0 oy
858 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar ya bebeğimi kaybedeli  1 ay oldu nerdeyse ama son 1 haftadr evde görünmez biri var sürekli dokunuyor eliyle bazen ayağı değiyor bize eşim de 2 gün önce farketti seni korkutmak istemedim yatakta   elini tutmş eşimin ne olabilir  evde hep yalnızm 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay bilmiyorum ama gerçekten çok etkilendim. Rabbim yardımcınız olsun ☹️
(123 puan) tarafından
Sağol canm noldu acaba delirdim mi acaba
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
tobe bismillah tobe . oku ufle unut 
(123 puan) tarafından
Kız unutuyorum hep benimle gözumu kapatıyrm  siyah gölge geçiyor
(3,794 puan) tarafından
psikolojik de olabilir belki.
(123 puan) tarafından
Olabilir  bilmiyrm
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Psikolojik de olabilir canım.  Bir okursanız iyi olur.
(123 puan) tarafından
Okuyorum tabi dua filan ama geri geliyor  korkutucu değil nedense korkutmuyor
0 oy
(266 puan) tarafından

basin sagolsun kzum rabbim geride kalanlara omur versin Detaylı anlatirmisin cok merak ettim 

Belki cocugunuz olabilir ölüler evlerini ziyaret edermis derler nekadar dogru bilinmez ama 
(123 puan) tarafından
3  meleğim  var   3. Meleğim 27 gün oldu kaybedeli  hep biri dokunuyor bana arada oluyor mutfağa gitsem sürekli geliyor gibi arkamda hissediyrm ama korkmuyrm dokununca da korkunç degil
(353 puan) tarafından
Canım bende bir ara sürekli arkamda siyah birşey görüyordum bekardim o zaman ama hep arkamdaydi annem korkumu aldirsi geçti ya inanmıyordum ama geçti gitti
0 oy
tarafından
Sirkeli su yap sil evi komple hatta sirkeyle banyo edin bol bol Felak nas okuyun 
(123 puan) tarafından
yapamyrm bebeğimi kaybettikten sonra hayattan sogdum elim ayağım tutmuyor
0 oy
tarafından
Bısmıllah bısmıllah evde dua açın yüksek sesle dınleyın hergun
(123 puan) tarafından
3 yavrumu kaybettim 3. De melek olunca herşeyden  sogdm hiç birsey yapamyrm yataktan bile çkamyrm çok kötüyüm Elim ayağım tutmaz oldu
tarafından
Ah kuzum bılıyorum senı postlarını okumustum ne dıyım ne desem boş gelır, ne soylesem yetmez Rabbım sana sabır versın
(123 puan) tarafından
:(( amin zamanla sabır verir ama içimdeki acı dinmez hafifler belki
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Psikolojik olduğunu düşünüyorum ben canım bende anneannemi kaybedince yaşamıştım zamanla geçti birde senin evladınmis Rabbim göstermesin basınız sağ olsun çok üzüldüm bol dua oku zamanla geçecektir ama takarsan sürekli düşünürsen geçmez bu durum
(123 puan) tarafından
ne bileyim gerçekten var gibi hep aklıma şeyi getiriyor işte git öl intihar et evladn yok 3 çocugun öldü niye yaşiyorsun filan diyo hayatın yok hep kulagmda
(1,550 puan) tarafından
İşte bu biraz kaybın verdiği biraz evlat acısı biraz kendini suçlama biraz çocuğum olmayacak olan da yine aynı sonla bitecek üzüntüsünun karışım hali bende iki kayıp verdim ikincisini kaybettiğimde çok sevdiğim anneannemi kaybettim hemen arkasından aynılarını yaşadım ama ben hiç düşünmedim takmadım dua okudum uyumaya devam ettim sonra zamanla azalarak geçti Rabbim sonra kızımı verdi bana inşallah tez zamanda sende saglikliybir evlat sahibi olursun canım tevekkül et Rabbim en iyi zamanda en iyisini veriyor inanki
(123 puan) tarafından
Ama keşke düşük olsa o kadar üzülmezdim tabi üzülürdm de  Allah nasip etse yine olur benim erken doğum oluyor  bebeğimi gördm küveste sonra ölunce bende bitiyorum oglmn acısı daha yüregimdeydi bide kızım da gidince şuan çok kötüyüm
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Televizyondan dua açın ve acık kalsın 
(123 puan) tarafından
Televizyon da yok  evde bir ben bir de elimdeki telefn var
(1,376 puan) tarafından
Telefonda da acabirsin  kendinde okuyabilirsin aynı şey
(123 puan) tarafından
Çok daralıyor nefes alamyrm bunalyrm evden çkamyrm hava bile alamicak duruma geldim içim daralıyor ne yapaym bilmiyrm içimdeki ses git öl diyo intihar et diyo ama eşim e bakıyrm beni o kadar çok severken bırakip gitsem bırak eşimi  öbur dünyada meleklerimi bile göremem
(1,376 puan) tarafından
Canm sanırım sen bı kaç bebeğini kaybetmissin bu seni çok etkilemiş psikolojik destek alabilirsin.Unutma Allh bir kapıyı kapatır diğer kapıyı açar hayatın neler getireceğini bilemeyiz Allh kucağını tez zamanda doldursun insallh
(123 puan) tarafından
tabi insan bilemez ama çok şükür beni anlayan dinleyen kötü günümde hep yanımda olan bir dk bile beni yalnz bırakmayan bir eşe sahibim Rabbimden daha ne isteyebilirim ki  Rabbim inşallah hayirli evlatlar da nasip eder
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabb'im yardımcın olsun kardeşim

