0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yani esinize evet şu gün aşık oldum diyor musunuz ya da o size ben eşime diyorum ama eşim bilmiyorum diyor sinir ediyor beni bana aşık olduğunu ne zaman anladın diyorum sevginin aşkın zamani olmaz benim için diyor :D

32 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Markete iş başvurusu icin geldiğinde eli cebinde merdiven cikarken merdivenn son basamagnda:D
(5,272 puan) tarafından
Devaminida anlat ee sonra :)))
tarafından
Aşık oldum :D baktim yeşil yeşil göz dedim bu benim olaacaak onda gelir gelmez ise aldılar şofördu :D bi ay sonra çıkmaya basladik beş senemi verdim askerlik de dahil 3 yillik evliyim 8 senede tanıyoruz ölümüne kankiyiz:D:D
(5,272 puan) tarafından
Ahhah Rabbim daim etsin:))
-Reklam-
+2 oy
(587 puan) tarafından
İkimizde birbirimizi ilk gördüğümüz de tamam hayatımın aşkı bu dedik :-)^_^
+1 oy
tarafından

Biz fabrika da aşık olduk eşimle. Ben dul bı kadinken o bekardı. Hep bakışlarını yakaliyodum bana hep yardım ediyordu onca bayan icinde. Kimselere dönüp bakmazdi herkes efendiligiyle bilirdi onu <3

Birgün aşkını itiraf etti dümdük evlenelim dedi. Olmaz dedim herkes laf eder dedim sen bekar ben dul dedim. Hiç kimse umurumda değil dedi. Yumusadim biraz dusunmek için zaman istedim bir süre bakisarak geçti günler birgün biri laf etmişti dul kadın bekar erkekle konusuyo diye. O gün dedim bi daha bana yaklaşma konuşmayalım Allah yolunu açık etsin diye mesaj attım molada yanıma geldi herkesin içinde bağırdı seni seviyorum kimse umurumda değil benim yolum sensin bundan sonra diye gözlerime bakarak önümde diz çökerek evlenme teklifi etmişti o an içim aktı kalbim sızladı aşık olduğumu orda hissettim <3

(1,094 puan) tarafından
Yaaaa cok hos amaa vallaha filim gibi Allah bozmasın canım.
tarafından
Amiin inşallah rabbim isteyen hak eden sabreden herkese nasip etsin bu mutluluğu.
(1,094 puan) tarafından
İnşallah canım ınsallah
(323 puan) tarafından
Çok güzel masallah çocuk varmı sizin birde aileler ne dedi hic
tarafından
Çocuğum yoktu. Onun ailesi de benim ailem de hiç birşey demedi çok şükür. Eşimin ailesiyle de aram çok iyi kızları gibi severler beni. Şimdi hamileyim 4 aylık çok şükür bu günlerime
+1 oy
(1,790 puan) tarafından

Onu ilk gördüğümde sonra o beni görüp aşık olmuş ama bana bakmaz diye düşünmüş ben kağıt gönderip tanışmak istediğimde ekmeğine yağ sürmüşum :angel:

0 oy
tarafından
Ben diyorum eşim beni haklı olduğum bir konuda savunmuştu ve arkamda durmuştu ne pahasına olursa olsun o zaman aşık oldum ona
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Sanırım evlendiğimde aşık oldum
0 oy
tarafından
Görücü usuluydu ikinci geldiklerinde demistim bu adamdan bana çok iyi bı koca çocuklarımıza da baba olurdiye :))
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Görür görmez aşık oldum 11eylul du 
0 oy
(47 puan) tarafından
İlk gördüğüm an aşık olmuştum çok farklı histi onun bana ait olduğunu hissettim 12.08.2018 13:25 felandi saat 
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Hatırlamıyorum :D

(1,217 puan) tarafından
Çok iyi yaa :))
(3,701 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim o yüzden tanımadığım bir adamı tanıyıp anlayıp sevmek....
Ne zaman oldu bilmiyorum işte :))
Allah başımdan eksik etmesin çok seviyorum ama yaaa:))
(1,217 puan) tarafından
En güzeli Allah ayırmasın inşallah canm
0 oy
(27,339 puan) tarafından

Hatırlıyorum dun gibi

Ayakkabılarımı giymek icin kapıdan ciktigimda tam giyiyordum egildim ters dönen ayakkabimi dondereyim tam duzelttim sola dondum o anda goz goze gelmiştik o an deli gibi icime birsey oturdu ilk o andi  <3
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Evet 16.07.2011 ilk gordugum an yolun teee karşı  ucundan :)
0 oy
(407 puan) tarafından

Tanıştıktan 1yıl sonra yanında kız arkadaşını görünce anladım ona aşık olduğumu çok kıskanmıştım çünkü:ermm:

0 oy
(235 puan) tarafından
Bn sinirlendiğim zaman bile aşığım ona :)) 
0 oy
tarafından
Ben onun resmini görür görmez aşık oldum ki :)
0 oy
tarafından
Ilk gün  :Dkalp kalp kalp
0 oy
(1,217 puan) tarafından

Ben doğuma giderken babasını arayıp hüngür hüngür ağlamış bidaha aşık oldum bee canm kocam ❤️<3

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Ilk gördüğümde aşık oldum canim 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ilk görüşte olmuştum bunu alicam dedim aldim . Almaz olaydim :) :( ağlasammi gulsemmi bilemedim 
0 oy
(198 puan) tarafından

Sevgili olduktan 2 3 ay sonra :D 7sene sevgili kaldık 3senedir evliyiz aşkımız her geçen gün artıyor maşallah ❤️

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 612 göst.
0 oy
25 cevap 1,571 göst.
0 oy
27 cevap 381 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 637 göst.

378,371 soru

11,325,634 cevap