0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Malzeme olarak yani yulaf yeşillikler yoğurt süt bal pekmez kuru meyveler falan bnde olan aklıma gelenler. Sizce başka neler bulundurmak lazım bidemyeşil çay ve yeşil elmayı unutmayayım 

12 Cevaplar

+1 oy
(423 puan) tarafından
Türk kahvesi yada filtre su süt tozuyla karışan kahveler varya ondan tarçın yoğurt limon chia tohumu diyorlar ya ondan kayısılı çay kiraz sapı çayı 
(1,367 puan) tarafından
Chia tohumu genelde nefret kullanılıyor
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kefir tarçın keten tohumu chia tohumu Hurma kakao
(1,367 puan) tarafından
Kefiri Ben sindirim sorunu yaşarken çok kullanıyordum ama şimdi bıraktım diyette nasıl kullanılıyor ki ne zamanlar kullanmak lazım ne için kullanılıyor
(4,875 puan) tarafından
Ara öğün şeklinde kullanabilirsin canım 1 bardak kefir bir avuç leblebi şeklinde yada 2 tane grissini
0 oy
tarafından
Yeşil elma napiyorki
(1,367 puan) tarafından
Çok faydalı da şimdi aklıma gelmiyor inan
(4,875 puan) tarafından
Metabolizmayı çalıştırır vücuttaki toksinleri atar
(1,367 puan) tarafından
Hayy ellerine sağlık
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Kucuk tatli sakizlar tatli krizine iyi geliyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla diyet yapan birinin evinde para bulunması gerekiyor diyet yapmak aşırı pahalı yok ara öğünü yok bilmem nesi sjsjsj :D 
(1,367 puan) tarafından
Ay sorma gerçekten de ya kahve yanına marketten aldığım bisküvi yerine evde yapayım sağlık atıştırmalık dedim cevizimi dersin balımı dersin tahinli mi ders alıyor iki kere yapmaya bitiyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kefir olabilir ara öğünde içilebilir füme etler yulaf kepegi olabilir pankek krep tarzı şeyler yaparsın zaten çoğunu sen saymissin 
(1,367 puan) tarafından
Kefir öyle öğle ögünü niyetine mi yani doyurur mu o
(1,018 puan) tarafından
Yok öyle değilde alternatif olarak icebilirsjn tok tutuyo evet ben hep içerdim enerjide veriyo
0 oy
tarafından
Bende aralıklı oruç düşünüyorum. Sabah 11 den akşam 7 ye kadar her istediğini yiyebiliyormussun
(1,367 puan) tarafından
Detayları var
tarafından
Mesela cnm
0 oy
(803 puan) tarafından
Ceviz kuru kayısı bol havus salatalık 
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Senin yazdıklarına ek Badem, leblebi, hurma, bende diyetteyim inşallah saglıkla eritirizzz
(1,367 puan) tarafından
İnşallah ya Ben leblebiyi kahve yanına atıştırmalık olarak kurabiye yapıp kullandım minik minik Top şeklinde çok iyi oldu Tadı da
(1,215 puan) tarafından
Afiyet olsun canımm icine ne koydunn
(1,367 puan) tarafından
Tahin koydum bal koydum leblebi tozu koydum biraz da kakao serdim renk versin diye çok fazla olmayacak şekilde cevizin robottan çekilmiş halini koydum eşim bile çok beğendi ya hem doyurucu oluyor onun dışı çikolatalı olanını deneyeceğim yakın zamanda bitterli benmari usulü eritilmiş çikolataya batırıp dolaba koyacağım bakalım nasıl olacak
(1,215 puan) tarafından
Of of tahin varsa mükodur kaydettim canım tarifi teşekkür ederim
0 oy
(812 puan) tarafından

image

Yiyecek içecek olarak ne olması gerektiğini bilmiyorum ama 

Kesinlikle her evde bu çatal kaşık takımı olmalı 

:D:D:D

(1,367 puan) tarafından
Ahahaha
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Bol çiğ sebze,çiğ kuruyemiş,meyve,müsli,süt, yoğurt olmazsa olmaz.
(1,367 puan) tarafından
Ya öğlen salata tüketeyim diyorum ama neyin salatasını yapmam lazım bilmiyorum haşlanmış mısırı közlenmiş biberi aldığında yeşil mercimekli salata yapıyorum yeşillik haşlanmış nasıl köz biber bunları doğruyorum hafif ceviz tozu serpip yulaf da içine katıyorum o şekilde tüketiyorum çok da güzel oluyor ama bu dediklerinin hepsine para lazım pratik salata lazım
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kayısı çayı kiraz sapı çayı gibi meyve çayları. Mevsim meyveleri olmalı ara öğün için. Bide bolca para 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,288 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 315 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 888 göst.
0 oy
9 cevap 156 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu