0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
2 gündür eşime tripliyim yalanını yakaladım biraz bağırdım çağırdım normalde çok neşeli insanım ama eşimle ilgili bisey olunca yemek bile yiyemiyorum eltim iki gündür canımı aldı resmen mutsuzsun anlat biseyler olmuş kocan aldattı mi sen bağırdın kavga ettin vurdu mu bir sürü laf yok diyorum hamilelik mide bulantısı falan yok ben insanları anlamıyorum nasıl bu kadar güçlü kalıyor mesela kocası sürekli bağıran biri sesi yükselsin hemen televizyonun sesini daha çok yükseltir kimse kavgayj duymasın ben öyle bisey olunca hemen kendimi savunmaya karşılık bwrmeye başlarım veya ortamda eşi ona bağırsın terslesin hemen şakaya vurup kahkalar atar ben olsam eşim bana bağırdı doye 3 gün ağlar yemek yemem bende artık arsız olmak istiyorum bu kadar takıntılı olmak istemiyorum 

13 Cevaplar

+1 oy
(6,671 puan) tarafından
Bu konu da çok kötüyüm mutluysan gzliyemiyorum uzgunsemde naparsam yapayim belli ediyor um
(75 puan) tarafından
Hiç gizleyemiyorum yüz ifadem hep ele veriyor
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
O öyle dedikce kiiiiz az taktik ver sen iyi ört bas ediyorsun herseyi de susar 
(75 puan) tarafından
Wallahi yemin ediyorum dilimin ucuna geliyor söyleyemiyorum
(7,249 puan) tarafından
Söylicen canim yoksa konusur durur
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Dibine kadar saklarım eşim bile fark etmez.. bazen annemle konuşunca ağlamaklı olurum oda ne oldu der bn çok yoruldum iş falan derim o kdr
(75 puan) tarafından
Bende kardeşimi arıyorum ne yapıyorsun dedikten sonra devamı şelale
(4,969 puan) tarafından
Kardeşlerime can ciğerim ama anlatamam onlar bazen şakası bile olsa yüzüme vuruyorlar bnde diyemiyorum annem ses etmez
(75 puan) tarafından
Annemi ararım çok konuşmaz hemen kapatır sonra ararim der bidaha aramaz kız kardeşim var annem kardeşim arkadaşım herseyim
(4,969 puan) tarafından
Yaaa üzüldüm inan annenin bu tavrına
0 oy
(4,950 puan) tarafından
Evet mutsuz veya uzgunsem belli etmem çünkü başka insanların bana sevinmesini istemiyorum eşimle kavga anımizda üstüne misafir bile geldi genede belli etmedim güldüm gectim
(75 puan) tarafından
Mesela kavga anında eşim geldi o an eşim birsey söylese ters ters bakıyorum hakim olamıyorum kendime
0 oy
(613 puan) tarafından
Ben belli etmeyen insanlardanım sorunum eşimleyse suratım sadece ona asık olur başka kimseye bunu yansıtmam
(75 puan) tarafından
Bilmiyorum eşimi çok kafama takıyorum bütün gün hiç birsey mutlu etmiyor beni eşim ne yapsada o olayı hemen unutamam
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Direk yüzün asılır düzelmez benim hemen anlarlar 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Annem dışında kimse anlamaz mutsuz olduğumda 
0 oy
(938 puan) tarafından
Eşimle tam tersiz bu konuda ben ne olursa olsun kim olursa olsun belli etmem ama eşim hemen yılısir belli eder küs bana der bizim derdimizden milletene küser barisiriz adimizin duyulduguyla kalırız yani hiç gerek yok o yüzden başkasının bilmesine derler ya hani kan kustum kızılcık şerbeti içtim felan hah öyle olurum bazen kendime şaşırıyorum :) 
(75 puan) tarafından
Ben her zaman diyorum kimseye duyurmicqm kimse bilmesin falan sonra herkes anlıyor maalesef
(938 puan) tarafından
Anlasınlar bişey yok diyin aramizda diyin herkes merak edip durur insanlar resmen mutsuzlugumuzdan besleniyor ben bunu anladım yaşadıklarımdsn canım
(75 puan) tarafından
Anlamasınlar canım çünkü çoğu kez şahit oldum derdimi anlattıktan sonra evime öyle kahkaha sesleri geliyor ki o an bile orda yüzünden belli oluyor ne kadar mutlu olduğu
(938 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin valla onlara size de bol huzur mutluluk versin evlatlarınizla sağlıklı mutlu bir yaşam sürün
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Sen benmisin minicik bir tartismada gözlerim oyulana kadar ağlarım asla umursamaz davranamam içim çöker sanki dünya başıma yıkılır ama bu konu sadece eşimle ilgili yani baska insanlari asla bu şekilde onemsemem annem babam dahil 
(75 puan) tarafından
Aynen bende konu sadece eşim olunda böyle oluyorum
(1,334 puan) tarafından
Eslerimizde böyle olsalar keşke benimki türküler şarkılar bi şıra gecesi duzenlemedigi kalıyor
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Eskiden bende öyleydim şuan Bi tarafım harap diğer tarafım güleç evde misafirim var belli etmiyorum 
(75 puan) tarafından
Benim önce kafamdan eşimi atmam lazım sonra rahatlarim
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Mutsuz değil de nadiren moralim bozuk olabilir direk söylerim 
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Bu benim için nerdeyse imkansız. Beni tanıyan yakınlarım hele mutlaka anlarlar bir şeyler olduğunu 
0 oy
(870 puan) tarafından

Çocuğun olunca pek umursamıyorsun yani ben öyleyim zaten bütün gün işti çocuktu kafan kaldırmıyor zaten bide kavgayı 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 346 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tuesdayy (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 523 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
6 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ugurbicegim (309 puan) tarafından soruldu

379,900 soru

11,372,545 cevap

34,855 kullanıcı

...