0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben 21 haftalık hamileyim ve 21 aylık oğlum var eşim kaynanama gel dolapları sil ya ben görmek istemiyorum bu şekilde dedi oda tamam dedi neyse temizlikçi çağırırız demiştik en başta taa ben gebe kalmadan önce falan. Şimdide temizlikçi cagırmıolar.  

Kaynanam gelecekti ben istemiyorum acık ve net o kadının evıme girmesini istemiyorum şimdi beni suçlarsınız içinizden kaynanasını istemiyor diyen çıkar eminim ama benim kendimce haklı sebeplerim var. Kaynanam bana devam mı yan yana gelınce laf sokar ve canımı sıkar ben dayanamıyorum yok siz zamanında çocukla ilgilenmedınız yok işte mama veriyorsun çocuğun iştahını kapattın çocuk zayıf sanki yemek vermıosun her gün çocuğun tabağını görmek istiyorum bana fotoğraf atacaksın bitirince de ilgilenınce video çekeceksin telefonu uzağa koy sen ılgılen o çeksin ne demektir y ben oğlumun düşmanımıyım ???

Hamılelıgımı stressız sorunsuz yaşamak istiyorum bütün enerjımı düşüyor

Bana ben gelicem dolabı sılerız akşam oğlun uyuyunca dedi sende yardım edersin tabakları veririm sen indririsin gibi bende görümceme yazdım hani temizlikçi tutsak iyi olmaz mı diye ben akşam zaten iş yapamam uyumam lazım gündüz de zaten çocukla ılgilenmem lazım onun bana ihtiyacı var en çok anneye ihtiyacı var baktım görümcem kaynanamı aramış bunlar kendi aralarında konuşup kaynanam da eşimi arıyor soluyor eşim de dayak mı istiyor sun sen dıo ? Döverim gibi kelimeler

Bu arada erken doğum riskim var !

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Oğlum var . Asla gelinimin temizliğini yapmam. Kaynanamin yaptım evimin yaptım baktım ettim birde gelinin ayağına dönmem. 

Yardımcı istediğini gorumcene değil eşine söyleseydin gidip onlar mı tutacak evinizin yardımcısını da.

(7,121 puan) tarafından
Benzer şeyler yazdım bencede
tarafından
Artı ❤
tarafından
Teşekkürler Elifcim  ❤
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Eşinle kendiniz halledin temizlikcinizi tutun. Milleti karıştırmaya ne gerek var sonra böyle oluyor
(98 puan) tarafından
Eşim karıştırdı annesini
0 oy
(313 puan) tarafından
En başta senin görümceni arayıp temizlikçi tutsak daha iyi olmaz mı diye sorman hata bence. Ev senin evin. Onlara neden soruyorsun ki ben temizlikçi tutcam kimse gelmesin de bu kadar. 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Neyy neyyy vallaha ben mi deliyim neyim ben o lafi duyucam o kocayi parcalarim hele de o kaynanayi o hişimla niye arayipta agzina geleni saymadin o cadaloz kariyaaa eyvallah etme buda bahanen olsun kus arayi boz hicte muhattap olma sakinlik stressiz gecirecen zamanlarina manyakmidir nedir o karii bidene dogursunda buyutsun cok biliyosa valla ben kavgaci tipim ya gerekirse gemileri yakarim o laflari yediririm ne bilem 
(98 puan) tarafından
Kadın yine yazmış eşime hasanı alıp parka götürim diye eşimde demıyor kardeşi burada dıye Allahım ya ara annemi özür dile dıo
(2,687 puan) tarafından
Ahh bacim.işte hersey kocada bitiyo ana kuzusu olursa aha boyleee ama kocana o tavizide basta vermeyecektin ahh sopalikk sopalikk kocan
0 oy
(544 puan) tarafından
Kaynanana yardım edeceksen ne anlamı var gelmesinin. Eşinle de yapabilirsin madem çocuk uyuduktan sonra. Görümcene gelince keşke sen görümcene demek yerine direk Kaynanana deseydin bir yardımcı gelsin sen zahmet etme diye eşimi de bir güzel ikna ederdim annen de boşuna yorulmasin yazık flan der gönlünü hoş ederdim . Kötü niyetle istemiyorum demek yerine böylesi daha iyi olurdu . Eşin de madem o şekilde görmek istemiyor izin gününde beraber yapı verin. Ben hamileyken ne eşimin ailesinden ne kendi ailemden kimse kapımı dahi çalmadı bir işini tutalım diye. Mecbur son ayimda doğumdan önce bile eşimle yaptık bütün temizliği. Kaynana görümce ben de istemem mutfağa girsinler Hele ki işimi yapsınlar çünkü kaynanam kendi evinde yaptığım işi bile kendi yapmış gibi gösteren biri benim evimi yapsa ömür billah dilinden kurtulmam bütün ülkeye yayar boşver  Gerekirse kendin her gün bir dolabı sil ama kimseye minnet etme 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Ya ne dayağı ya içim ürperdi valla çocuğun olmasa kaç kurtar kendini derim eşinle sakince konuş yoksa iş kötüye gider sıkmak istemem ama canını eşinde de iş yok görmek istemiyorsa paşa paşa temizlikçi çağırsın biraz dişini göster sağlığına çocuğuna bebeğine dikkat et Allah'a emanet ol 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Dolap sizin ev sizin neden başkalarını dahil ediyorsunuz? Ben ne kendi annem ne kayınvalidem dolaplarimi silsin istemem. Kaç yaşında insanlar. Ben silemezsem eşim siler, o da silemezse birini çağırırım. Hiç olmazsa arkadaşımı çağırırım ama kayınvalidemi çağırmam yani 
0 oy
(98 puan) tarafından

