0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kizlar oğlumda baya sancisi var kip kirmizi oluyor kendisini surekli gerior bi sorunu oldu beli 26 gunluk daha rezene ve kimyon tohumu ic dediler icen varmi ve nasil yaptiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ablam sab simplex kullaniyordu dene pisman olmazsin insallah cocuk doktoru yazmisti 
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Nurse harveys gaz damlası kullandım kızımı rahatlatıyordu birde siz yediklerinize çok dikkat edin
(121 puan) tarafından
Aslinda cok dikat ediorum sanirsam üsütüm benjm karnimda cok agrior oglanda afedersiniz ishal olmus
(53 puan) tarafından
Evet kendini ve bebeği sıcak tut o da çok etkiliyor bebeğin ayağına sıcak su torbasını ılık şekilde koyarsanız o da rahatlatıyor
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim♥️
0 oy
(49,831 puan) tarafından
çörek otu kaynat kendin ic
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim deniycem
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Her yemeğine kimyon at ye canım. Hatta rezneyi kimyonu sıcak suyla demle iç normal bitki çayı gibi. Sırtını ayağını sıcak tut. 
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim canim sırtımdan soğuk kaptim sanirsam gece cok terliorum oglanida emzirken uyku sersemiyle hirka giymiorum
0 oy
(120,765 puan) tarafından
gaz damlasi al hangisi sizde iyi gelir onuda deneyerek ogrenirsin bebek kolikmi kiyamam yaa minnacikmisda
(121 puan) tarafından
Yok canim bi rezeneyle kimyon tohumunu deniycem bakalm bugun bir defa icdim
0 oy
(87 puan) tarafından
Gaz damlalarin hic biri fayda etmior bnm oglum cok gazliydi kimyonlu su iciyordum gunde 5 6 defa sutde yapior ne yersen ye once kimyonlu su ic gece yatarkn ic rezene cayi papatya cayi bunlar cok fayda etti bnde sutte cok yapior 2 yasinda hala emior
(121 puan) tarafından
Bende kimyon tohumu aldirdim rezeneyle karisdridim icdim bugun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,169 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,138 cevap

35,992 kullanıcı

...