0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (2,128 puan) tarafından

Gerçekten eşim demeye utanıyorum artk benim yüzüm tutmuyor nasıl bir insan nasıl biriyle yaşadım bunca zaman bilmiyorum. 3 yıldır evliyiz severek de evlendik bir buçuk yaşında oğlumuz var. Ya bir akşam beş dk sevmez mi yok hergun anlayış göstermekten biraz sevgisini göstersin diye beklemekten yoruldum bir insan kendi çocuğunu neden sevmez kızlar aklım almıyor kavga ettim ailesiyle oturuyoruz onlar da farkında çok söylüyorlar hatta bugün de bir ton laf söyledim hala aynı sinirden ağladım oturdum ilerde ne yapacam peki şimdiden böyle :'(

7 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından
Naisl yani eve geliyor hiç kucağına alma falan yokmu oyun oynama ne bileyim çok şaşırdım canım 
(2,128 puan) tarafından
Yok kız kafayı yiyecem artk gelir saçını yıkar yemek yer o çocuk etrafında baba diye dolanır dönüp bakmaz al şunu der artk kavga ettim bugün
(1,572 puan) tarafından
Kızın mi var oğlun mu merak ettim cinsiyet ayrımı mi yapıyor yada ev kalabalık sevgisini mi göstermeye çekiniyor bilemedim ve çok şaşırdım çocuğa da ayrı üzüldüm inan ki ya Allah'ım gönlüne sevgi versin
-Reklam-
0 oy
(75 puan) tarafından
Allah gönlüne vicdan evlat sevgisi versin gerçekten böyle insalar benimde çevremde var şok oluyorum 
(2,128 puan) tarafından
Amin canm insAllah sağolasın
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yapacak en mantikli şey bu adama başka çocuk yapmamk yazık bı çocuk baba ilgisine muhtaç hiç mi seslenmiyor 
(2,128 puan) tarafından
Kız yok yanına gelse al şunu diyor sanki düşmanı çocuk baba diye dolanır hiç vicdan yokki valla bu ay korkuyorum ama bu ayı atlatirsam elimden geldiğince yanıma almicam kıymet bilsin
0 oy
(777 puan) tarafından
Nasıl yani hiç öpmüyo mu yada ne bilim insanın canı ya sarilmiyo mu 
(2,128 puan) tarafından
Kız yok gelir okz gibi saçını yıkar yemek yer uzanır telefonla oynar o çocuk dolanır baba diye al şunu der
0 oy
tarafından
Ayy başlığını okur okumaz hayırsız dedim baba sevgisi ayrı anne sevgisi ayrı anneler hep sever sonuçta evde ilgileniyor falan 

Ama bir çocuğa baba sevgisi gosterilmezse hep bir yani eksik gibi olur hem insan kendi çocuğunu nasıl sevmez yaa çok tuhaf gerçekten 
(2,128 puan) tarafından
Bende anlam veremiyorum sinir küpü oldum bugün
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Suan sana fabrika servisinden yaziyorum 4.12 yim ve bu saate kadar esim bakti 11 aylik kizimiza bezidir mamasidir yemesidir herseyinle o ilgilendi demem o ki bu icten gelen birsey bu hayatta kendi canindan kanindan olan evladini sevmeyen varlik seni harcar ...
(2,128 puan) tarafından
Helal olsun eşine canm Allah kolaylık versin sanada. Haklısın ne desen rabbim korusun bir yuva kolay olmuyor bunu anlamicak kadar geri kafalı yada cahil
(1,918 puan) tarafından
Hic konustun mu ne diyor
(2,128 puan) tarafından
Kız kavga ettim ailesinin yanında odaya geçtim yine soylendim ee çok sevgini belli etmicekmissin ne ediyorsa kendimi dul kadın eşi ölmüş kadın gibi hissediyorum artk dedim peş peşe cevap verip kendini savunmaya başladı sonra boş konysma dedi uyudu
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Tövbe estafurullah ilk kez duyuyorum
(2,128 puan) tarafından
Ah ah malesef bıktım artk canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 299 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 253 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu