0 oy
79 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ne yapsam bilmiyorum karnını doyuruyorum altını değiştiriyorum üstünü değiştiriyorum ağlıyor durmadan. Bi yeri agriyodur diye Ağrı kesici veriyorum ona rağmen ağlaması kesilmiyor. Ne yapcam bisi diyin. 1 yaşına bastı küçükken gaz sancısı vardi sonra idrar yolu enfeksiyonu simdi de bu huylar çıktı bagirmicam diye kendime söz verdim sizler nasıl başa çıkıyorsunuz eltimde bi yandan benim bebem böyle değil diyip hava atiyo her çocuğun bir değil dedim bende. Bide bi yerlere gittiğimizde kiyametleri koparıyor nasil aşacaz bu durumu

2 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kaç aylık.    
(1,618 puan) tarafından
1 yaş canim
(6,672 puan) tarafından
Bı derdi vardır illaki
(1,618 puan) tarafından
Büyük tuvaletini yapıyor ama günde bir kez katı bir şekilde yapiyor ondan mi acaba bide bi yere gittiğimizde kıyametleri koparıyor yanımdan ayrilmiyor
(6,672 puan) tarafından
Olabilir kabızlık sancı da ağrı da yapar doktora git bence
-Reklam-
0 oy
(5,384 puan) tarafından
Diş çıkarıyordur. Umarım eltin bebeğini nazar etmez. Benimde bebeğim şuan uyanık 3 saate yakındır uyutmaya çalışıyorum 
(1,618 puan) tarafından
Neler çekiyorum bir bilseniz:( ilk bebeğim gaz sancısı idrar yolu enfeksiyonu boğaz enfeksiyonu diş çıkarma derken bir yıl geçti bu sefer de kabız olmuş uyku düzenimiz mahvoldu
(5,384 puan) tarafından
Inan bizde öyleyiz. Bak yıkadım normalde rahatlaması lazimken uykusu zindan gibi oldu. 1 saattir uyumuş sözde ama 4 defa uyanıp emdi ve şimdi tamamen uyandı tekrar uyutmaya çalışıyorum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 162 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde Bsrakran (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde M.D (1,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.