0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar kızım nerdeyse 1 aydır böyle kasinmasi falan azaldı ama hala korkuyorum başa döner diye ellerine krem sürmemiştim ağzına ve yüzüne sürekli temasta bulunuyo diye başına gelen var mı neler yaptınız 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyuzu nasıl anladıniz fotosu varmı nerelerinde cikti
(1,048 puan) tarafından
Evet bi göturun gec olmadan oğlumun kafasında var şuan kasiyo hep yara yapti
tarafından
Benim oglanin vucudundakiler geçti bacaklarimdakide geçti yüzündeki bir kaç tane kalmış losyon ve ilaç kullandim
(1,048 puan) tarafından
Doktor mu yazdi siz mi.aldiniz adi ne
tarafından
Doktor yazdı kaşıntı losyonu ovadril
(1,048 puan) tarafından
Bizde bugün gittik bakalim eczaneye verdik reçeteyi sabah alıcaz insallah geçer ya
-Reklam-
0 oy
(487 puan) tarafından
Karışım ilacyan bahsediyorsaniz 3 gün sürülüyor o ama kaşıntı için ilacsa onu rahatlamasi için ara ara sürebilirsiniz. Dr bize kaşıntı bir ay bile devam edebilir korkmayın demişti ama biz o karışım ilacı tekrar bir posta daha uygulamistik ve çok şükür devamında hiç sikayetimiz olmadı bitti gitti.
(1,048 puan) tarafından
Kremin adı neydi acaba bizde aldik kahverengi kötü kokulu bi krem ondan mi tekrar cikti oğlumda sürsem mi acaba ayin 15 ine randevu aldik aslinda
(487 puan) tarafından
Evet canım ben çok Dr gezdim önce oğlumda vardı anlayamadılar o arada bizede bulasti ve ben 7.5 aylık hamileydim o zaman. O karışım ilaç kurtardı bizi.ama psikolojik olarak çok etkilenmiştim doğuma kadar kurtulayım diye tekrar elimizde fazla kalan ilacı kullandık biz bir posta daha ailece kullandık yani.bir dahada şükür sikayetimiz olmadı.dedigim gibi Dr bir süre kaşıntıyı normal karşılıyor ama yumurtlama olayı da olduğu için ben şansa bırakmak istemedim
(1,048 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bende doktara gitcem ayin 15 inde sorim tekrar sürerim o zmn baya kaldi çünkü bide kendinize de mi o kremden sürdünüz daha once cildiye bize başka krem versi esimle sarı karışım eczane özel yaptı kahverengi kremi sadece ogljma verdi
(487 puan) tarafından
Rica ederim. Dr o karışım ilacı yazdı ve eczaneye yaptırdık bizde içinde sarı parçalar olan kahverengi bir karisim kokusu ve dokusu çok kötüydü ama Dr özellikle ailedeki herkes kullansın bende bişey yok demesin dedi eşim ben ve oğlum 3 gün boyunca sürdük ve 4.gun yikandik.hepimiz kullandık yani.
(1,048 puan) tarafından
Hmm bize aynı sari parçacıklı kremden verdi oğluma kahverengiyi cildiyeye gidip bida alalim i zmn cok teşekkür ederim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
3 gün kullandık geçti ama yine cıktı yine cildiyeye randevu aldim ayin 15 inede goturcem saglik ocagina gittim fito diye krem verdi gunde 2 kez sürdüm geçti kabarcıkları kaşıntısı ama cildiyeye gidin dedi aile hekimi geçici olarak verdi kasintisini alir dedi yani
(248 puan) tarafından
Merhaba bizde ailece 15 gündür uğraşıyoruz bizimde ilk surmese geçti haftasına yine çıktı yine kullanıyoruz neden olurmuş biseh dedilermj bu döngü ne zaman bitiyor
(1,048 puan) tarafından
Gittim doktora yine karisim krem verdi ama hic fayda etmedi azalma bile olmadi kaldi oyle ailede hepimizde var kasiniyo surekli ama özelde bi krem vermisti doktor o gecirdi suan rotovirusu gecsin surucem
0 oy
(215 puan) tarafından
Geçti mi ne yaptınız
(15 puan) tarafından
Kaşıntı sürekli kendini tekrar ediyor kızım daha bebek ve cildi hassas olduğu için ara ara bacaklarını kasıyor sadece ama kızarıklık falan hepsi geçti
(215 puan) tarafından
Kaşıntı yoğun mu nasıl. İki doktora gittim biri egzama dedi bir ay önce şimdi gittim****z dedi.
(15 puan) tarafından
Çok nadir gece yatarken kasıyor
(15 puan) tarafından
Hemen geçmesini beklemeyin ama bir ay boyunca haftada üç gün sürün bence doktorun verdiği kremi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 134 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bademira (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 377 göst.
6 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...