0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 1 buçuk yaşında oğlum var burnunu kirmisti. çok şükür burnu düzeldi  hastanede üstü başı ıslak kaldığı için üsütmüş burnu akıyor öksürük hirilti var 1 buçuk haftadır böyle tam düzeldi diyorum gene aynı oluyor başına gelen varmi hastaneye götürcem gene sırtına düşüne sıcak havlu koyuyorum banamisin demiyor ıhlamur bal limon herşey yapıyorum geçmiyor ne yapsam evde.gecicek bişey istiyorum sürekli antibiyotik kullanmak istemiyorum oğlum sürekli hasta hep antibiyotikle.buyudu 

4 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından
Bilen yokmu.allah askina
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim.ben yapmadim.ama.zeytinyag icine bi sarimsak rendeleyip birgun dolapta bekletip ayaklarinin altina suruyolar bebişlerim cok iyi geliyo dediler bi dene istersen cok gecmis olsun bide eczanelere danisip bagisik guclendirici  bitkisel ilacmi kullansan sık sık hastalanan bebekler icin gormustum bitane ilac tanitimi vardi ama doktorunada danismak gerek aklima geldi dedim ama
0 oy
(938 puan) tarafından
Benim oğlum da bu hafta usuttu hırıltıliyda doktora kesin gotue ama tek öksürüğe sarımsak zeytinyağı kürü nu yapmıştım çok rahatlamıştı yanında şurup hava havlu hepsini de yaptım tabi dikkst etmek gerekiyor anında eskiye dönüyor çünkü 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Udi hindi yağı, çörek otu yağı keçiboynuzu özü gül hatmi çiçeği çayı bunlar birebir 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 485 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
6 cevap 110 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hrklts (11 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,640 cevap