+1 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar evlere iş veren bildiğiniz yerler var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Adres isim bilmiyorum ama çağrı merkezleri veriyo herşeyi gelip kuruyolar evden çağrılara bakıyosun 8 saat asgari ücret bi tanıdık yapıyodu
(1,246 puan) tarafından
İlanı nerde var bilmiyorum ama sahibindene işkura vs bakabilirsin. 1 ay mı ne bi eğitim veriyolar sana sonra evine kulaklığını kadar getiriyorlar evden sisteme girmen gerekiyo tabi çalışma saatlerinde. Atıyorum sabah çalışırım diyosun ya 9 5 çalışıyorsun haftada bir günde iznin oluyo.
(462 puan) tarafından
Aaaa ilk defa duydum :) bebekten dolayı evdeyim hep aslında yapılabilir evde :)')
(1,246 puan) tarafından
Evet canım bende düşünüyorum bu sene yarım günde oluyo genelde zaten ev hanımları yapıyomuş bizim gibi çocuk bakanlar :) ilk yarım gün başlayıp tama dönenler de varmış denemek için mantıklı bence :)
(462 puan) tarafından
Baktım da bulamadım ben bulursan bizede haber ver kız :). Ne yazıp da bakmamız lazım
(1,246 puan) tarafından
Çağrı merkezi iş ilanları İstanbul yaz canım çıkıyo başlarda evden çalışma falan diye intdeed diye bi site varya orda var birkaç tane ilan
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Tütün sarabilirsin. Cnm
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ben yapıyordum ama bizim buradaki firma taşındı kırtasiye malzemeleri paketliyordum gayette iyiydi firma taşındı ama şuan bulamıyorum bende başka

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gulc (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,976 soru

11,435,794 cevap