0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Gurbetteyim... Hamileyim... Kapımı çalan dahi yok, oyleki kendi kendime konuşmaya başladım... Biri gelse konuşsam diye bekliyorum... Yalnızlık en büyük ceza derlerdi doğruymuş... Eşim ise gidiyor eve gelince akşam yorgunluktan uyuyor... Sürekli eski dizilere sardım... Hamileligim riskli olmazsa kursa vs giderim ama malesef yürüyüş de yasak... Öyle ozeniyorum ki evine misafir gelenlere arkadaşı olanlara kardeşleri komşu vs gidip gelenlere... Komşulara aileleri geliyor ben onların sesini duyunca ağlıyorum ne vardı benim de çevrem olsaydı :( ahhh ahhh şu yalnızlık... Bi tek ben mi böyleyim...

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay cok uzuldum nerdesın canım
-Reklam-
0 oy
(4,880 puan) tarafından
kuzum is ark gorusun 
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Kıyamam kız nerede yaşıyon bende gurbetteyim ama anne tarafım burda görüşüyoruz arkadaşlarımda var sağolsun hiç yalnız bırakmıyorlar 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eskiden benim de öyleydi çok iyi anlıyorum seni. Şimdi taşındım burada komşular iyi çok şükür. 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Hangi şehirde yaşıyorsun canm 
(13,258 puan) tarafından
Evet ya hangi şehir acaba :)
(2,769 puan) tarafından
Aynen ya bende hep öyleyim ankaradayim eşimin ailesi var ama hiçbiri kafa dengi değil
(13,258 puan) tarafından
Ana bende ankara'dayım :)
(2,769 puan) tarafından
Neresindesin:)
(13,258 puan) tarafından
Altındağ ama Keçiören 1 adım ;) ortası gibi birşey
0 oy
(2,174 puan) tarafından
Benim de öyle yanlizliga ihtiyacım varki:/

5 elti 3 görümce kaynana ablalar abimlar yengeler teyzemler gelinleri kuzenlerim arkadaşlarım bazen diyorum herkesten uzak biraz yanlız kalmak istiyorum 
(11,216 puan) tarafından
Dur ben gıdıp 2 şükür namazı kılam: D
0 oy
(139 puan) tarafından
Bnde 4 aylık evliyim gurbetteyim bide 4 aylık hamileyim gerçekten kapımı çalan yok eşim sabah gidiyor akşam geliyor, Sadece sabırsızlıkla eşimin gelmesini bekliyorum. Bnmde bu çok zoruma gidiyor ama napiyim alışmak zorundayım, bide çok kalabalık bi evden geldim ve son çocuktum çok zorlanıyorum 
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende gurbetteyim seni çok iyi anlıyorum aylarca kimseyi tanımadım suandada komsularimi bile kim bilmiyorum eşim izin vermiyor tanışmama birkaç arkdsinin hanımlarla tanıştım bazen onlara gdyrm onlar geliyor ama yinede hep bı yanım eksik gibi .eşim bir gün evde bir gün çalışıyor yani aynıyız gibi.  Ne onun ailesi ne benim ailem bı abisi dışında hiç kimse evimi bile görmedim çeyizimi bile ben tek başıma yerleştirdim evime öyle zor geliyor ki .birde aileme gitttgimde 1 aydan fazla kaliyorm genellikle kendi evime gelmek istiyorum dye ben değiştim oluyo .şuan bile bana karşı mesafeliler hamileyim kimse ruh halimden de anlamiyo bende eşime bazen sariyorum öyle yani 
0 oy
(7,813 puan) tarafından
Önceden benim de öyleydi yazın taşındık lojmana lojmanda arkadaşlık daha çok ama benim kafa dengim 1 kişi var o yetiyor herkesle görüşmüyorum  yani seni anlıyorum 4.5 sene ben de o yalnızlığı çektim 
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben se öyleyim aynı sizin gibi bebek doğunca o  yalnızlığınızı unutturan en iyi arkadaşınız oluyor merak etmeyin 
0 oy
(86 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsunuz 
0 oy
(120,009 puan) tarafından
nerdesin sen esinin cevresi falan yokmu arkadas esleri falan
0 oy
tarafından
Kiz konum neresi benimde arkadaşa ihtiyacım var :(
tarafından
Annemler İstanbulda yaşıyor:(
(1,773 puan) tarafından
Benim annemlerde Maraşta çok uzak:(
tarafından
Zor gurbetlik hemde çok arkadas edinecegim kimsede yok :(
(1,773 puan) tarafından
Evet ya tanistiklariminda hep tayinleri çıktı gittiler
tarafından
Ben şehir değiştirdim sakaryadan ankaraya geldim komşular hepsi yaşlı parka fln gitmiyordum bebe küçük diye bu yaz belki bi iki kişi tanırım sjsjsj
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Yaa gercktn yalnızlık çok zor komşu fln yokmu 
0 oy
(999 puan) tarafından
Al benden de o kadar canım... Antalya da ikamet ediyorum ve hiç komşuluk yok hiç iki yaşında oğlum var yalnız oynamaktan çok sıkılıyor artık valla hiç gelen yok giden yok herkes kendi işinde gücünde... Ne bileyim bazen insan insana ihtiyaç duyuyor ya.. seni çok iyi anlıyorum 
0 oy
(11,216 puan) tarafından

Bende gurbetteyım hemde gurbetın gurbettı. Benımde calanım yok. Ama olsun Allah bızı bırakmasın goruyor duyuyor kolluyor ya o yeter :)

0 oy
(3,485 puan) tarafından

Ben:'( gurbette olmak çok zor keşke eşimin ailesi yerine kendi ailem ile aynı şehirde olsam 

0 oy
(14 puan) tarafından
Bütün ailelerin evi yakınımda ama kimse banada gelmiyo bende onları sildim düşün komşular bile gelmiyo aman derdim yokmuş gibi onlarıda takamam 
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Ben yanlız kalmk istiyorum da malesef
0 oy
(579 puan) tarafından
Bende öyleyim malesef ki eşimin tarafı burda ama onlar köy de ben ilçede ben de dertliyim kimse yok 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde oznur1907 (77 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 613 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 451 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 363 göst.