0 oy
801 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar tenceremin kapağı durduk yere kırıldı mutfakta oturdum cy iciyodum içinde de yaprak sarması var ama sıcak değil dün dolapta yer kalmayınca tezghin üstüne koydum ses geldi bı baktım tencere kapağı patlatlfi

image

11 Cevaplar

0 oy
(15,806 puan) tarafından
Sıcak soğuk temasından olmuştur baksana parça pincik olmuş 
tarafından
Canım sıcak olan hiçbir şey yok soğuk olan da hiçbir şey yok akşamdan beri aynı sıcaklığında
(15,806 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kız valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tövbe tövbe şaşılacak şey cidden, nazar çıktı diyelim. Geçmiş olsun. 
tarafından
Saol cnim.     Bbbb
0 oy
tarafından
Sıcak soğuk şoku 'na uğramış olabilir hava sıkışmış olabilir ya da nazar çıktı ")
tarafından
Sıcak veya soğuk olan hiçbir şey yok canım akşamdan beri aynı sıcaklıkta
tarafından
Nazar çıkmış canım olsun ")
0 oy
(650 puan) tarafından
Yeni mı doğum yaptın? Benim kuzenimin kolay kolay kırılmaz denilen sürahisi doğumdan sonra parça pincik olmuştu. Lavabosu kırılmıştı... Sonra mecburen her şeyi plastik kullanıyordu...
tarafından
7 ay oldu canım doguk yapalı
(650 puan) tarafından
Yine de nazar gibi...
0 oy
tarafından

Böyle şeyler aniden kırılınca ,

Annem uzerimizden bir kaza geçti deyip hemen dua okurdu , 

Aniden durduk yere kırılan ve çatlayan birşeyi annem basimizdan bir kazaydı geçti çok şükür cana zarar gelmedi derdi ...

tarafından
Aman öyle olsun inşallah
0 oy
tarafından
Nazar kız nazar baksana Parça parça olmuş Bi arada benim elimde herşey kırılıyorsun bardak yıkıyordum o bile elimde iki parça oluyordu nazar duasi oku kendine 
tarafından
Tamam canım dünde basım catlyck gibi agriyodu şimdi geçti gibi demekki ondan mis
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Ayy gecende benimki oldu yemek piserken hersey çöp oldu ama sende oyle bisey olmamış canım anlayamadım 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Nasil kirilmis yaa
tarafından
Anlamadım canım ben de
0 oy
tarafından
Bebeğim nazar çıkmış :) 
tarafından
Aman öyle olsun
0 oy
(72 puan) tarafından
Aynisi bende de olmustu.pilav yaptim ocağın altini kapattım 2 dk sonra bi ses geldi bi baktim cami aynı boyle olmuştu nasil olduğunu hala anlamış degilim.
0 oy
(16,159 puan) tarafından
Kuzum belki kapağı sarma sıcakken kapatmışsındır hava sıkışmıştır artık havalarda soğudu belki o yüzden patlamıştır 
tarafından
Canım kapak onun değ boşluğu vardı zayen hva girip cikiyidu yani

İlgili bir soru bulunamadı

382,179 soru

11,442,823 cevap

35,014 kullanıcı

...