0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Arkadaslar cok sinirli biriyim normal sakin kadınlara cok özeniyorum.. sinir hastasimiyim acaba diye dusnyorm bazen.. snirlenince sinirden titriyorum elimde bardak olsa o sira kocamla tartissam o bardak elimde kirilcak gbi oluyor .. bu durum hosuma gitmiyor hic... ne yapmam lazm ya ilac kullanmak istemiyormmm.. 

45 Cevaplar

+1 oy
(6,827 puan) tarafından
bende sinirli ve sabirsizim malesef
(237 puan) tarafından
Bendee malesefff hem sinirli hem sabirsizzz birazda inatcilik var ama hep sinirden geliyor bunlar
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Sinirli ve sabırsız ben 
0 oy
(562 puan) tarafından
Bende öyleyim hiç sevmiyorum bu huyumu
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bende öyleyim canım 2 sene sinir için ilaç kullandm ilaçlar yüzünden ağlayacak şeye kahkaha atıyordm ağlayamıyorum ilaçlar boktan bi halta yaramadı gene aynı şey 
(237 puan) tarafından
Ilac istemiyorm yaa.. zararli bi yandan kilo aldryor sanirim.. insan donuyor ilac kullandiginda halam kullanyordu kadin tepkisiz yasyordu
(1,386 puan) tarafından
Benim yüzüm elim ayağım titriyor sinir krizi geçiriyorum ondan kullandm
(237 puan) tarafından
Valla sakin kalanlara acayip ozenyorum..
(1,386 puan) tarafından
Fazla sakinlik de sinir bozucu yaa :D eltim aşırı sessiz sakin ayar oluyorum kendisine :D
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Normalde çok sakin kişiliğim vardır ama anı bı sınır gelir tartısma esnasında. Ama cok sukur baya azaldı sakın kalmaya çalışıyorum umursqmaiyrm
0 oy
tarafından
Sakin gibi dursamda maalesef sinirli anımda çok parliyorum mesela geçen aşırı sinirliydim eskm aradı bütün sinirimi ona boşalttım rssmen olay çok farklı yerlere geldi....tabi oda beni hiç anlamadi halbuki beni anlayan tek insan oydu....☹️
(237 puan) tarafından
Evliligmze zarar vermekten baska bi ise yaramyor sinirimiz.. halbuki cok sakin bi ailede büyüdüm.. babam cok sabrli ve sakindir annemde öyle.. ben niye sinir küpüyüm
tarafından
Benim eşim yanımda değil o gün sinir patlamasi yaşıyordum şansa arayınca ters birşey söyledi ben patladim 2 gün yataktan çıkmadım agladim
(799 puan) tarafından
Acaba siz bir böylesiniz
Acaba ne den olur ki
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bende cok sinirliyim sakin olmayı isterdim
0 oy
tarafından
Canim senin suçun yok seni o duruma koyanlar sagulsun bak ben eşimle 5yilik evliyiz çok sesiz insansim sesizdim sabirliydim sakindim olumluydum hiç biseye terslemem ama şuan ben senden beter eşim normal bişey dese bile patliyorum kızıyorum uğraşıyorum çünkü kendisi ve ailesi beni duruma koydu beni bu hale getirdiler
0 oy
(747 puan) tarafından
Bende çok sinirli bi insanim. Tahammul edemeigim konularda agzima ne gelirse soylerim karsimdakini kirmaotan hic korkmam. Keske sakin olsam
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende sinirliyim ama senin gibi bardak kıracak kadar değil ilaç istemiyorum demişsin ama kullansan sana faydası olur babamda kullandı rahat ettik
0 oy
tarafından
Bende öyleyim valla çok zor
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ben sinirli değilim diyen çıkar mi :)
tarafından
Benimmmmm kız ben çok sakinim haa hani tabi sinirlendiğim yerler illa olur ama genel olarak baya sakinim:) bu 'da hiç iyi değil bazen adamı hoplatmak lazım yapamıyorum
(4,390 puan) tarafından
ben de senin gibi olsaymisim
0 oy
(3,351 puan) tarafından
Soru da kendimi gördüm resmen 
0 oy
(4,971 puan) tarafından
Ben senden beterdim vala cnmama kızımdan sonra sakinledim ses tonum düştü sigaryi bıraktım tek sıkıntım kaldı oda çok konuşur musum eşime göre ;))) ama ses tonum ve sinirliligimin gtmesine sevindim;)
0 oy
(312 puan) tarafından
ilacsiz olmuyor maalesef sen daha o bardagi eşinin kafasina gecirme aşamasina gelmemişsin benimki köşe bucak kaciyor her dedigimi yapiyor kizsam hulk'a dönüşüyorum, ilac kullaniyorum yoksa 2,5 yaşindaki kizimi bile gozum gormuyor.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aynaya bak gülümse ben harika bir insanım ayyy su tene bak şu gözler klopatrada yok de saçlarım harika de mis kokular sık ay çok güzel kokuyorum de 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Varsa formulu bende istiyorum hic sevmiyorum bu huyumu kizim bu ara fazpasiyla sınıyor disimi sıka sıka dökülecek bi gün hepsi 
0 oy
tarafından
Canım salavat getir. Sinirliyken ayakta isen otur. Oturuyir isen ayağa kalk. 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Psikiyatri ye gidiceksin başka çare yok ben gidiyorum 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Esma okumanı tavsiye ederim araştır çok iyi geliyor gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 489 göst.