0 oy
999 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Neymiş birlikken insanın düşüncesi olmuyor Muş birlik olduğumuz için yeme içme nerden geliyor belli değil miş ama ayrılınca kira gelir gider masraf olunca insan huzursuz oluyor Muş

Bunun için birlik daha iyiymiş...

35 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kimisi için öyle oluyor 
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
O zaman tekrar birlessinler. Hersey maddiyat mi sanki. Kafa rahatligi cok onemli. İnsan beraner yasadigi ortsmda ne kadar rahat hareket edebilir. Herkes evinde rahat canim valla kimse aksini söyleyemez 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Deli olurdum o sözlere banada çok diyordular ayrılsan kira derdin olur mutfak derdin olur vs vs dinlemedim çıktım yemin sanki yeniden dünyaya geldim. Kim öyle diyorsa o zmn gitsin ev içine geri 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Kiz kanma sakin onlar misafir oluo oturacak sen ev sahibi olup hizmet edecen geldiklerinde ellerindeki hizmetçi gitmesin sende gidersen kaynana kaynata başlarına bela olur her işleri dustukc3 cagirirlar rahatları bozulur diye seni caydirmaya çalışıyolar o kadar iyiye birlik olmalı    siz gelin ben kira öderim de 
0 oy
tarafından
Eltimle alt üst oturum ama kaynanmala asla asla asla eltimle anlaşabilir en azından karışmaz ben karışmam ama kayın valizde kayın baba ve görümce herseyime karışır vala bak mesala oraya gitim arkadaşım aramış görümcem açmış sesize almış arkadaşımı dinliyor arkadaşımda sesize alındığını görünce kapatmış ya vala çok kötü uzak ol arada perde kalması iyidir vala
0 oy
tarafından
Ee yer değişelim diyeydin onlarda şimdi sen çıkarsan onlara kalır diye diyorlardı sjsjsj seni kandırmaya çalışıyorlar bes belli ayrı ev kadar huzurlu birsey yok valla
0 oy
(197 puan) tarafından
Evimde bı makarnanın bile olmadığı günler oldu ama yinede kimseye söylemedim çünkü söylediğim an kaynana beni yanına alır her işini ben gördüğüm için zaten onu bekliyor
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Defalarca bunla ilgili post açtın defalarca cevap verdik hala daha onların sözüne takılıyorsun ne diyelim sana? 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Deli gibi acilan bilmem kacinci post
0 oy
tarafından
Birlik olmak kadar rezil bir durum yok 
0 oy
tarafından
Kız seni hizmtci kullanıyorlar beliki sogan emkmk ye ayrı evin olsun evinin içinde ciblak gezmk 

İc camsri ile wcye gitmk 

Kahkaha atmak ne bilym nasil rahat ediyosnz 

Esinn tek olmycak ev gecindren 
0 oy
(802 puan) tarafından
Geri gelsinler o zaman cumbur cemaat yasasinlar siz ayrilin sjsjs
0 oy
(1,529 puan) tarafından
O zaman onlar evi sana versin kaynananın yanına dönsün nispetçiler çok biliyolar eşinle bir özelin olmuyor masada onlar oturma odasında onlar helaya girecen onlar bırak ya bende oturdum hiçte iyi birşey değil
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bilerek oyle diyo sirf sen ariza cikarma diye yoksa birlik basbasa vakit bile geciremiyorsun rahat olamiyorsun bu eltin cok uyanik bunun lafina guvenmr
0 oy
(974 puan) tarafından
Ayrilsaydinizda cümle alem kurtulsaydi birlikten ve sizi kıskanan insanları anlatmaktan başka birşey yazmıyorsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 307 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 647 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,370 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 320 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Satigll (225 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...