Sen gönlünü ferah tut insAllah ama korkutmuyor falan deme bir hocaya gidin derdinizi söyleyin

Birde evi sirkeli suyla sil hep ve evde bakara suresini aç insAllah tez zamanda hayırlı bir evladınız olur
(123 puan) tarafından
inşallah canm ama evletlarimi hep kaybediyorum erken doğuyor nedenini bilemyrm o yüzden çocuğum olsa yine gider korkusunu yaşiyrm
(13,889 puan) tarafından
Bunun için de git çocuklarım vefat ediyor de iyi bir hocaya görün normal değil bence
(123 puan) tarafından
Rahim ağzı yetmezliği diyo doktor ama sanmıyrm ki rahim ağzı yetmezliği olsun çünkü çift dikiş bide pesser halka takılıydi üstelik hiç kalkmyrdm WC dışında
0 oy
(4,215 puan) tarafından
Ayy allahim yok evi sirkeli suyla sil, yok dua ac bilmem ne. Tamam duanin gucunede bende inanirim orasi ayri. 

Ama sizin yasadiginiz cok cok agir bi durum. Hemen psikolojik destek almalisiniz. Burada ki yorumlari ciddiye almayin. Allah yardim etsin. Sizi bidaha bu aciya dusurmesin, evlat ile sinamasin.  

Hic bisey yapasiniz yokmus o kadar iyi anliyorum ki, bi dus alin, temiz kiyafet giyin sokaga cikin yuzunuze ruzgar carpsin. Deniz kenarina gidin . Tabi tek basiniza gitmeyin. Tum gun evde durmayin ,cikin,birileriyle gorusun. 
(123 puan) tarafından
ya bildiğiniz gibi değil işte Şanlıurfa da yaşıyorum tek çıkamyrm akşam eşim geldikten sonra çkıyrz arada  ama çkmak  gelmiyor içimden içime kapanmşm  bunalyrm intihar i bile düşünüyrm eşime syleyince bana çok kızıyor
(4,215 puan) tarafından
Yani anliyorum desemde anlayamam aslinda. Sizi neden bu donemd etek biraktilar ki. Anneniz kardesiniz kayinvalideniz kuzeniniz falan yok mu
(123 puan) tarafından
Eşimin ailesi Hatay'da yaşıyorlar onlardan kimse yok ailem var burda  kız kardeşim 2 hafta kaldı yanımda gitti oda
(4,215 puan) tarafından
Ailenizin yaninda kalin bi sure
0 oy
(556 puan) tarafından
Bunu bi ara eltimde söylemişti kaynanam onun evinde yatmış birisi gece sanki ayağını durmuş çekmişti aynı şekilde eltimin annesine de olmsutu sonra o evden taşındı 
(123 puan) tarafından
Ama düşünüyorum da  bu evin eski sahibi neden bu evden taşınıp hemen yanimzdan aynı mahalle aramzda 2 ev var oraya taşınmşlar bu evde birşey mi var o yüzden mi çkmş acaba bide çok uyguna da vermişti 90 bin e aldk
(556 puan) tarafından
Bilmiyorum valla
0 oy
(492 puan) tarafından
Eğer sağlık sorunundan dolayı bebeklerin düşüyorsa bilemem ama Ümmü sübyan olabilirsin yani sana büyü yapılmış olabilir birde eğer doğumdan sonra vefat ettilerse seni ziyarete geliyor olabilir vesvese veriyor sana büyük ihtimal büyü var gibi düşünüyorum sende kendine bol bol ayetel.kursi oku 
(123 puan) tarafından
Bir hocaya  gitsem anlar mı büyü mü değil mi acaba
(492 puan) tarafından
Hoca anlamaz anlasa bile para almak için abartir sen günde 170 kere ayetel kursi oku bendede vardı büyü kurtulursan ayetel kursi kurtarir
(123 puan) tarafından
bende büyü mü var acaba
0 oy
(356 puan) tarafından
Duyusal boşluklardan faydalanırlar şuan çok hassassın sende sürekli dua aç evinde bir süre sonra geçicek merak etme aklına getirmemeye çalış vesveseden besleniyorlar ben çok yaşadım korkmaya başladığında geçiyor merak etme 
(123 puan) tarafından
Allah razı olsun canm haklsn deniyim inşallah işe yarar  elim ayağım güçsz durumda hiç iş yapamyrm
(356 puan) tarafından
Psikolojik durumundan kaynaklı kalkamaman kendini cesaretlendir çık yataktan aç camını hava al gerisi gelir
(123 puan) tarafından
eskiden çkardm hataya giderdik eşimle ailesinin evine mandalina bahçesine giderdk mandalina toplamaya çok aktif enerjik doluydum ben bile kendimi çözemyrm
(356 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun biraz sabırlı ol kendini oyalamaya çalış
(123 puan) tarafından
Oyalayacak hiç birşey yok malesef :(
0 oy
(336 puan) tarafından
Ah canım benim çok üzüldüm:( evlat acısı çok zor rabbim yüreğine ferahlık versin inşallah bilinç altın bu büyük acıyla başa çıkmaya çalışıyor onu somutlastirip bu şekilde mücadele ediyor psikolojik destek al biraz evden uzaklas bu günler geçici inşallah
(123 puan) tarafından
Evden uzaklaşamyrm gidemiyrm eşim burda çalşyr kaynanamn evine gidemiyrm uzaklar eşim git diyo tabi  ama canım sıkılır eşim olmadan
0 oy
tarafından
Canım başın sağ olsun öncelikle. Bu bahsettiğin durumlar çok ağır psikolojik travma sonucu acilen psikiyatriste gitmelisin. Şu an sadece kendini rahatlatacak dualar oku ama acil gitmen lazım ihmale gelmez. 
(123 puan) tarafından
Psikoloji destek alsam ilaç vercek ilaclari kullansam burdaki milleti bilmiyorsnz tabi deli haplari kullanıyor derler
tarafından
Kimse bilmek zorunda değil canım kimseye söyleme eşin ve sen bilin yeter. Senin hayatın elalemin dedikodusundan daha kıymetli
(123 puan) tarafından
stres sıkıntıdan midem ağrıyor doğumdan sonra başladi
0 oy
(236 puan) tarafından
Bence güvenilir bi hocaya danış evi temizlediğin suya alıç sirkesi ekle bakara süresini aç evde okunsun
(123 puan) tarafından
Giderim biraz daha dinliym eğer devam ederse giderm
(236 puan) tarafından
Bi hoca var bizim burda whatsaptan adını yaşını falan yazıyorsun hocam üstümde bişey varmı bakarmsn diye soruyosun gece bakıp varsa var diyo yoksa yok diyor
(123 puan) tarafından
Var mı numarası sizde
(123 puan) tarafından
Yada siz bana baktırabilir msnz
(236 puan) tarafından
Attım özelden cnm
0 oy
(118 puan) tarafından
Bence piskolojik değil sen bu hocaya görün bide bebeğini yeyden kaybetmiştin canım başın sağolsun 
(123 puan) tarafından
Perşembe cuma giderim hocaya bakalım neyden dolayı öyle
(118 puan) tarafından
Bence mutlaka gitmelisin durumunu izah et de evde böyle bir şey varmış gibi bide gebeliklerimde. Sağlıklı olmuyor diye büyük ihtimal le muska verir
(118 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun yardımcı olayım sana
(123 puan) tarafından
Şanlıurfa da
(118 puan) tarafından
Hm bende Ağrı'da oturuyorum ama şimdi Şanlıurfa da da iyi hocalar vardır
0 oy
(353 puan) tarafından
Off etkilendim yaaa canım yüksek sesle bakara suresi aç evini güzel sirkeli su ile silll ve sürekli Ayetel kürsü Felak nas oku korkmuyon mu tek ya 
(123 puan) tarafından
alışmşm tek kalıyrm normalde  bu olaydan snra da korkmadım  yani
(353 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım birde depresyona girmiş olabilirsin bir psikologtan yardım alabilirsin
0 oy
tarafından
Kayip yaşamışsiniz. Onun etkisidir. Bakara suresi oku sürekli. 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Tehlikeli bir durum olabilir canım tedariginizi alın drrim siyah gölge demişsin.

Çok geç olmadan sonra zor olur kurtulmak 
(123 puan) tarafından
Perşembe cuma giderim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 218 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 403 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 503 göst.