0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,528 puan) tarafından

Kızım 28 aylık sayılır. Bugün 10-15 cm den çaprazlama duvara çarptı. Kafasının yan tarafını. Çok ağlamadı. Ovuşturayım dedim hemen. Baktım bi çıkıntı var. Diğer tarafta yok. Yani b köşeli durum var ama belli belirsiz.

Bugün çok kısa mesafeden çarptığı için bi de anında baktığım için bu çarpmadan olmamıştır heralde diye düşündüm:dizzy:

Acaba çok önceden çarptı da ondan kalma bişey mi bu ya da çatlak falan olmuştur da böyle mi kaynamıştır. Tabi çatlaklarla ilgili bilgim yok attım biraz. Nedir o tümsek acaba? Korkulacak bişey değildir inşallah:dizzy: Dr a gittiğimizde sorcam.

2 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
O çıkıntı çarpmadan kaynakli olabilir. Kızımda üniteye carpmisti çıkıntı olmuştu. Resmen elim ayağım titremisti farkedince. Hemen götürdüm bişey çıkmamıştı şükür 
(2,528 puan) tarafından
Ben yeni fark ettim. Açıkçası çok ağlamadıkça hiç kontrol de etmezdim. Son zamanlarda yapmaya başladım. Kız çocuk çok da saçı var dışardan anlaşılmıyor.
Sizinki ne zaman olduu sonradan düzeliyor mu orası?
(1,160 puan) tarafından
Oldu baya. Kemik gibi çıkıntı oldu. Tomografi çektirdik. Temiz çıktı. Zamanla indi. Buz tutmuştum belki o ise yaramıştır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi iyice baksana sisince biraz kan toplamış mı Küçükken kafama taş atan üvey hala kızınin darbesinden sonra kafam şişmişti kan falan toplamıştı annemin keşke kanasaydi dedigini hatırlar gibiyim. Bir zararı var mı net bilgim yok o yüzden. 
(2,528 puan) tarafından
Bi şişlik gibi değil de kemik gibi sert daha çok. Biraz bakmaya çalıştım ama belli bi kan toplama yoktu.
tarafından
Sisince sertleşmesine sertleşiyor aynen. Ama her sismede kan toplama olur mu bilmiyorum.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 385 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tuba Y (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hayalerva (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...