0 oy
531 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından

20 yaş dişim çürük uzun zamandır kızlar mecbur yakınimda bir yerde yeni dış doktoru açıldı dişimi cektirecegim bu gün gittim doktor çok genç ya tecrübeli değil gibi başka yere gitme şansım da yok bebeğim küçük ve aracımız yok tecrübeli olup olmaması önemli mi ilk kez dişimi cektirecegim antibiyotik verdi  ama ben guvenemedim benimle dalga geçer gibi konuştu yani beni tatmin etmedi korkuyorum kararsızım:() ne yapacağımi da bilmiyorm 

14 Cevaplar

0 oy
(13,804 puan) tarafından
20 yaş dişimi tecrübeli doktor bile ben çekemem fakültede ameliyat ortaminda yapimasi gerekiyor demişti. Ünv. de genç bi asistan yapti bayaği zorlandi. Sen bilirsin ama herkesin yapabileceği iş değil. 
(1,108 puan) tarafından
Niye çekerim dedi acaba özel diş doktoru olduğu için para için olabilir mi
(13,804 puan) tarafından
Bana çekemem diyende ozeldi ama küçük bi klinikti. Hastane şeklindeyse gittiğin yer ve gerekkli teçhizatlari varsa o yuzdrn yaparim demiştir belki.
(1,108 puan) tarafından
Benim gittiğim yerde küçük gibi ama malzemeleri tam gibiydi bilmiyorum başka çarem yok gibi ağlamak istiyorum
(938 puan) tarafından
Benim 20 lik gömülü disimide fakültede çektirdim yeni asistab gibi bı doktor cekti üç hafta çektim acısını iğne vuruldum enfeksiyon oldu adam akıllı birine çektirin valla özel de çektirmek en mantıklısı
(1,108 puan) tarafından
Gittiğim yer özel doktor canım ama yeni açılmış bir yyer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay ben bi gitmiştim istediğim doktorun randevusu doluymuş, neyse hadi başkasına alayım dedim, çocuk yapamadı ,en son benim istediğim doktoru çağırdı hocam bi bakar mısınız diye de o çekmişti düşün yani,yoksa halim ne olurdu bilemiyorum 
(1,108 puan) tarafından
Ohaaa kız benim başka doktor da yok çevrede Allah'ım ne yapcam kendi çekemez ise ne olucak  ayyg
tarafından
Ama belki senin gideceğin kişi tecrubelidir ya korkutma kendini
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bende devletten randevu bekliyorum çene cerrahi damağı garip alacak yani bencede güvenme derim 
0 oy
tarafından
Benim doktorum da cok genc ama isini cok iyi yapiyor.. öyle genc anlamaz diye düsünme canim
0 oy
(11,166 puan) tarafından
20 lik dış sıkıntı herkes çekemez normal dış olsa neyse film çekip mi bakti
(1,108 puan) tarafından
Yo bakmadı iltihabı var dedi zaten dışardan baya belli antibiyotik yazdı 5 gün sorna alırız dedi daha önce hiç diş çektiniz mi dedim güldü bana :( hakaret sayarım dedi bir de özel doktor
(11,166 puan) tarafından
İltihap da olsa film mutlaka çekiyorlar ben hangi doktora gitsem film istedi her zaman özel veya devlet fark etmiyor 5 gün sonra git bakalım ne dicek
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Canm cerrah olması lazm ya
(1,108 puan) tarafından
Cerrah degil yani cerrah nasıl oluyo
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla canım benim eşim askeri personel ben alayda diş yaptırdım diş doktoru yeni mezun 6 ayliğina askere gelmişti rutbeli olarak kucucuk bir odaydi yuzune baksan sakali dahi yoktu bana 2 saatin icinde bir kanal bir dolgu bir diş cekti birde uzerine dislerimi temizledi özelde yaptırdığım dişin dolgusu 5 ay dayandi 2 sene oldu tık yok bir sağlamki gör asıl yeni mezunlarda iş var
0 oy
(1,423 puan) tarafından
Canım 20 lik diş kolay çekilen bir diş değil hele ki etin altındaysa ameliyat ile alınıyor ve dikişlerin oluyor , ben özel klinikte çalıştım bir gün bir hasta geldi 20 lik dişi tam çıkmamıştı ve doktor ben çıkarırım dedi inan eli o kadar yatkın bir doktor tam iki saat uğraştı çünkü çok dikkatli işlemi yaptı kökünden çekmeye gayret etti ve dişi parçalamadan kökünden tek parça halinde çekti bence başka bir doktora hatta tecrübeli hocalara görün 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
20 lik diş çok önemli çene cerrahı olması lazım yoksa sıkıntı olur yaptırma bence 
0 oy
(811 puan) tarafından
Ben  cektirmistim tamamen gömülü değildi ama. 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Korkma sakına herkes birşeyler demiş sanki yaşlı olanlar hiç genç olmadı mı onlarda öyle öyle tecrübe ediniyolar 2o lik dişim kırıla kırıla gömüldü imkânsızdı ağzımı açtım zaman görünmesi ve etim uyusmazdı ben anestezi istedim doktor hayır dedi iğneyle uyusturcam 5 tane iğne yaptı ve iğneyi hissetmeyim diye ağzıma sprey sıktı sonra şekerli su iç korkuyosun Şekerin düşmesin dedi 5 dakikada çekti korkma Allah büyüktür geçmiş olsun 
0 oy
(264 puan) tarafından
20lik disi cerrahlar ceker diye biliyorum be3 tane cektirdim ucunude cerrah cekmisti
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim 20lik dişimi de daha yeni doktor olmuş biri cekti ve tek seferde cekti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 296 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu