0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (645 puan) tarafından
2 gündür eşim de oğlum da hasta 2 buçuk gibi kustu uykufalan uyuyamıyorum  ikisini de kontrol ediyorum sürekli çok yoruldum gözlerim kapanıyor sizce napmalym kızlar uyumayan varsa yardımcı olur musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Salgın var maalesef 1 haftadır lavabodan çıkamıyorum ilk zamanlar aşırı bitkinliğim vardı şükür istifram yoktu serum takıldı iyi geldi bitkinliğim vs ama hala aynı lavabo oda arası gidiyorum eşimde bir anda iyiydi sabah midem bulanıyor dedi onda da istifra oldu sonra lavabo sorunu annem il dışında oda lavabo sorunu yaşamış yani dikkat edin hastanede dedi doktor salgın var diye patates haşladım yedim muz pirinç lapası yağlı yiyeceklerden uzak durdum varsa tarhana çorbası tüketin yağsız salçasız içemezler derken az kat tabi tarhananın kızılcık çorbası çok iyi geliyor biliyorsan ondan yap o direk su ile pişiyor eşime verdim nane limon ıhlamur iyi geldi yoksa yoğurtlu pirinç çorbası yapın ama çocuğun küçükse bilemiyorum tabi eşine de yapabilirsin 
(395 puan) tarafından
Ayy o halsızlık bıtkınlık aynısını yasıuorum genız akıntısı da var. Bas agrısı sankı atesım varmıs gıbı hıs  bılmıyorum cok kotu mıdem falan bır sey yıyemıyorum nasıl ıyılestınız kac gun surdu benım 5. Gun
(645 puan) tarafından
10 gün antibiyotik  kullandık hafifledi uzman doktora sıra aldim tekrar gittik onun verdiği ilacı ds 2 hafta kullandık geçti 1 ayda anca toparlandk
(395 puan) tarafından
Bende şimdi iğne oldum geldım. Boğazlarım baya şişmiş dedi ağır bır grıp gecırıyorsun dedı. Umarım iğne toparlar ya olmadı pazartesı bende sıra alayım doktora belkı baska ılac verır
(645 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonu demişti bize de geçmiş olsun canım dikkat edin ihmal etme git tabi bi
(395 puan) tarafından
Çok tesekkur ederım canım cok sagol
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından
Bu ara herkes aynı biz aydın dayız buradaki doktor salgın var dikkat edin en ufak belirti varsa gelin ona göre hemen ilaç başlayalım dedi benm oturduğum apartmanda 7 kişi isal kusma şikayeti ile hastahaneye gitti umarım çabuk atlatırsıniz geçmiş olsun 
(645 puan) tarafından
İnşallah canim bu hafta çok zor geçecek gibi duruyor 5 günde geçer dediler 112yi aradım sordum geçmezse acile başvurun dediler
(8 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah
(645 puan) tarafından
Sagol canım ♡
(395 puan) tarafından
Bende Aydındayım bızede yenı bulastı 5 gün oldu hemen ılaca basladım ama o halsızlık bıtkınlık mahvettı benı
0 oy
(395 puan) tarafından
Gecmıs olsun sımdıde ben ve kızım öyleyız mahvolduk resmen ya nasıl ıyılesıce sız biraz iyi oldunuzmu acaba
(645 puan) tarafından
Size de geçmiş olsun nane limon ve kusburnu ıhlamur kaynat iyi geliyor
(395 puan) tarafından
Bende yemın ederım bu kadar berbat bı vırus gormedım. Normalde varya ılac olarak bı aferım kullanırsım ıyı gelırdı sımdı antıbıyotık ile bırlıkte bırusuru ılac kullanıyorum hıc faydası olmadı 6 gün oldu kullanıyorum hiç mi fayda etmez bı antıbıyotık. Bana macrol 500 verdı acaba etkılımı degıl augmentın 1000 lık var onumu kullansam ya
(395 puan) tarafından
Evet ıhlamur cok ıyı gelıyor gercekten sabahtır ıcıyorum inmiyor bu bogaz bır turlu umarım toparlanırız çok tesekkur ederım bu arada
(645 puan) tarafından
Doktorun verdiğini kullan obur ilaçlarla ağır gelebilir. csnim bana emzirdigim için klamoks vermişti
(645 puan) tarafından
Rica ederim canim geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Var herelde benim eşimde aynı fena hasta
(645 puan) tarafından
Mide bulantısı kusma ile başlıyor mideyi usuttum sanmasın acile gitmesini öneririm canım bende oyleydm çok zor toparlyr insan

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 302 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilaraalya (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.

379,515 soru

11,361,057 cevap

34,839 kullanıcı

...