+1 oy
2,347 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim görümcem gelmişti ilk annesi yollamış git bakalım ne yapmışlar diyee

Hayret bişey yaa sonuçta eşimin bilmesi yeter 

87 Cevaplar

0 oy
(44,840 puan) tarafından
Yok kimse sormadı gelmedide 
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kimsenin öyle bir arsızlığı olmadı olsaydı eşim gerekeni yapardı 
0 oy
(15,092 puan) tarafından
Eşimle beraber şehir değiştirdik evlilik sürecimizin en sevdiğim detayı oydu aile evinden gelinlikle çıktım sonra otogara gelip yaşayacağımız şehre geldik ve bu şehirde iki aileden de hiç kimse yok zaten olsa da cesaret edemezlerdi bana sormaya ama eşimi ve annesini tanıyorsam o yüzsüz sormuştur bu da söylemiştir 
0 oy
tarafından
Benimki tam rezaletti kaynanam yatağa beyaz çarşaf serdi bende topladım sjsjsjsj ve çarşafı temiz görünce şaşırdı ama anladı çünkü kapının önünde hazır olda durmuştu ev ahalisi duş aldık herkes anladı köy yeri olduğu için gizli saklı olmuyor kaynanam bize su bile isitmisti jsjsjsjs
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Çarşaf görmeye diye geldiler ben dedim eşim yeterli ama kalan herkesin görmüşler yeni gelin var onunda görmeye gitmişler 
0 oy
(488 puan) tarafından
Evim dizilirken görümcem geldi beyaz bez serdi yatağa çıldırdım kızdım dedim bunu serme bunu kalkıp göstermem kimseye beklemeyin böyle birşey diye. Dedi yok yok gösterme yatağın kirlenmesin diye serelim dedi sonra baktım eşime 2 görümce 1 kaynana ayrı ayrı hepsi mesaj atıp sormuşlar. Yani bir kişi sorupda hepsine haber vermemiş hepsi ayrı ayrı. 
(293 puan) tarafından
Hayır kiz olmasan ne olacak yani koca kabul ettikten sonra kaynana görümce bilse ne olacak ay ne sacma şeyler ya
(488 puan) tarafından
Ne bileyim işte kız olmasam sanki kaynana görümce sanki kocam olacaktı kocamdan çok onlar derde girmişti.
(293 puan) tarafından
Öylelerinin köküne kibrit suyu
0 oy
(293 puan) tarafından
Asla kimse sormadi soramaz 
tarafından
Valla soranlar öyle soruyor ki
(293 puan) tarafından
Sorsa alacağı cevabi bildiği icin cesaret edemezler. Çarşaf göstermek falan çok garip şeyler ya incitici aşağılayıcı kime neyi ispatliyoruz koca ikna olduktan sonra diğerlerine ne. Benimkiler sormadilar ama sorsalar esim direk derdi sanane anne diye
0 oy
(4,599 puan) tarafından
Yok çünkü özel günümdeydim 
0 oy
tarafından

Eşimin teyzesi gelmişti oda kahvaltıya çağırmaya gelmişti hani utaniriiz gelemeyiz diye gittik kahvaltı yapmıştık :D

0 oy
tarafından
Kimse sormadı kimse arayıp sormadı bile bizi
0 oy
tarafından
Evet eltim sordu
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Yok valla kimsee sormadı 
0 oy
(8,769 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Düğünde adetteyim düğünden 1 hafta sonra oldu kaynanam gelip.esime demiş bez ver eşim vermiş oda utanmadan gidip kocasına göstermiş birlik otuyorduk ztn
tarafından
Kaynanan mı öldü
(8,769 puan) tarafından
Kız ne ölmesi yanlış yazmişim oldu diyecektim
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Kimse evimize gelip bişi sormadı ama kayinnam eşime msj atmış sbah nasılsınız iyimisiniz oğlum gelin kahvaltı yapalım diye tanı ben gitmedim ilk kahvaltimiz dedim evde yapdik
0 oy
(6,106 puan) tarafından
Hayır kaynanamlar sormadı ama abimin eşi arayıp sormuştu. 
0 oy
(849 puan) tarafından
Bundan sana ne? Senin özelinden bize ne... Azcık edep ya... 
tarafından
Burda herkes bayan kimse ters bir cevap yazmıyor ken sana ne oluyor kendini sorgula bence
Hayırdır senin ki çok zor mu geçti
(849 puan) tarafından
Burada herkesin bayan olması hadsizlik terbiyesizlik yapacağın anlamına gelmiyor ki :)
0 oy
(969 puan) tarafından
Düğün günü ev tıklım tıklım di hepimiz aynı evde kaldık o evde :D sabah balayına gittik ordan da kendi evimize geçtik 
0 oy
(12 puan) tarafından
Sabah 7 sanırım yataktayiz malum yatıyoruz kaynana yatak odamıza girmişti takilan altınları almak için alt katta oturuyordu onlar ve gelip dalmışti biz uyuyorduk aklıma geldikçe Allah belalarını versin diyorum haksız mıyım 
tarafından
Ciddi misin ya çok haklısın
(12 puan) tarafından
Off iğrenç bir görüntü hakkımı helal etmiyorum çünkü anlatınca bile rahatsız oluyorum
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Biz otelde kaldık ama kimse de ona cesaret edemezdi. Eşim ortalığı ayağa kaldırırdı 
tarafından
İyi bari eşin savunurmuş en azından
0 oy
(2,401 puan) tarafından

Bizde de var öyle bir şey olmasa da olur bilinç altına öyle işlenmiş yaaaa düğün sabahı kayın valideme çarşaf verip içeri girdim beş dk sonra çıktım bune böyle şey mi olur ayıp kızım dedi çarşafı elime verdi yani kocan gördüyse bana gerek yok anlamında söyledi çok utanmıştım :unsure:

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 468 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 335 göst.
3 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 412 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 424 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,754 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,856,002 cevap

35,949 kullanıcı

...