0 oy
86 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (72 puan) tarafından
Karaca bi aircook çıkartmış her türlü yemeği yapıyo neredeyse hazır airfryer alcakken bunu mu alsam diyorum bi sürü işlevi var aranızda kullananınız varsa yazarsa çok sevinirim

6 Cevaplar

0 oy
(4,291 puan) tarafından
Bende burd bekliyim
-Reklam-
0 oy
(9,034 puan) tarafından

Valla ben de airfry alacaktım. Vazgeçtim. Şimdi bende acabaa bu Karacayı mı alsam diye düşünüyorum :D ama çeyizimi karacadan yapmıştım. Tencereler konusunda çok pişman oldum. Onun için alsam mı almasam mı bilemiyorum 

0 oy
(86 puan) tarafından
Ben 1 aydır kullanıyorum canım gayet memnunum bence sadece kızartma yapan airfyerlere göre hem fiyat hem performans açısından fark atar
(2,481 puan) tarafından
Farkı ne airfryer la
(72 puan) tarafından
Ben en çok yemek yapma özelliğini merak ediyorum lezzetli oluyo mu cidden?
(86 puan) tarafından
normal airfryerlar yalnızca kızartma yapıyor, karacanınki sulu yemek, yoğurt yapma, meyve kurutma gibi özellikleri var daha fonksiyonel
(86 puan) tarafından
Gayet lezzetli hemde sağlıklı oluyo malum az yağ konuyo çünkü misafirlere yemekler yaptım bunda hepsi de bayıla bayıla yedi
0 oy
(2,481 puan) tarafından
Farkı ne airfryer la
0 oy
(89 puan) tarafından

Benim eltim almış o da beğenmiş baya elim kolum oldu diyo yemek bile ısıtıyomuş içinde

(72 puan) tarafından
Zaten istiyodum şimdi emin oldum alcam bunu kızlar teşekkür ederim yazdığınız için
(89 puan) tarafından
Kısmetse diğer ay bende alcam :)
0 oy
tarafından
Ben aldım kullanıyorum. Çok memnunum yemeklerime lezzet geldi resmen :) 
(72 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuz için alıcam en yakın zamanda inşallah :)
tarafından
Şimdi biraz pahalı olmuş sanırım ben 2700 e almıştım :) ön satışa çıktığı zaman . Ama yinede fiyatını hakediyor . Rica ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 120 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde elif2011 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 113 göst.
30 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
26 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,569 puan) tarafından soruldu

382,472 soru

11,450,698 cevap

35,028 kullanıcı

...