0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Kafayı yicem kızlar artık ya 1 ay oldu kızımı 2 kez götürdüm doktora ne bitkiseller ne de doktorun verdiği ilaçlar geçirmedi. İlk defa bu kadar uzun sürüyor birde sadece gün içinde hep burnu akıyor genzi hep dolu koşturunca öksürüyor az bişey. Ben ne yapacağımı şaşırdım özellikle uyku zamanında bi türlü dalamıyor serum var burnunu temizliyorum onunla bitkisel krem var sırtına burnuna sinüslerine sürüyorum yok ya çığlık atacağım artık bu nasıl hastalık anlamadım. Ateşlenme yok halsizlik yok hamdolsun ama bu geçmedi.Sizin çocuklarda böyle mi allahım herkese şifa versin ya.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı aynı gecelerı horluyo benımkı babyvac var onla cekıyorum burnunda bısey de yok gelmıyo neresı tıkanıyo anlamıyorım delırıcdm
(1,169 puan) tarafından
Çok yorucu oldu 1 aydır yapmadığım kalmadı saldım artık
-Reklam-
0 oy
(7,478 puan) tarafından

Benim oglanda öyle bu aralar sümüklü sümüklü geziyor :D

(1,169 puan) tarafından
Ah benimkide habire peçete ıslak mendil istiyor benden burnun aktı diyor
(7,478 puan) tarafından
Aynı bizde öyleyiz ful elinde peçete
0 oy
tarafından
Dediğin şeyi ben yaşıyorum geçmiyor sinir oluyorum ya
(1,169 puan) tarafından
Kayınvalidem de öyleydi o düzeldi havalardan mı anlamadım ki
tarafından
Bilmiyorum ki
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bulunduğun yerde havalar nasıl bilmiyorum. Ama iklim o kadar değişti ki... 
(1,169 puan) tarafından
Havalardan diyor herkes muhtemelen öyle ama bi yolu vardır diye uğraşıyorum çok zor uyuyor ya
(5,132 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
2 aydır böyleyiz geçmiyor serumla temizliyorum bende gece soğan kesip odaya koyuyorum vikis sürebilirsin yatarken yakasına 2 damla
(1,169 puan) tarafından
Hepsini yapıyorum canım kalorifer peteğine su taktım içine okaliptüs yağı damlattım rahat uyusun diye valla şaşırdım artık ne yapacağımı
0 oy
(18,303 puan) tarafından
Benimkilerde aynı bende aynıyım geçmedi 2 aydır birde kuru öksürük var bende canıma alıyo ya ama herkes bu durumda ya
(1,169 puan) tarafından
Subhanallah ya bu nasıl bişey eskiden boğazımız şişerdi ateşlenirdik bir hafta yatar kalkardık şimdi ayaktayız ama sağlıklı değiliz
(18,303 puan) tarafından
Aynen öyle ya sorma valla geçmiyo naptıysak
0 oy
(484 puan) tarafından
Bir şeye alerjisi var sanirim antihistaminik denilen ilac grubu kullanırsa geçebilir yine de doktorun gitmekte fayda var 
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Benim kızda aynı 1 ayı geçti burnu hep tıkalı akiyor seside boğuk bir türlü geçmedi bu nasıl bir griptir ömrümde İlk defa görüyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 143 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
10 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
3 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.

386,000 soru

11,540,295 cevap

35,213 kullanıcı

...