi ailecek salya sümük kusmali s.cmali bir haldeyiz 
0 oy
tarafından
Bizde hastayz boğazlarımız fena valla elim ben kızım aşırı halszlik var sürekli uyuyorz
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Evet malsef bizde de aynı durumlar var
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Mevsim geçişi bı sıcak bi soğuk derken bende öyleyim ama atlatacagim gibi daha fazla ilerlemeden Allah'ın izniyle bakalım tüm hastalaramiza geçmiş olsun.
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Mevsim geçişi ya normaldir 
0 oy
(8,968 puan) tarafından
Bende kime sorsam boğaz ağrısı bende de var iki haftadır geçmedi geceleri tuyuyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
0 oy
1 cevap 56 göst.
24 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (457 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,410 cevap

34,833 kullanıcı

...