Annemi ara özür dile dıo ya Allahım :(

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Onlar niye tutuyor temizlikçiyi. Bi de 21 hafta cok değil bence ya yacas yacas yapılır düşük tehlikesini de atlatmıssın. Akdam cocuk uyuyunca yaparsın ysni dolap altı üstü
(98 puan) tarafından
Tekrar soluyorum benim hamililigiö birinci erken doğum riski ile geçti doktor işi yasakladı sadece çocuk ilgileniyorum!
(3,823 puan) tarafından
Tekrar derken canım benım :D postunu düzenlemeden önce yorum yaptım ben
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Haksız olan eşin. Kaynanan yapmak zorunda değil eğer sevgili eşin evin temizliğinden memnun degilse kendisi yapacak eline bir bez alip. Olmuyorsa yardım alacak parasıyla eve. 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Temizlikci tut basini agritma 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sen yaoamamissin bence sen eşini alıp ben anneni yormak istemiyorum alirim yardımcı abla tertemiz yapar her yeri deyip kaynanada biz hallettik anne demen yeterliydi yok görümce yok koca benim evimden gorumceme ne 
tarafından
Ay aynen kafa aynı çalışıyor demek ki :))) kz millet hem param gitmesin hem evim temzilensin kafasında.
(7,121 puan) tarafından
Katılıyorum balım ya bide ben kocama bile sormam Alicam para bırak derim gelsin mı alalimmi bide yüz mu vericem:):) alistirdim iyi yaptım bişey olunca mesala kıyafet mı alıyorum sipariş verdim para ver diyorum tamm diyor ne onu bunu evimin içine muhattap edicem
tarafından
Sana da artı ❤
(7,121 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende sana verem
tarafından
Karşılıksız verdim gülüm ❤
0 oy
(12 puan) tarafından
Benim anlamadigim esin niye ariyor annesini gel temizle diye esin niye temizlemiyor erkek diye mi cok sacma ya 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kaynanan saçmalamış da sen niye görümcene soruyorsun ki temizlikçinin parasını o mu verecek sanki eşinle seni ilgilendirir bu konu o da her boku demis belli ki kendi aralarında hakimiyet kurmuşlar. Eşinin de dayak mı istiyorsun demesi ne ya Allah ıslah etsin. Eşin yapsn beyefendi annesini arayacağına yada tutsun bi bayan o yapsn 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Temizlikçiye 3 kuruş para vermemek için çıkan bir olay bana göre. Eşiniz başta şöyle annem gelsin diye sacmalamasa hiçbiri yaşanmazdı. 2 çocuğunun annesine hamile haliyle döverim diyen birinden de beklenecek bir davranış 
0 oy
(21 puan) tarafından
Yani dolap silmekte ne var ki? Ben 30 haftalıkken evimi taşıdım. Kendini fazla yormadan dinlenerek sil ne var bunda. Çocuğunu emanet et annene ya da kayınvalidene işini kendin yap. Sorun olmayacak şeyleri sorun yapıp huzur bozuyorsunuz. 
(98 puan) tarafından
Benim gebelik sıkıntılı cnm oncekı erken doğru ıhtımale karşı doktor iş yasakladı sadece çocukla ilgileniyorum bilip bilmeden konuşma bence!
0 oy
(98 puan) tarafından
Burda birleri sen neden yapamıyorsun ben 30 hastalıkken yaptım dedi de Bacım senım gebeliğin riskli değil sanırım kolay geliyor sana ! Benım erken doğdu birinci çocuğum ikincisi de risksiz geçsin diye çocukla sadece ılgılenıypruö iş de yapabılceklerımı yapıyorum sadece dolap falan silemem !! Ay sinirim kalktı !!
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ne çirkin birşey döverim falan hadisin ordan pislik tövbe tövbe sinirlendim analarına laf diyemezler hiç zaten 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden kendin yapmıyorsun hadi yapamıyorsan temizlikçi en iyisi kaynanamı bende istemem abarta abarta iş yapar bende hamileyim 17 haftalık 30u geçince rabbim nasip ederse yapıcam temizliğimi onlardan birine minnet duymam eşin öyle diyince istemiyorum deseydin direk 
(98 puan) tarafından
Benim ilk gebeliğim erken doğduğu için çocuk Buda ole ihtimal olmasın diye doktor yasakladı
(6,441 puan) tarafından
Temizlikçi tut vallaha kaynanaya iş mi yaptırılır kız adını çıkarırlar temiz olan yeri bile kirli söylerler
(98 puan) tarafından
Eşim sil dedi postta da yazıyor zaten cnm
(6,441 puan) tarafından
Bu eşlerde herşeye muhalefet ya **** oluyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendi dolabını neden kendin silmiyosun 
(98 puan) tarafından
Ya bacım boş yapma riskli gebeliğim var dıyorum üstüne ne diyorsun !!!
(25,224 puan) tarafından
Müneccim değiliz malum
(98 puan) tarafından
Umarım böle büyük konuştuğun için aynı sorunu yaşamazsın
(98 puan) tarafından
Hadi bacım hadi yorum yapma sen
(25,224 puan) tarafından
Büyük konuşmuyorum sevmem. Anlattıgın şeyde riskli gebeliğim var yazmadıgın için müneccim değiliz bunu bilelim neyse

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 811 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 1,052 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu

378,967 soru

11,343,710 cevap

34,809 kullanıcı

...