+1 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (48,508 puan) tarafından

instagram da itiraflarda biri yazmis var mi sizinde boyle anilariniz☺️

image

10 Cevaplar

+1 oy
(2,186 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ahahaahh yaaaaaa yarildim şuan zurna yaaa ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(48,508 puan) tarafından
☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
basim gecmedi sonra gülsem kabul olurmu
(48,508 puan) tarafından
suan kustuk annemle neden elaya kizdim diye
(48,508 puan) tarafından
eski zamanda anneler kole gibi çalışıyormuş evde gorumce kaynana bide diger halam geliyomus uc cocukla. babamin bekar amcasi vardi onunda camasirlarini annem yikiyomus ee annem onca isi yaparken bizim babannemle halam oyalıyormus size biz baktik diyor ama o zaman bakmasaydi tarlaya onlar gitseydide annem baksaydi. iki ucu boklu degnek simdi herkes evinde rahat guzel. aile apartmani istemedim de kirada oturuyorum
(13,202 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biz de bozuğuz bir aydır. Aynen öyle Sevda koala olarak geziyoruz nerede olursa olsun. Ütü yapıcam Kerem sürekli altında geziyor veya kapatıp açıyor. Kazanlı ütü. Arıyorum bazen ağız arar gibi. Ayy ütü yapıyorum ay başım ağrıyor, ay bilmem ne... U. yuz olup kapatıyorum. Bir de diyor ki evde kumaş ne bulursan ütüle. Birlikte yaşarken ütücü olmuştum resmen hergün iki saat ütü. E gönderemiyorum çocukla canım çıkıyor hep birşeyler eksik kalıyor.
(48,508 puan) tarafından
ütü mu yapiyosun anlamadim orasını kazancli utu ne
(13,202 puan) tarafından
Ütü yapıyorum. Ütüm kazanlı ütü de klavye çevirmiş
+1 oy
(1,371 puan) tarafından

image

bbu mesela resmen baya baya sallamış sayfa sahibi :D
(48,508 puan) tarafından
gördüm bunu da buna gulmedim ☺️☺️
+1 oy
tarafından
:))) ya bu iyiymiş ama ben bakmıyorum buna artık. Engelim kalkınca da kaldiricam. Sorduğu sorulara kendi cevap veriyor tekerleme gibi bir de onu paylasiyor cevap gelmiş gibi yalancı şey:)))
(48,508 puan) tarafından
☺️☺️ bilemem anneliko var oda aynılarını paylaşıyor senin sapik ne oldu
tarafından
12 den önce bakmıştım engel geçmemiş daha. Kisitlamistim oyle kaldi.dur bakayım 5inde açılacak diyordu.  Son saniyeye kadar bekledi sanırım. Ama kapanmadı hesabı
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bu sayfayı bende takip ediyorum ama bazı şeyleri sayfa sahibi kendi uyduruyor bence ama yinede komik bir sayfa
(48,508 puan) tarafından
banada burdan mihri demisti komik geliyor bana
(1,371 puan) tarafından
Evet bende gülüyorum baya storylerine
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kanka yeni gördüm postunu kız ☺️ 
(48,508 puan) tarafından
ilk sana attim sonra post actim☺️
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Çok komik yaa :)))
(48,508 puan) tarafından
dimi bencede ☺️
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Abartılanlar oluyo ama komık mızahlar güzel banada sureklı bızım kızlar atıyo :)
(48,508 puan) tarafından
buna nedense cok güldüm ☺️
0 oy
(1,710 puan) tarafından

Haha benimki bu kadar komik değil ama kendime o gün çok güldüm hastanede randevum var vezneye kimliğimi verdim randevu gözükmüyor dedi gelen mesajı gösterdim yalan mı söylüyorum işte randevum diye sonra çıktım doktorun yanına aşağıda randevum gözükmüyor diye ama onun bilgisayarında adım var randevuyu onaylatman lazım diyo aşağıya gidiyorum randevu gözükmüyo tam sinir oldum 182 yi aradım randevum gözükmüyor diye kimliği bir daha verin belki sistemde sıkıntı vardır ben burdan görüyorum randevuyu dedi sonra kimliği çıkartırken birde ne göreyim altı yaşındaki kızımın kimliğini veriyormusum randevu onaylatmaya sonra bozuntuya vermeden kendi kimliğimi verdim çok şükür randevum onaylandı  :D

(1,710 puan) tarafından
Aynen fark etmedi Allah'tan:D
(1,244 puan) tarafından
Buna postta paylaşılan yazıdan daha çok güldüm:)
(1,710 puan) tarafından
Haha güldürdüysem ne mutlu o gün ben çok sinir olmuştum ama sonradan yaptığım salakligi görünce kendime çok güldüm birde eşime 182 yi arayıp sorunu hallettim demem yok mu eşim veznedekini bashekime kadar gidecekti şikayet etmeye:D
(48,508 puan) tarafından
benimkide komikti ya☺️☺️☺️
(1,244 puan) tarafından
Sizin paylaştığınız birazcık abartı gibi komikti ama.  2 evlat annesinin paylaştığı daha samimi gerçekti.  Gözümde canlandıriinca  güldürdü beni. Su an okudum yine güldüm. :)
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Çok komik gelemedi bana ya :)
(48,508 puan) tarafından
elosun bilekleri ağrımasa uyucam bende masaj yapıp duruyorjm
(6,669 puan) tarafından
As ne olduki minnosa
(48,508 puan) tarafından
büyüyor heralde bilekleri agriyip duruyo
(6,669 puan) tarafından
Kız ayak agrir buyunce çok kalem filan tutuyor dur belki geçmiş olsun yine
(48,508 puan) tarafından
büyüyor iste ondan agriyo el ayak bilekleri bide cok bastirarak ovma diyo☺️

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,030 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,647 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 478 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,324 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...