0 oy
41 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
İlk kez bende cektirecegim ama benim dişim çürük nasıl oluyor ne yapmalıyım yada ne yapmalıyım çektikten sonra ve önce şuan antibiyotik kullanıyorum korkuyorum öneri ve tavsiyeleriniz neler

4 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
3 tane 20 ilk.disi çektirdim ama et içindeydi dışarda değildi 3 ude dikişli oldu iki üstte bir altta 
-Reklam-
0 oy
tarafından
En son gittiğimde cerrahi işlemle alınacak dendi bekleyemedim ertesi gün tekrar gittim ben bekleyemem çekin dayanamıyorum dedim biraz fazla ağrım oldu ama kurtuldum kız korkma
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım hepsini çektirdim. Üst disler kolay oluyor altlar biraz daha köklü haliyle zorluyor ama korkma 2 güne en zoru bile geçiyor 
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla yine seninki çürükmüş benim hamile döneminde gömülüydü çıkmaya çalışıyordu ve çürük bi sekilde çıktı koptu resmen o ağrıyı aylarca cektim yara oldu damağıma attı ilac kullanamıyorsun o sekilde doğurdum öbur gun hemen dişciye gittim cektirmeye doktor tutulacak bir yer bile yok nasıl yapsam bilemedim dedi resmen tornavidayla cekti 5 tane igne vurdular cektikten sonra oh be dunya varmiş diyorsun kendini boyle teselli et
(1,108 puan) tarafından
Benim de canım ağrısı o kadar dayanılmaz oluyor ki bı agrisin ilaç bile geçirmiyor bı anda giriyor ağrı felç ediyor resmen beni bakalım ne olacak cektirecegim antibiyotigim bitsin ama yinede korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 74 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde .SU. (4,934 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...