0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (510 puan) tarafından
Iyi akşamlar kızlar annem babam ayrı 25 yildir yani ben dogdugumdan beri onu tanımıyorum arada sirda eşimi arıyordu okadar arama dedim bunun 10 çocuğu var ve bana diyordu kimsesiz deyilsin kardeslerin abilerin var takmiyordum bu gün ansizin eşim ardı. Abin burda görmek istiyor seni.dedi tm gelin dedim .derdi nedir ne istiyor diye.geldi oturduk banada babalık etmemiş adı sadece üstünde hiç birimize babalık etmemiş hep engel oldu seni görmeye gel sana abi olayım izin ver ...dedim babanizi asla afetmem anneme sormam gerekiyor annem olur dedi onlar bir sey yapmamış sana sizce kızlar siz olsaydınız kabul edermiydiniz

12 Cevaplar

+1 oy
(13,923 puan) tarafından
Eğer çikar ilişkisi amaciyla aradiğini düşünmüyorsan tabiki ara görüş. Babanla görüşmek zorunda değilsin ama abinin ne suçu var. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üvey abinin mi 10 çocuğu var 
(510 puan) tarafından
Babamin ya 10 çocuğu var 10da benimle konuşmak görüşmek istiyorlar
tarafından
Yani baban suçlu onların ne suçu var bencce konuş görüş
(510 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm bakalim
tarafından
Yani tanı bak belki iyi insanlardır kan sonuçta baba bir
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Abinin suçu yok sonuçta, olabilir 
(510 puan) tarafından
Hep o babaları yaptı zaten
0 oy
(6,441 puan) tarafından
25imden sonra anneye babaya kardeşe ihtiyaç duymazdım ben bunca yıl yoktu da yeni mi aklına geldim ayrıca babadan yada sadece anneden kardeşimse de ben görüşmezdim bu önemli bir konu kendin karar vermelisin canım hakkında hayırlısı
(510 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum cnm evlenmisim cocuklarim oldu annemle tek olduğumuz zamanlar nerdelerdi acaba simdi aklarina geldi ama eşim bana hep sahipsiz diyor ben tek çocuğum ondan kabul ederdim
(6,441 puan) tarafından
Eşinin haddine mi tersle çokta eşin haddini bilsin benim sahibim allah senin kimin var de kendini allahtan etme falan de saygısız **** oldum
(510 puan) tarafından
Hep diyorum annem var allahım var yeterdir bana cocuklarim var kimsesiz deyilim ne dayım ne teyzem bir sorun olmadığı halde gelmiyorlar biraz mesafe var diye paraları gidecek diye annemden başka gelen yok o yüzden dili uzun
(6,441 puan) tarafından
Sen kısalt benim eşim abin şuradaki avmye gelio bi sana gelmio dedi zoruma gitti ama seni ne ilgilendirir falan dedim tersledim o son oldu hepsi aynı lafını söylemesem benimkide uzatırdı sürekli
(510 puan) tarafından
Sabah kafar lafimi soyliyim adam hakliydi düne kadar ben annem tekti bu gün ciktilar
0 oy
(3,387 puan) tarafından
Anne-baba suçlu olabilir onlar size anne-babalık yapmamış olabilir kardeşlerin bir suçu günahı yok sonuçta abin bırakmamış seni o bakmamazlık yapmamış ben olsam abim ile konuşurum tabi İlk başlarda birazdan mesafeli olurum abinde seninle görüşmek istiyorsa kırma bence 
(510 puan) tarafından
Hepsi istiyor muş gelelim mi 10 tanadir 'ler tanıyalım edelim dün tek çocuktum simdi 10 kardeşlerim abilerim oldu hahah
(3,387 puan) tarafından
Çıkar peşinde değillerse görüşmekte zarar yok bence canım
(510 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(48,735 puan) tarafından
kardes cokluguda hem cok guzel gem cok riskli☺️☺️☺️ saka bir yana mesafeni koruyarak gorusebilirsin kardes cok kıymetli 
(510 puan) tarafından
Bende mesafemi koruyacam tabi eşimin yanında abin var kimsesiz deyilsin dedi o yeter bana eşim kimsesiz diyor bana annem tek var
(48,735 puan) tarafından
tamam iste sirf esinin agzini kapamak icin olsa bile gidip gel bir sorun yasarsan kirilirsan sakin esine anlatma
(510 puan) tarafından
Az önce bir sey dedi abimi ariyim mi dedim
(48,735 puan) tarafından
☺️☺️hepte kullanma sende abini
0 oy
(119,490 puan) tarafından
babana karusmamda abi sucsuz bee benim abim ablam yok ama olsa iyi olurdu
(510 puan) tarafından
Benimde yok bunlar çıktı gelmek çok istiyorlar miş onları kovacagimi sanmışar
yaaa kiz ne guzel bee cocuklaruna bi suru kuzen olur simdi
(510 puan) tarafından
Kızım dayım var mi teyzem var mi diyordu yok diyordum hep
bak simdi bi suru cikti bi o kadarda kuzen uuff ne guzel yaa
0 oy
(197 puan) tarafından
Neden olmasın cnm abinin bı suçu yok sonuçta zamanla insan bı kardeşe yâda bir abiye fazlasiyla ihtiyac duyuyor
(510 puan) tarafından
Bende öyle duyuyorum eşim sahipsiz diyor bana
(197 puan) tarafından
Seni gerçekten düşündüğü için sana ulaşmak istemistir ve eminim ki seni dusunen biri sana sahip te çıkar rabbim hakkinda hayırlısını nasip etsin nefret ediyorum bu sen sahipsizsin diyen eşlerden haberleri yok ki benim sahibe ihtiyacim yok onu tek başıma yakacagimi
(510 puan) tarafından
Amin insalah hayırlısı neyse o olsun
0 oy
tarafından
Kardeş gibisi var mı canım onların suçu ne bi görüş bakalım duruma göre hareket edersin 
(510 puan) tarafından
Ne bileyim hep kendimi tek gördüm simdi birden 10tane olunca garip geldi bana ne konstum fazla ne sarıldım bir sey histemedim
tarafından
Zamanla olacak şeyler bunlar canım benim fikrim görüş derim baktın ısınamıyorsun mesafe koyarsın
(510 puan) tarafından
Zaten hallamla konuştum baktı abisinden bahsediyor arama dedim
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ay keşke banada bir abi bı yerden çıksa:)) çok isterdim küçüklüğümden beri arkadaşlarımın abileri onları korurdu okula fln ozenirdim çocukken hep üzülürdüm yani bencede abinin ne suçu var 
(510 puan) tarafından
Bazen eşimle kavga ediyorum hep sahipsiz diyor bana kim kapini çalmış diyor annenden başka bu gün abim onun yanında sahipsiz deyilsin yanındayız dedi o bile yeti bana
(7,984 puan) tarafından
Ya ne güzel maşallah cnm abine git gel sonuçta onun suçu yok hem böylece kocanin agzida kapanır
0 oy
(974 puan) tarafından
Ben görüşmem bu yaştan sonra yabanci gelir bana elin adami
(510 puan) tarafından
Zaten bir sey histemedim valah
(974 puan) tarafından
Yani bacım insan bazen beraber büyüyüp yetiştiği kardeşlerine birşey hissetmiyor ki bırakın yıllar sonra meydana çıkana

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 625 göst.
24 Ocak 2019 Diğer kategorisinde ❤❤❤Fısdığım❤❤❤ (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 848 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahag123 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı