0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından
Kafayı yicem kızlar bizde derdimiz var diyorum Allah aşkına neden bu kadar kötü insanlar var gecenin bir yarısı alt kattan bir kız kapımızı çaldı ağlayarak görseniz içiniz acır tir tir titriyor amca kızları yatıya gelmiş bunlar evde yalnız amcalarıda içip içip kızını almaya gelmiş kapıyı kırıp küçücük çocukları dövüp kızını alıp gitmiş biri 8 diğeri 12 yaşında şuan bizdeler babaları çalışıyor annesiyle boşanmış adam annesi bu çocukları hep dövüyormuş istemiyormuş onları velayet babada kızları bir görseniz o kadar akıllılar ki 12 yaşında olan evi çekip çeviriyorum yemek yapıyormuş inanmıyorum ya bir anne bunlara nasıl göz yumar o çocuğunu alıp giden amcaları da Bi inşaatta yatıyormuş kızını oraya götürdü muhtemelen allahım elim ayağım titriyor nasıl insanlar şu çocukların gözlerindeki korkuyu görseniz oturup ağlarsınız vallahi ya allahım artık geleceğe hiç umutla bakamıyorum ve eğer böyle giderse artık çocuk dünyaya getirmek te istemiyorum lanet olsun!!!!! 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Bence hemen polisi ara sosyal hizmetler devreye girsin gizlesinler senin ihbar ettiğini. Hiç normal değil o çocukların bunlara maruz kalması:(
(844 puan) tarafından
Kızların babalarına haber verdik canım gidiyorlarmış adamın yanına
(1,787 puan) tarafından
Babalarına haber verseniz ne olacak 12 yaşındaki çocuk bu saatte evde tek başına ve evi o çekip çeviriyor bu normal değil!!! Yani adresi bilsem ben ihbar edecektim. Devlet koruma altına almalı bu çocukları
(844 puan) tarafından
Canım evime gelen çocukların bir sıkıntısı yok bu çocukların amca kızlarını amcası gelip kaçırmış evden bunlar babalarıyla çok mıtlu
(1,787 puan) tarafından
Canım tamam babalarıyla mutlu ama çocuklar bu saatte evde yalnız diyosun babaları çalışıyor diyosun saat 12 ve iki küçük çocuk evde tek başına. Sence bu normal mi. İstediği kadar mutlu olsunlar yaşam biçimleri normale uygun değil devlet bilse koruma altına alır 12 yaşındaki çocuk ev gecindiremez anlatabildim umarım
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
İçim acıdı okurken Allah acısın ya rabbim yardımcıları olsun. 
(844 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah öyle insanlarında belasını versin gün yüzü görmesinler inşallah
0 oy
tarafından
Ufff iycenepiskolojim bozuldu burda duyduklarimdan valla ya
(844 puan) tarafından
Oyyy sorma sorma laney olsun köyü kalpli pis insanlara yok olsunlar
tarafından
Amin insallah
0 oy
(48,683 puan) tarafından
babasini aradiniz mi
(844 puan) tarafından
Babaları bir otelde bulaşıkçılık yapıyormuş 1 de geliyor eve
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Canım polisi arayıp çağırsana. Öyle bir anne babadansa devlet sahip çıksın
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Işte her hikâyede olduğu gibi yine olan masum çocuklara olmuş ALLAH yardim etsin :'(

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 600 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde bittercikolataa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 449 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde oznur1907 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.