+1 oy
2,208 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim görümcem gelmişti ilk annesi yollamış git bakalım ne yapmışlar diyee

Hayret bişey yaa sonuçta eşimin bilmesi yeter 

87 Cevaplar

0 oy
(1,277 puan) tarafından
Beni kaynanam aradı. Annen soruyo bir sıkıntı var mı özel durumlarda diyo . Haşladim bir güzel kimene bundan dedim ayıp böyle şey sorulur mu cok sinirlendim şuan dedim kapattım telefonu. Eşim arkamda durdu Allah'tan 
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Bizde de var öyle bir şey olmasa da olur bilinç altına öyle işlenmiş yaaaa düğün sabahı kayın valideme çarşaf verip içeri girdim beş dk sonra çıktım bune böyle şey mi olur ayıp kızım dedi çarşafı elime verdi yani kocan gördüyse bana gerek yok anlamında söyledi çok utanmıştım :unsure:

0 oy
(974 puan) tarafından
Ya ne çok seviyorsun tuhaf tuhaf şeyler sormayı ayrıca madem sordun söylemek istiyorum yani namus iki bacak arasından akan iki damla kandami insanın ruhu oruspu olmasın gerisi gelir zaten
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Öyle cahil insanlar değiller cok şükür 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Yok kimse birşey demedi eşim söyletmez asla nefret eder öyle şeylerden 
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Sabahın 9.30unda kaynanam esimi aradı nikah fotoğraf bahanesiyle yarım saat sonra 2 gorumcem aradı gene fotoğraf bahanesiyle 1 saat sonra kaynanam tekrar arayıp nasıl gecti diye sordu esime cinnet geçirmiştim 
0 oy
tarafından
Yaa bende vajinismus varmis tabi evlenince haberim oldu :D olmayinca mecbur kadin doguma gittik hani fiziki bi sorun mu var diye sonra hallettik ama benden kanda gelmedi esnekmis filan oyle 
0 oy
(18,221 puan) tarafından
Çok ayıp ya bizde soran olmadı 
0 oy
(506 puan) tarafından
Benimd gorumcem kocası çocukları geldiler kurban kesmislerdi geldiler bide makarna yaptı görümcem yediler gittiler ya sonra eşime niye geldiler dedim ne bilim haber etmediler dedi ilk misafir olmaya gelmişler 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Balayina kapadokyadaydik. Telefonlari da kapatmıştik kimse de bisey soramaz. Esim cok katıdır 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yorumlari okumaya geldim :D

0 oy
tarafından
Evcilik oynadık deseydin 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Ay aklıma geldi Gül'ün bari.ertesi gün saat sabahın 8 i .zar zar telefonum çalıyor sicradim telde salonda.bir baktım babannem.actim nasılsın iyi misin diyor.uykubsersemi iyiyim babanne sen nasilsin dedim.sonra ben bunu anneme anlatmistim gülerek annem babama demiş .babamda arayıp ağzına etmiş babannemin
0 oy
tarafından
Benim eltim gelmişti ben çarşafı yikayayim diye bende vermedim ben yıkarım dedim  sırf görmek için sonra bana demişti kaynanam sordu oldumu diye soruyo dedi bende sizene demiştim sonra makineyi çalıştırmadan carsafima bakmıştı kaynanama gittim sen böyle bişey mi dedin diye açık açık sordum yok benim haberim öyle şey mi olur demişti eltime kızmıştı sana noluyo diye eşimde benim helalim  ben biliyorum size ne oluyo sizene benim karımın namusundan diye  kaynanamın ağzının payını vermişti hiç unutmuyorum eltimlede gorusmuyorum 
0 oy
(446 puan) tarafından
Yok bizdede sormadilar ben sabah ablami aradim iyyim dedim o kadar kayinvalidem biz balayimdan geldikten sonra aradai 1 hafta sonr aiyimisiniz diye kisme bisi sormadi
0 oy
(300 puan) tarafından
Bizede kimse bişi demedi doğuluyuz  Adıyamanliyiz bide eskiden bakilirmis ama şimdi bizde gelin aldık sormadık bakmadik da kanıt gibi one öyle   banada kimse bişi sormadı ve bakmadılar kız kardeşim evlendi onlarda öyle ne bakan ne soran kocası ***** değil ya o görüyor biliyor  yani  kime ne  var veya yok eşi belki öyle kabul eder kime ne aman boş şeyler ya valla biz zaten 3 gün beceremedik.o işi bide gelip sorsalardi  
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Düğünden direk balayına gittik. Ertesi gün kimse aramadı oyle şeyler ayıp bizde 
0 oy
(15,779 puan) tarafından
Kına geceliğimi kiraladigim gerizekalı kadın aramıştı. Ne zaman getireceksin diye. Mal. Düğün sabahı mi aranır bı insan. 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
çok özel soru 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hahah düğün sabahı mi benim kaynana elli kere aratti balayındayken olmamıştı çünkü saygisiz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 428 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 330 göst.
3 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 407 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 421 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,754 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,626 cevap

35,160 kullanıcı

...